Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry (/Temat-W-drodze-ku-doroslosci-zarabianie-grajac-w-gry-128422)

Strony: 1 2 3


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 06-02-2016 11:33

(06-02-2016 11:24)Cromiell napisał(a):  Taka uwaga, polecam balansować resell pomiędzy kilka kont/postaci - nie wiem jak to tam funkcjonuje. Często zdarza się jakiś "uprzejmy kolega", któremu nie spodoba się konkurencja postanowi Cię Sex - jak? A no tak, że składają ofertę bardzo atrakcyjną z Twojego punktu widzenia (kupią coś powyżej ceny rynkowej), Ty wykupujesz to na wszystkie możliwe sposoby, a oni potem się zwijają. Ale to raczej praktyka, która była jest i będzie także pewnie dobrze ją znasz Smile
W grze którą gram to potrzebne nie jest. Skupuję głownie karty sp oraz ekwipunek. Jeśli chodzi o pierwszą opcję to każda jest inna. Każda ma inny plus, inną perfekcje. Każda na swój sposób jest wyjątkowa. Dlatego też kupując nie patrzę na inne..oceniam ją indywidualnie i zakładam ile mogę za nią maksymalnie dostać Wink druga opcja zaś jest jeszcze bardziej "unikatowa". W nostale występuje coś takiego jak "osłonka" "muszla" czy jak to tam nazwać. Oznacza to że do dowolnej broni możemy dodać takową osłonkę...która każda ma inne opcje. Gram w NosTale od 6 lat więc idealnie wiem która osłona pasuje do jakiej klasy broni. Jeśli ktoś oferuje mi np miecz a w nim opcja "niezakłócone podczas rzucania czarów" - z góry odmawiam. Opcja ta jest tylko i wyłącznie dla maga. Stracone miejsce na broni...nikt rozważny jej nie kupi...nawet za śmieszne pieniądze.
Jeśli zaś np w mieczu widzę opcje "zwiększone krytyczne obrażenia 7%" oraz "obrażenia w PvP zostają zwiększone o x%" od razu rozpoczynam negocjacje (wojownik w obecnej mecie polega tylko i wyłącznie na krytycznych obrażeniach. Jak łatwo zauważyć broń ta ma takie opcje - każdy będzie chciał ją zakupić)
Podsumowując, nie sugeruję się cenami innych ludzi Smile każdy przedmiot traktuje indywidualne i szperając w swoich doświadczeniach wyceniam go i kupuję po około 15-30% niższej kwocie Smile
Heart Sex Pozdrawiam Smile


Dzisiaj w grze happy hour !! 20%. Będą bogacze ?? czuję okropnie dużą dniówkę. Smile


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Obamakiller - 06-02-2016 11:54

Ale super sposób masz Idea .. chciałbym ze skinami w csie coś porobić ale zawsze jak mam dobrego skina to i tak go tracę Big Grin


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 06-02-2016 12:00

(06-02-2016 11:54)Obamakiller napisał(a):  Ale super sposób masz Idea .. chciałbym ze skinami w csie coś porobić ale zawsze jak mam dobrego skina to i tak go tracę Big Grin
A no dziękuję. Smile nie narzekam Smile

Właśnie negocjuje kartę wartą 600j. Aktualna cena to 540j...ale myślę że uda mi się zbić nawet do 500j (bardzo mocna karta...lecz mało popularna. Oferuje jedynie 500, gdyż karta ta może zamrozić mi saldo nawet na kilka tygodni)


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 06-02-2016 20:58

Okej <3 czas chyba na podsumowanie dnia dzisiejszego Smile

06.02.2016

Dzień zapowiadał się genialnie...skończył się zaś klapą facepalm
Zarobiłem niewiele, gdyż jedynie ~25j
Jedynym plusem związanym z zarobkiem na tej metodzie jest to, że całą sumkę od razu sprzedałem <3 Zarobiłem na tym 12 euro...zawsze coś Smile


Nowość !!
Chciałbym ogłosić, iż rozpocząłem zarabianie na serwisie typu RevShare.
Wybór portalu nie był prosty, gdyż połączyć musiałem "szybkie wyklikanie reklam" z najzwyczajnieszą "taniością" serwisu. Jako, że nie dysponuję wielkimi kwotami serwis wybrany przeze mnie to Modest Rev Share
Na start wpłaciłem 23$ aby "jakoś" rozpocząć.
Przez miesiąc planuję tylko i wyłącznie reinwestycje. Chciałbym wybić się tak, aby za jakiś czas zarabiać chociaż na wyjście z dziewczyną do kina czy dolanie kilku litrów benzyny do auta Smile
Serwis jeszcze jest mi obcy..aczkolwiek staram się go jak najszybciej ogarniać Smile
A co mi tam...dam Wam refflink Smile
reff
czysty

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego serwisu Smile
Wiem, iż inwestycja w niego może się wiązać z wielkim ryzykiem...aczkolwiek wpłacenie tam kilku dolarów dla testu nikomu nie zaszkodzi Smile

pozdrawiam Smile


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 07-02-2016 22:50

07.02.2016

Jeśli chodzi o NosTejla - dzień taki jak każdy wcześniejszy Smile około 25j, większość z tego sprzedana Smile
Miałem problemy z internetem co sprawiło, że nie mogłem połączyć się z grą. Wynik jest jaki jest...ale nie narzekam Smile

Jeśli chodzi o RevShare....
Dzisiaj zakupiłem kolejne 2 paczki...dzięki czemu aktualna ilość AD'sów to 25. Jutro planuję kolejne 2 reinwestycje Smile

Pozdrawiam Smile