Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada aplikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Blokada aplikacji (/Temat-Blokada-aplikacji-128496)

Strony: 1 2


Blokada aplikacji - So*Izzy - 05-02-2016 17:26

Witam,

Kilka dni temu sprzedałem aplikacje facebook z permisją publish_actions użytkownikowi @[szczesny]
Aplikacja była tworzona z nowego konta i była pierwszą aplikacją utoworzoną na koncie do tej pory żadna inna aplikacja nie została sprawdzona na tym koncie.

Użytkownik dzisiaj do mnie pisze, straszy policja jakie to ma układy na policji że mam mu oddać pieniądze bo sprzedałem niedobrą aplikację.
Aplikacja została zablokowana w czasie puszczania pierwszego spamu po uzbieraniu niby 10k tokenów

informacje jakie dostała aplikacja po zablokowaniu
[Obrazek: 41287660363129218599.png]

Użytkownik pisze mi że on wie jak działa developers że każda aplikacja zostaje zbanowa przez pracownika developers

Moze ktoś się wypowiedzieć w tej sprawie?
Nie chce byś strany o apkę Wink
Dzięki Wink


RE: Blokada aplikacji - DzejkobPL - 05-02-2016 17:29

Fejs różne ma fochy. Banuje czasami nawet za nic. Idea
Apka jak apka... Raczej nie do odzyskania.


RE: Blokada aplikacji - So*Izzy - 05-02-2016 17:34

(05-02-2016 17:29)DzejkobPL napisał(a):  Fejs różne ma fochy. Banuje czasami nawet za nic. Idea
Apka jak apka... Raczej nie do odzyskania.

No takie jest zarabianie na FB, użytkownik próbuje mnie nastraszyć że idzie na policje za sprzedaż wadliwego towaru bo na aplikację został nałożony filtr i to z mojej winy została zbanowana Wink Zarabiałem też na apkach i też miałem taki przypadek i to po prostu jest polityką prywatności podczas spamu.. Aplikacja wtedy chyba miała niecały miesiąc jak została zablokowana bo ona nie zostaje zbanowana tylko zablokowana możliwość używania do wyjaśnienia na każdą permisję Wink


RE: Blokada aplikacji - szyweg - 05-02-2016 17:52

Cytat: Użytkownik dzisiaj do mnie pisze, straszy policja jakie to ma układy na policji że mam mu oddać pieniądze bo sprzedałem niedobrą aplikację.
Aplikacja została zablokowana w czasie puszczania pierwszego spamu po uzbieraniu niby 10k tokenów
beka
Cóż, aplikacja została zapewne zbanowana gdyż nie była używana zgodnie z regulaminem Facebooka.

Z regulaminu facebooka:
Cytat:Stwórz produkt wysokiej jakości
5. Nie próbuj dezinformować, wprowadzać w błąd, oszukiwać. Nie rozsyłaj spamu ani nie zaskakuj użytkowników.
Oddaj kontrolę użytkownikom
2. Korzystaj z uprawnień do publikowania, aby ułatwić użytkownikom udostępnianie treści na Facebooku, a nie po to, by wysyłać użytkownikom wiadomości ze swojej aplikacji
3. Upewnij się, że cała treść wiadomości jest wprowadzana przez użytkowników. Nie stosuj automatycznego generowania treści w wiadomościach. Zasada ta dotyczy postów, wiadomości, komentarzy oraz opisów zdjęć.
Więcej tych punktów można znaleźć tutaj: https://developers.facebook.com/policy/Polski/

(05-02-2016 17:34)So*Izzy napisał(a):  ...użytkownik próbuje mnie nastraszyć że idzie na policje za sprzedaż wadliwego towaru bo na aplikację został nałożony filtr i to z mojej winy została zbanowana Wink
Większej bzdury w życiu nie słyszałem. beka
Takie jest ryzyko spamowania apkami na Facebooku i niestety trzeba to ryzyko wliczyć do swojej kariery zarobkowania na spamie z apki.

Proponuje aby szczesny udowodnił, że używał aplikacji zgodnie z regulaminem Facebooka chociaż nie sądzę, że mu to się uda Big Grin


RE: Blokada aplikacji - So*Izzy - 05-02-2016 18:23

No ja to wiem, ale użytkownik spiera się że on nie jedna stracił i wie jak działa system i aplikacja miała filtr gdy puściła spam i od razu padla ale jeśli facebook daje mi permisje to po co ma dać mu filtr żeby ją zablokować? Przecież to jest ich strata czasu bo mogą mi od razu dać blokadę na składanie podan o permisje


RE: Blokada aplikacji - AnnaKa - 05-02-2016 20:40

Aplikacja przecież mogła dostać "filtr" w momencie puszczania spamu. Także on ma rację ale to nie jest Twoja wina Big Grin


RE: Blokada aplikacji - rachman - 05-02-2016 20:58

Nie wiem na 100% ale wydaje mi się że sprzedajesz oprogramowanie które powinno być sprawne - działać. Działało a że używane było niezgodnie z polityką serwisu to jego ból dupy. Program jest sprawny i działa a że dostał bana/filtr? Czy dostał go za sposób działania czy za sposób wykorzystania? Tu wg mnie jest kluczowa sprawa. Działało więc jest sprawne ale wykorzystane niezgodnie z polityką. To jak kupić rower i jeździć na 1 kole - rower jest sprawny ale jak się rozpier... od jazdy na 1 kole toś sam sobie winien bo przeznaczony jest do legalnego jeżdżenia na 2 kołach. Tego się trzymaj. Dopytaj na forum prawnym ale wg mnie może Ci skoczyć jeśli program działa a tylko pod wpływem wykorzystania nie może być użytkowany. Podejrzewam że nawet jak zgłosi to Cię wezwą - wyjaśnisz tak jak opisałem i sprawę oleją skoro "produkt jest ok". Co najwyżej będzie mógł do sądu z powództwa cywilnego zakładać...


RE: Blokada aplikacji - radek0389 - 05-02-2016 21:02

Oczywiście ze kupujący nigdzie sprawy nie zgłosi. Pisze tylko poto, ze może się wystraszysz i mu zwrocisz pieniądze. Na 100% użył aplikacji niezgodnie z regulaminem FB, bez wątpliwości.


RE: Blokada aplikacji - matii1111 - 05-02-2016 21:38

Kolego nic sie nie bój , zakladamy że zrobiles aplikacje i mu sprzedałeś Smile w momencie sprzedazy aplikacja działała , nikt nie wiedział że koles bedzie chciał nią spamować i 'naciagać' ludzi na pieniądze , złamał regulamin to jego wina


RE: Blokada aplikacji - explrlz - 05-02-2016 21:53

Co do użytkownika @szczesny to jest to po prostu cwaniaczek. Wyzywal mnie na PW po tym jak nie sprzedałem mu apki.