Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik handlowca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik handlowca (/Temat-Dziennik-handlowca-128454)



Dziennik handlowca - carahilek - 04-02-2016 22:38

Cześć wszystkim.

nazywam się Daniel, lata koło 26 (hoho leci jak tupolew do smoleńska), wykształciuch (jakaś tam biologia molekularna i biotechnologia), przedstawiciel handlowy (5 lat !) i ogólnie człowiek wielkich nadziei.

Zakładam dziennik, żeby usystematyzować swoją pracę codzienną (czyli ph) oraz pracę dodatkową na internecie.

Teraz długo o mnie : odkąd pamiętam, po skończeniu liceum, chciałem się bardzo usamodzielnić, więc idąc na studia powiedziałem otwarcie : "Mamo, Tato - żadnej kasy od dzisiaj sam na siebie na zarabiam". Początki były trudne - ale dostałem pracę na wakacje jako operator traka w tartaku (wbrew pozorom, bardzo łatwa i przyjemna, ale strasznie nudna, monotonia zabija!) 3 m-ce pracy - na koncie wohohoh niebagatelna suma ponad 7 tys. !

Tak więc sobie poszedłem na te studia, ale jednak szukałem czegoś żeby sobie dorobić/zarobić, i tak znalazłem - pogódź studia z pracą, - praca zdalna ! Super, zawsze o tym marzyłem, móc sobie pić kawkę w domu i robić jakieś projekty. Praca polegała na paszportyzacji danych, więc była w miarę spoko.... do czasu aż obniżyli stawki za pracę, więc sobie podziękowaliśmy i zacząłem szukać czegoś innego. I trafiło się ! W sumie nie pamiętam ile CV wysłałem (w cholerę tego było - większość co się odezwała to był FMy, MLM-y i inne nic nie warte firmy), ale dostałem pracę jako przedstawiciel handlowy w firmie *****(bez reklam !XD) ! Było naprawdę super, bo było to zupełnie inne podejście niż w poprzednich zakładach gdzie pracowałem, ponieważ byłem rozliczany z wyników, nie z czasu, a za dobre wyniki można było naprawdę sporo zarobić. Pamiętam jak dziś - pierwsza wypłata - ponad 3 tys. ! Gdzie byłem zupełnie zielony w sprzedaży oraz negocjowaniu. Następne miesiące były coraz to lepsze aż doszedłem do poziomu wypłat - 5 k na miesiąc ! WOW ! No, ale w Netii zacząłem się źle dziać, ciągłe podnoszenie poprzeczki oraz brak inwestycji firmy w nowe miejsce sprzedażowe sprawiły że spróbowałem czegoś innego .. a skoro miałem już rok doświadczenia jako PH, nie miałem żadnego problemu z wyborem innej firmy - padło na **** ! Pracowałem tam krótko (chociaż nie powiem na początku było spoko, z racji tego, że *** wprowadzało ciekawe oferty) ale po 4 m-cach się zwolniłem. Rynek był przesycony ***, dosprzedaże podnosiły znacząco rachunki klientów (a wiadomo, że stały klient liczy na obniżkę a nie na podwyżkę), toteż trzeba było spróbować czegoś innego ... i wybór padł na *****!. Pewnie większość z Was nawet by nie pomyślała, że ***** ma swój dział D2D, ale jednak!

Od razu powiem, że na początku było super - całe województwo z możłiwością podłączenia (bo przecież każdy może sobie zainstalować satelitę) , wielka kampania reklamowa... No właśnie zbyt piękne.. Problem wielkim okazał się sam Polsat i podejście do klientów - oferowany internet wcale nie był bez limitu ( nawet na szkoleniach nam mówili że jest BEZ!) i ludzie byli wściekli - uwierzcie Mi -> nigdy przenigdy w żadnej poprzedniej i obecnej firmy nie miałem tak wielu telefonów z reklamacji, po prostu rozłożyło mnie kompletnie. Miałem dość, czasami byłem przygnębniony tym faktem tak bardzo, że nie chodziłem do pracy.. w żadnej poprzedniej pracy nie miałem aż tylu reklamacji, skarg, wyklinania. Ja rozumiem, że jest to praca z ludźmi, ale skoro firma robiła ich w trąbę to obrywałem za to ja..

