Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - browsfer - 14-04-2016 17:05

@MLN Już odblokowałem...sory że tak późno to zauwazyłemSmile Czekam na PW od Ciebie!Big Grin


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 14-04-2016 19:35

(14-04-2016 17:05)browsfer napisał(a):  @MLN Już odblokowałem...sory że tak późno to zauwazyłemSmile Czekam na PW od Ciebie!Big Grin

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 23-04-2016 08:19

Nadal można zgłaszać swoją chęć udziału w naszym projekcie Wink

Jednocześnie przypominam, osobom, które się do mnie zgłosiły, aby odpowiedziały na moje prywatne wiadomość w sprawie projektu.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - ShuQi - 25-04-2016 10:23

@[MLN]

Proszę o wysłanie pw.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - oleks94 - 25-04-2016 15:35

Wszystko przebiegło pomyślnie tak jak opisywał MLN.
Serdecznie polecam !!!


[Obrazek: binary.jpg]


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 25-04-2016 16:40

(25-04-2016 10:23)ShuQi napisał(a):  @[MLN]

Proszę o wysłanie pw.

PW wysłane Wink

(25-04-2016 15:35)oleks94 napisał(a):  Wszystko przebiegło pomyślnie tak jak opisywał MLN.
Serdecznie polecam !!!


[Obrazek: binary.jpg]


Jak widać w projekcie można sobie trochę zarobić. Zatem zapraszam kolejne osoby, które chcą nauczyć się inwestowania w opcje binarne.

P.S Przypominam osobom, które zapisały się do projektu aby odpowiedzieli na moje PW


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - mark014 - 25-04-2016 18:34

Brałem udział w projekcie i moje wrażenia są pozytywne. Można się nauczyć tego kiedy stawiać, a kiedy lepiej odpuścić. No i tego, że pomimo spełnionych kryteriów strategia może nas zawieść, co dla uczestnika szkolenia jest bezpieczną nauką, bo go nic nie kosztuje.

Poniżej wpłata na moje konto. Nie było problemu z 24option.com, jedynie trzeba parę dni poczekać na wycofanie depozytu.

[Obrazek: Schowek_1.jpg]


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - richbutterfly - 25-04-2016 21:18

Cześć, czas podsumować projekt do którego rekrutuje MLN.
Wszystko przebiegało gładko, przez cały okres trwania mogłem liczyć na sprawne odpowiedzi prowadzących. Można się mnóstwo nauczyć jeśli się zaangażuje. Dostępne były materiały do nauki i przykłady na bieżąco.
Ja serdecznie polecam wchodzę w projekt drugi raz.
Hajs się oczywiście zgadza, załączam screen Wink


[Obrazek: hajs_sie_zgadza.jpg]


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Deshri - 26-04-2016 15:18

Również brałem udział w projekcie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam wszystkim potencjalnie zainteresowanym.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 26-04-2016 15:48

(25-04-2016 18:34)mark014 napisał(a):  Brałem udział w projekcie i moje wrażenia są pozytywne. Można się nauczyć tego kiedy stawiać, a kiedy lepiej odpuścić. No i tego, że pomimo spełnionych kryteriów strategia może nas zawieść, co dla uczestnika szkolenia jest bezpieczną nauką, bo go nic nie kosztuje.

Poniżej wpłata na moje konto. Nie było problemu z 24option.com, jedynie trzeba parę dni poczekać na wycofanie depozytu.

[Obrazek: Schowek_1.jpg]

(25-04-2016 21:18)richbutterfly napisał(a):  Cześć, czas podsumować projekt do którego rekrutuje MLN.
Wszystko przebiegało gładko, przez cały okres trwania mogłem liczyć na sprawne odpowiedzi prowadzących. Można się mnóstwo nauczyć jeśli się zaangażuje. Dostępne były materiały do nauki i przykłady na bieżąco.
Ja serdecznie polecam wchodzę w projekt drugi raz.
Hajs się oczywiście zgadza, załączam screen Wink


[Obrazek: hajs_sie_zgadza.jpg]

(26-04-2016 15:18)Deshri napisał(a):  Również brałem udział w projekcie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam wszystkim potencjalnie zainteresowanym.

Kolejny przykład, że w tym projekcie można się czegoś nauczyć, a jednocześnie zarobić Wink
Cieszę się, że jednak nam zaufaliście i nie ma się czego obawiać Huh