Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam doladowania za polowe ceny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam doladowania za polowe ceny (/Temat-Sprzedam-doladowania-za-polowe-ceny-128447)

Strony: 1 2


Sprzedam doladowania za polowe ceny - Bitcoinowymaniak - 04-02-2016 22:03

1.Nazwa przedmiotu :Doladowania play, orange, plus, oraz t-mobile
2.Opis przedmiotu :Sprzedam doladowania za pieniadze na paypal.Sprzedaje za polowe ceny mam kilka doladowan z poszczegolnych sieci
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :priv
5.Cena :50% wartosci
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - ziomal102 - 05-02-2016 00:07

Nie polecam. Napisałem do tego Pana rano z pytaniem o konta do Facebooka - 500 sztuk. Zarzekał się, że ma dużo zleceń i będzie mógł odezwać się dopiero za 4-5 dni. Wieczorem napisał, że ma 250 kont, gdyż ktoś się rozmyślił.

Kupiłem 100 - na próbę. Po wpłacie pieniędzy przez PayPal - brak kontaktu. Konto zarejestrowane na: [email protected], imię i nazwisko: Hubert Bejm.

Przestrzegam innych i proszę o blokadę konta dla tego Pana na forum.
Jutro rano zawiadomię odpowiednie organy ścigania o popełnionym przestępstwie.


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - vojtec - 05-02-2016 00:25

Dzięki za opinię! Właśnie do niego napisałem, ale po takich opiniach to chyba odpuszczę sobie dalszy kontakt z tym panem Wink


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - ziomal102 - 05-02-2016 00:32

Zasugerowałem się opinią innego użytkownika na forum - że niby wszystko jest ok.
Okazuje się, że wszystkie dane tego użytkownika w paypalu są zmyślone: http://zarabiam.com/Temat-Zmiana-regulaminu-paypal-128067

Wpis: "Ja mam konto na wogule inne dane adres zmyslilem, imie i nazwisko rowniez.
Co prawda nie mozna wtedy powiazac konta paypal z bankiem ale ja mam inny system.
Przelewam pieniadze na paypal kolegi i on przelewa do banku.Puzniej idziemy do bankomatu i gotowe.
Wole w internecie nie podawac prawdziwych danych ze wzgledu na takie sytuacje.
Skarbowka sie przypierdzieli wiadomo ze oni zawsze do pieniazkow pierwsi.Pozdrawiam."



RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - Robaczek12 - 05-02-2016 08:15

ziomal102 - dzieki dzięki Mistrzu za opinie chcialem kupic od niego konta -100sztuk damskich i tez tak mi mowil ( ze mam dobra opinie itd..) ze na poczatku nie miał kont a potem mial 75 sztuk.Widocznie szybka chcial kogos załatwic (szybki numer na kase ).Mam dowody co do mnie pisał jak cos to moge zrobic screeny


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - mikuss - 05-02-2016 08:33

@[Majka] chyba czas na Twoją interwencję bo zauważyłem ostatnio wiele pracy masz w takich tematach Smile


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - piotrekprorok - 05-02-2016 12:49

Panie oszuście @[Bitcoinowymaniak] - już wiem kim jesteś (martyna26, julkan, nosleep, ratownikmedyczny). Oddasz użytkownikowi @[ziomal102] pieniądze lub obiecane konta czy to kolejne oszustwo do Twoich papierków? Wiedz, że wałki jakie robiłeś na poprzednich kontach również były zgłaszane na policje i prawdopodobnie oni niedługo zgłoszą się do administracji forum o udostępnienie Twojego IP - gdy już to nastąpi to raczej długo nie pobalujesz bo Ci wrzucą art. 286kk.
Więc zdecyduj sam. Do następnej Twojej wizyty na forum czekam aż "załatwisz" swoje zaległe sprawy.


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - Vasaki - 05-02-2016 12:54

Widzę, że ostro się dzieje Smile
W takim razie i ja zwracam się z prośbą o wysyłkę towaru (stażowe konta FB).
Za które oczywiście zapłaciłem Smile


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - mlody16918 - 05-02-2016 14:15

Moje 5 zł też proszę do zwrotu za 10 kont - brak kontaktu po wpłacie (już 2 dni)


RE: Sprzedam doladowania za polowe ceny - DzejkobPL - 05-02-2016 14:18

Mnie chyba również chciał oszukać...

Pisał mi, że wyśle SMS premium za PayPal, gdy powiedziałem że pierwsze kod zwrotny potem kasa to akurat trafił się ktoś, kto zaoferował mu lepsze warunki. Jerk