I bum postanowiłem to zmienić ponieważ nie mogłem znieść tak dużej presji i przeniosłem się do firmy ****+ Smile. Co prawda mieli tylko jeden produkt, ale przynajmniej dobry - telewizję. Warunki jak na Polske nawet dobre- stała podstawa (2,5k brutto) + prowizja (bardzo śmieszna 30 zł brutto od umowy). Kokosów z tego nie byłem, ale ochłonąłem po tym Polsacie, lecz męczyło mniej że moje zarobki tak znacząco spadły.

Wchodząc kiedyś z kumplem do windy, znalazłem ulotkę od ***** - chciałem sobie porobić jaja, że szukam pracy.. umówiłem się na spotkanie i kurde zostałem. Naprawdę konkurencyjne warunki w stosunku do ****+ jeśli chodzi o pracę (w cholerę więcej prowizji, bez żadnych podstaw) do dzisiaj pracuję w ... nie będę reklamował.

W międzyczasie skończyłem dwa kierunki studiów, więc niech nikt nie mówi że nie da się połączyć pracy ze studiami(i oczywiście imprezami Big Grin). Choć czasem bywało ciężko to się da! W pracy jako handlowiec D2D poznaje się naprawdę dużo ludzi (i dużo fajnych klientek ^^), lecz jest to praca bardzo stresująca!



Zakładam dziennik bo zacząłem inwestycję na jednym z hyip - TrafficGoals.com. Jak na razie jest wypłacalny, nie inwestowałem dużo (50 $) = obecnie mam 83 paczki i stale rośnie Smile planuję reinwestować przez 3 miesiące Smile


Mam jeszcze pomysł, odnośnie bloga z odchudzaniem (oraz gotową własnoręcznie sporządzoną dietą - schudłem na niej 25 kg w 3 m-ce) - ale do tego muszę się przygotować jak najlepiej Smile - tzn. muszę się spaść, a potem porobić sobie 90 dni zdjęcia i pokazać, że działa Wink

Tak więc podsumowując w czym zarabiam :

TrafficGoals
stan paczek - 83
inwestycja - 50 $
cel - pasywny dochód - 1000 $ miesięcznie
obecny dochód dzienny - 3 $


Odchudzający blog
Wyciągnąłem notatki, od jutra dieta + zestaw ćwiczeń Smile i robimy fotki bo już odpowiednio jestem spasiony!



Obecna praca - Podpisane umowy:
CEL : 15
Stan obecny : 3


RE: Dziennik handlowca - asapatryk - 04-02-2016 22:55

rozpisałeś się ale miło się czytało, będę obserwował i powodzenia Big Grin


RE: Dziennik handlowca - carahilek - 08-02-2016 19:22

No i ostry ogień .. jak to mawiał pewien szef Smile

Trochę nieregularnie, ale jednak będę się starał w miarę częściej publikować zarobki. Na chwilę obecną, ostro ruszyła sprzedaż w mojej pracy, toteż zarobki w tym miesiącu będą ogromne. Dzisiaj podpisane dwie umowy - klienci bardzo zadowoleni.. przesiadają się z 30 mb/s na 100 mb/s Big Grin. Ostatnio też zacząłem bawić się w btc - ustawiłem bota (to jest dziewczynę XD) żeby mi klikała codziennie w różne kraniki .. jak na razie jeden wirus i jakieś 40 k satoshi.. no ale klikała tylko 2 h, więc w miarę spoko. Promocja na humblebundlu sprawiła że trochę kasy mi z paypala poleciało .. ale się opłacało Smile
Gry od ubisoftu są już w gotowości, FC3 się wczytuje :>

A teraz krótkie podsumowanie :

TrafficGoals - 97 aktywnych paczek - średnio dziennie ponad 3,8 $ więc ciągła reinwestycja Smile (trochę się bałem o to, że PP wycofał się z bycia procesorem płatniczym.. ale admin na FB - bardzo szybko zareagował, w miarę to wyjaśnił. Miejmy nadzieję że postoi choćby i z 1 rok )

BTC - mój bot, ma oczy zjarane od captchy, ale musi klikać bo inaczej nie dostanie jeść Big Grin - 40 k satoshi, czyli jakieś 0,15 $? Patrząc na prognozy, warto zacząć zbierać BTC bo powinno pójść w górę.

