Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - przeCinek19 - 06-04-2016 13:01

Zgłaszam się Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 06-04-2016 16:38

(06-04-2016 13:01)przeCinek19 napisał(a):  Zgłaszam się Smile

PW zostało wysłane Wink

Przypominam aby osoby, które zgłosiły się do projektu, odpowiedziały na moje wiadomości.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - gnatj4 - 07-04-2016 16:05

Właśnie zakończyłem współprace, polecam w 100% dla początkujących inwestorów jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy sygnał jest tłumaczony dlaczego tak a nie inaczej, udzielają naprawdę wyczerpujących odpowiedzi więc nie dość że jest szansa zarobku bez ryzyka to jeszcze naprawdę dużo idzie się nauczyć.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - dzenus - 07-04-2016 17:40

Również jestem zainteresowany Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 08-04-2016 10:29

(07-04-2016 16:05)gnatj4 napisał(a):  Właśnie zakończyłem współprace, polecam w 100% dla początkujących inwestorów jak i tych bardziej zaawansowanych. Każdy sygnał jest tłumaczony dlaczego tak a nie inaczej, udzielają naprawdę wyczerpujących odpowiedzi więc nie dość że jest szansa zarobku bez ryzyka to jeszcze naprawdę dużo idzie się nauczyć.

Dziękuje za opinie. Jak widać osoby, które uczestniczą w projekcie, są z niego bardzo zadowolone.

Przypominam użytkownikom: @[Miko93PL] @[B_Y_K_U] @[slazzy98] @[rogge] @[patulsky1337] że zgłosiliście się do projektu i abyście dali mi znać, kiedy mam Wam dać dalsze instrukcje Idea

(07-04-2016 17:40)dzenus napisał(a):  Również jestem zainteresowany Smile

PW wysłane Wink

Zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału w projekcie!



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - pr3tor - 08-04-2016 11:00

mam pytanie:

Czy można dołączyć do projektu i wchodzić w opcje na koncie demo i po pozytywnym okresie próbnym wejść za prawdziwe pieniądze? Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - patulsky1337 - 08-04-2016 11:15

(08-04-2016 10:29)MLN napisał(a):  Przypominam użytkownikom: @[Miko93PL] @[B_Y_K_U] @[slazzy98] @[rogge] @[patulsky1337] że zgłosiliście się do projektu i abyście dali mi znać, kiedy mam
Zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału w projekcie!

Przepraszam, aktualnie mam dużo pracy i teoretycznie nie mam życia na chwilę obecną. Prawdopodobnie w połowie miesiąca się odezwę.

Przepraszam jeszcze raz za nieprofesjonalne podejście do sprawy i życzę miłego weekendu.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 08-04-2016 12:05

(08-04-2016 11:00)pr3tor napisał(a):  mam pytanie:

Czy można dołączyć do projektu i wchodzić w opcje na koncie demo i po pozytywnym okresie próbnym wejść za prawdziwe pieniądze? Smile

@[pr3to] Niestety nie. Zresztą biorąc udział w projekcie nic nie tracisz (czyli można powiedzieć, że wygląda tak samo jak byś inwestował na koncie demo). To co stracisz jest Tobie zwracane przez nas, wraz z dodatkową nawiązką pienieżną Wink

(08-04-2016 11:15)patulsky1337 napisał(a):  
(08-04-2016 10:29)MLN napisał(a):  Przypominam użytkownikom: @[Miko93PL] @[B_Y_K_U] @[slazzy98] @[rogge] @[patulsky1337] że zgłosiliście się do projektu i abyście dali mi znać, kiedy mam
Zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału w projekcie!

Przepraszam, aktualnie mam dużo pracy i teoretycznie nie mam życia na chwilę obecną. Prawdopodobnie w połowie miesiąca się odezwę.

Przepraszam jeszcze raz za nieprofesjonalne podejście do sprawy i życzę miłego weekendu.

Nic nie szkodzi, dobrze że przynajmniej dałeś znać, bo jest kilku takich userów, którzy wyrazili swoją chęć udziału w projekcie, ale nie odpisują na moje wiadomości. W takim razie czekam, aż znajdziesz czas Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - pr3tor - 08-04-2016 14:21

250euro to takie minimum??


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 08-04-2016 14:26

(08-04-2016 14:21)pr3tor napisał(a):  250euro to takie minimum??

@[pr3tor]

Tak, chociaż jeszcze zostaje możliwość brokera, u którego minimalny depozyt to ok/ 850PLN