Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? (/Temat-Do-ilu-max-grup-dziennie-mozna-dolaczyc-aby-nie-dostac-bana-128491)

Strony: 1 2


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - fercypia - 02-03-2016 19:50

no wlasnie, jak juz wszyscy wczesniej powiedzieli - zalezy od stazu konta,
mi na nowych kontach udaje sie dołączyć do ok 20 grup Smile


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - Dean Ambrose - 05-03-2016 12:48

Ja na każdym dołączam bez problemu do 65 grup. Przy 66 wyskakuje, że wykonuję tą czynność za szybko. Po godzinie mogę znowu.


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - mysc - 05-03-2016 20:38

Podsumowując - na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Nikt nie zna filtrów FB. Niektórym osobom udaje się dodać kilkanaście-kilkadziesiąt zaproszeń, u innych konta dostają weryfikację po zaledwie kilku. Pewnie jest, że bardzo istotną rolę gra tutaj stażowość konta. Im świeższe konta, tym większa szansa na szybszą weryfikację.

Nie zgadzam się z zasadą "do 30 oczekujących", uważam że nie ma jednej reguły - a algorytm FB specjalnie komplikuje sprawę.


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - full2000 - 06-03-2016 11:03

Czy dołączanie do 15 grup dziennie jest bezpieczne (przy nowym koncie) ? Smile
Pytam bo wcześniej zbytnio nie działałem z fb a mam pewien pomysł ...


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - mate0 - 08-03-2016 10:50

Dzięki za odpowiedzi Smile
Nie wiem jak z 15, ale do 10 grup dziennie na świeżutkich kontach dołączam bez problemu Wink


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - Dzipsiok87 - 12-03-2016 09:53

20 grup spokojnie można