Aktualne umowy 5/15 - jedziemy po miljon !


RE: Dziennik handlowca - PremAccHack - 08-02-2016 19:37

Wyobraźnię masz dobrą muszę Ci powiedzieć. Ale smiechlem z tym zbieraniem BTC i stanem paczek. Zarabiasz tysiące tak łatwo przeskakujac z firmy do firmy.... A tu jakieś grosze zbierasz Big Grin.


RE: Dziennik handlowca - carahilek - 08-02-2016 19:56

Więc...

Jak już mówiłem, sobie klikam tu i tam Tongue - z tego co czytałem po innych dziennikach można sobie wypracować jakiś tam dochód pasywny, blablablablabla

Moja praca jest typowo prowizyjna - nie mam żadnej podstawy - tylko za umowy mi się liczy kasa - a miesiąc miesiącowi nierówny Smile (jak długo pracujesz i tak nie zejdziesz poniżej jakiegoś poziomu, ale bywają lepsze i gorsze miechy). Wiadomo, że mało paczek, ale przyznajmy szczerze - nie będę też inwestował nie wiadomo ile tys. w hyip Smile Z czegoś trzeba przecież odrzutowiec i prywatny salon odnowy biologicznej opłacić. Jeśli mi się to sprawdzi to fajnie Wink Będą jadł dwa razy kawior, a jak nie - to tylko raz.

A firmy zmieniam ... bo idę tam gdzie więcej płacą Smile


RE: Dziennik handlowca - Pmxq - 10-02-2016 19:11

obszernie, szczegółowo, ciekawe, życzę powodzenia i będę zaglądał Smile


RE: Dziennik handlowca - full2000 - 10-02-2016 19:20

(08-02-2016 19:22)carahilek napisał(a):  ...
Ostatnio też zacząłem bawić się w btc - ustawiłem bota (to jest dziewczynę XD) żeby mi klikała codziennie w różne kraniki .. jak na razie jeden wirus i jakieś 40 k satoshi.. no ale klikała tylko 2 h, więc w miarę spoko.
...
...
BTC - mój bot, ma oczy zjarane od captchy, ale musi klikać bo inaczej nie dostanie jeść Big Grin - 40 k satoshi, czyli jakieś 0,15 $? Patrząc na prognozy, warto zacząć zbierać BTC bo powinno pójść w górę.
...
Haha,
Dobrego bota masz Big GrinBig Grin
Powodzenia.


RE: Dziennik handlowca - carahilek - 26-05-2016 16:43

Dawno nie było aktualizacji - ale czas zacząć Smile

Skorzystałem z paru programów - których w sumie nie trzeba opisywać za bardzo szczegółowo

Pierwszym z nich jest HASHOCEAN - oferuję refback - a także dla nowych użytkowników - mogę zakupić moc obliczeniową na początek - jeśli mnie do tego przekonają Wink

Obecnie kopie mi miesięcznie - prawie 100 $

[Obrazek: sm2Fvl7]

Drugi program z którego korzystam -> Coince

Program daje obecnie 180 % zwrotu w ciągu 60 dni, czyli dziennie naliczenia są na poziomie 3 %, zyski można wypłacać codziennie, więc w okolicach 33 dnia - mamy już pełen zwrot. Obecnie coince daje mi zysk dzienny na poziomie około 6 $. Więc z obydwu programów mam praktycznie 9 $ dziennie - jakieś 270 $ miesięcznie.

[Obrazek: UnszXxk.png?1]

Planuję dojść do momentu, gdy z obydwu programów będę miał 100 $ dniówki :>

Dodatkowo w coince - oferuję refback i fajną strategię jak szybko zwrócić wkład i by w programie zostało jeszcze sporo kasy Wink