Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [scam]1&1 - domena i hosting !!! UWAGA (/Temat-scam-1-1-domena-i-hosting-UWAGA-12848)

Strony: 1 2 3


[scam]1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Morfit - 31-08-2010 23:23

Witam. Ktoś tutaj ostatnio podał link do strony oferującej darmową domenę i hosting na 2 lata. Otóż postanowiłem spróbować. Założyłem stronę. Po kilku dniach dostałem telefon od firmy 1&1 że muszę im zapłacić 65 zł ( nie było o tym nic w regulaminie ) za domenę i hosting. Powiedziałem im że w regulaminie nie było nic dodatkowych kosztach, lecz oni się uparli, powiedzieli że jeżeli nie zapłacę zgłoszą sprawę na policję. Zmuszony byłem zapłacić.

NIE UFAJCIE TEJ STRONIE. TO SĄ OSZUŚCI I PRÓBUJĄ NA WAS TYLKO ZYSKAĆ PIENIĄDZE !!! KAŻDY KTO ZAŁOŻYŁ TAM STRONĘ, NIECH JĄ OD RAZU DEZAKTYWUJE, BO INACZEJ STRACI 65 ZŁ



ADRES STRONY : http://www.1and1.pl/



RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Burned - 31-08-2010 23:41

Dzięki Morfit za informacje, ale daj link do tej strony żeby było wiadomo o jaką stronę chodzi, bo jeszcze wszyscy zaczną usuwac swoje strony bojąc się o stratę pieniędzy tak ciężko zarobionych lub wyłudzonych od rodziców Big Grin


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Enemy - 01-09-2010 07:35

Oni nie mieli prawa żądać od Ciebie tych pieniędzy raz że nic nie ma o tym w regulaminie a dwa ze na samym srodku strony jest napisane ze konto za darmo na 2 lata bez zadnych opłat tak więc straciłeś kasę bo się dałeś zwałować Smile Było im powiedzieć by złożyli sprawe nawet w prokuraturze bo i tak byś to wygrał jeszcze dostał byś kasę z ubezpieczenia.


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - DDK - 01-09-2010 07:36

Chodzi o stronę http://www.1and1.pl/


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Admin - 01-09-2010 08:24

hmm czyzby drugi pobieraczek ?

pobieraczek rowniez informowal mnie ze mam do zaplacenia 97 zl z groszami - jednak nie ugielem sie wyczekalem swoje, sprawa w sadzie sie skonczyla wygralismy - my Uzytkownicy pobieraczka.


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - SilverNight - 01-09-2010 14:40

(01-09-2010 08:24)Admin napisał(a):  Naciagacza mowimy NIE - nie powinnes placic lepiej bylo sie skonsultowac z tyndykiem.

Zgodzę się z Adminem najlepiej w takiej sprawie pisać na forum zanim się coś zapłaci Smile w hoooya lecą czyste naciagacze... napewno nie jedna osobę już na to naciągli i oszukali.... Powinno się takie strony zgłaszać jak najszybciej na policje... nie byłoby tyle oszustw w internecie... A potem wszyscy się dziwią,że boją się kupywać w internecie ;/ jak takie strony powstają....Pzdro!


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - michal2612 - 11-09-2010 14:28

Co do pobieraczka, to ja miałem nie przyjemne zajścia ;//


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - Sharp-Hawk - 02-01-2011 16:26

Niestety założyłem już tam konto oraz domene i mam pytanie jak je teraz usunąć? Nie chce im zapłacić więc proszę o szybką odpowiedź! Z góry dzięki!


RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - xPietrek - 02-01-2011 16:44

(02-01-2011 16:26)Sharp-Hawk napisał(a):  Niestety założyłem już tam konto oraz domene i mam pytanie jak je teraz usunąć?

Najlepiej do nich zadzwonić, podając wszystkie dane itp, z prośbą o usunięcie.
Tutaj dane kontaktowe:
Kod:
Pytania dotyczące umowy,
Twojego rachunku lub konfiguracji:
22 / 3974316

E-Mail: [email protected]

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00



RE: 1&1 - domena i hosting !!! UWAGA - MiXen - 04-07-2011 18:49

Sory, że teraz podbijam temat, ale nie sądzę, że jest to scam. Dlaczego? Sam mam tam dwie zarejestrowane domeny za darmo. Dlaczego mogli od ciebie żądać pieniędzy? Bo możliwe, że zarejestrowałeś się już po 31 grudnia 2010, bo do wtedy trwała promocja. A wiem, że można było złożyć takie zamówienie aż do połowy stycznia.