Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem ze stroną - brak w Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem ze stroną - brak w Google (/Temat-Problem-ze-strona-brak-w-Google-128434)



Problem ze stroną - brak w Google - adek112233 - 04-02-2016 19:13

Gdy wszedlem dzisiaj na swoja strone lekko sie zdziwilem.

Zarabiam na stronie .com z multiniszami pod hacki (mam 60+ postow). Jakos od godziny 10-11 przestaly byc jakiekolwiek kliki na CPAGrip, wejscia na strone zamiast 160 na 2 godziny to mam 5-10 na 2 godziny. W Google Webmaster Tools zadnej nieinformacji o filtrze, zakazanych tresciach, niedozwolonych recznych dzialaniach, zadnych pokazanych bledow. Poza tym, jak wpisuje w google "site:mojastrona.com" to normalnie pokazuje wszystkie linki. Ale gdy wpisze juz fraze Nisza Hack i moja strona to nawet jej nie znajduje.

Wiecie moze co sie stalo i czy to cos powaznego ?

Licze na wasza szybka pomoc! Big Grin


RE: Problem ze stroną - brak w Google - Pan Inwestor - 04-02-2016 20:22

Wiadomości na pulpicie GWT pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Może to być filtr niestety.

Nie monitorujesz fraz przez odpowiednie do tego celu strony np seostation itp? Wygląda na to, że Ci frazy poleciały skoro masz linki prowadzące do strony nadal w wyszukiwarce.


RE: Problem ze stroną - brak w Google - adek112233 - 04-02-2016 20:44

(04-02-2016 20:22)Pan Inwestor napisał(a):  Wiadomości na pulpicie GWT pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Może to być filtr niestety.

Nie monitorujesz fraz przez odpowiednie do tego celu strony np seostation itp? Wygląda na to, że Ci frazy poleciały skoro masz linki prowadzące do strony nadal w wyszukiwarce.

Nie za bardzo rozumiem o jakie monitorowanie Ci chodzi Tongue Czesto sprawdzalem pozycje w Google i wlasnie zdziwilo mnie, ze z niszami, z ktorymi bylem zawsze na 1 stronie (przewaznie top4-top8), nagle wylecialy z wyszukiwarki.

Jesli to filtr to co mozna zrobic w takiej sytuacji ?


RE: Problem ze stroną - brak w Google - Klin - 04-02-2016 21:25

Zależy jaki to filtr i za co.

Do monitorowania mogłeś używać proranktrackera. Pewnie pospadaly Ci pozycje

W jaki sposób było wykonywane pozycjonowanie?

Czekaj na informacje od GWT

Może disavow pomoże


RE: Problem ze stroną - brak w Google - adek112233 - 04-02-2016 21:39

(04-02-2016 21:25)Klin napisał(a):  Zależy jaki to filtr i za co.

Do monitorowania mogłeś używać proranktrackera. Pewnie pospadaly Ci pozycje

W jaki sposób było wykonywane pozycjonowanie?

Czekaj na informacje od GWT

Może disavow pomoże

Szczerze mowiac to nie uzywalem zadnych narzedzi. Wrzucalem posta odpowiednio z zaleceniami wtyczki Yoast, pozniej wrzucalem go do "Pobierz jako Google", odswiezalem mapy witryn, pingowalem posta. Pozniej wrzucalem wklejke na reddita i pingowalem ja, ale pod innym keywordem. I tak wygladalo moje cale pozycjonowanie tak naprawde.

Bede czekal na odp. GWT bo chyba tylko to teraz pozostaje. Wiecie moze po jakim czasie moga sie odezwac ? Wink

I czym jest disavow, bo srednio jestem w temacie ? Tongue


RE: Problem ze stroną - brak w Google - adek112233 - 05-02-2016 12:47

Strony nie ma juz nawet w site:strona.com

Dostalem taka informacje :

[Obrazek: 9u3squu.png]



Da sie jeszcze z tego jakos wyratowac czy juz wszystko pozamiatane ?


RE: Problem ze stroną - brak w Google - darekwysocki - 13-02-2016 08:29

Tu masz fajnie opisane jak wyjść z kary Google seobloczek.pl


RE: Problem ze stroną - brak w Google - balton - 16-02-2016 13:33

dostałeś filtr od google ja proponuje kupić nową domene i spamować dalej