Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? (/Temat-Do-ilu-max-grup-dziennie-mozna-dolaczyc-aby-nie-dostac-bana-128491)

Strony: 1 2


Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - mate0 - 05-02-2016 16:10

Niedawno dostałem bana, ale nie pamiętam do ilu grup dołączałem, bo nie liczyłem Big Grin Wiem, że na forum są o tym tematy, ale dość stare, a fb stale zmienia swoje "zasady", potrzebuję aktualnego info na ten temat. Dołączałem też do jednej za drugą co chyba również było błędem, wiem, że powinno się robić jakieś odstępy czasowe...


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - hypocrisy - 05-02-2016 16:22

Zależy od stażu konta, ale ogólnie najlepiej sprawdza się 10, maksymalnie 15 grup dziennie, powyżej już bardzo często trafia się blokada na dołączanie. A jeśli masz świeżutkie konto, to dodaj się do grup z innego, stażowego już konta, wbij jakąś aktywność, znajomych i dopiero zaczynaj dołączać do większej ilości, w przeciwnym razie też spore ryzyko weryfikacji jest


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - ElPolakoX - 06-02-2016 18:44

Ja po 30 dostałem (konto nowe)


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - Orzel1 - 01-03-2016 20:47

Mi raz udalo sie dodac 50 grup.


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - PaidMoney - 01-03-2016 20:54

A ja dodałem ok 100 grup Wink I to nie było odstępu na kilka sekund, tylko co 30 grup poczekałem tak ok pół godzinki i dalej działałem.
Ale to wszystko zależy od stażu konta, aktywności użytkownika, jak kożystał z konta, czy byli zgłoszenia na te konto


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - weider91 - 01-03-2016 21:35

ja mam konto matke stażowe 4 letnie ponad i przez sporo czasu dodawałem 30 dziennie, rano 15 i wieczorem 15. mam aktualnie z 1000 grup , niedlugo znow zaczne wchodzić w grupy Tongue


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - spaltooln - 02-03-2016 10:51

Tak jak wyzej do 30 grup naraz, zawsze po 31 leci weryfikacja dowodem Smile


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - tomek019 - 02-03-2016 11:47

ja dodawalem zawsze mniej niz 30 grup Wink bezpiecznie jest dodawac po 10grup dziennie Huh


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - Orzel1 - 02-03-2016 16:52

Dzis dodalem 40 grup i nic sie nie dzieje.


RE: Do ilu max grup dziennie można dołączyć aby nie dostać bana? - aero2 - 02-03-2016 17:13

Nie można przekroczyć 30 oczekujących zaproszeń do grup.