Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry (/Temat-W-drodze-ku-doroslosci-zarabianie-grajac-w-gry-128422)

Strony: 1 2 3


W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 04-02-2016 15:05

Cześć, Witajcie Smile

Nazywam się Szymon i mam 18 lat. Jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego na profilu politechnicznym.
Moimi zainteresowaniami jest głównie wszystko co związane ze sportem.
Aktualnie w wolnym czasie spotykam się z ukochaną...a kiedy mam od niej "wolne" zarabiam. Jak? Tego dowiecie się w tym dzienniku


Po co taki dziennik?
Zakładam go tylko i wyłącznie w celu pokazania, że gry to nie same zło. Można na graniu odrobinkę się wzbogacić co dla wielu osób jest rzeczą nie do przyjęcia.

Ale jak? Co robię?
Metoda tego zarobku jest prosta. Na wstępie warto zaznaczyć, iż grą w którą gram jest NosTale. Jest to proste mmo skierowane głownie dla dzieci.
Aby cokolwiek w tej grze osiągnąć trzeba mieć z czym "wypłynąć" (mam tu na myśli po prostu depozyty na wirtualną walutę). To właśnie na tej "gotówce" zarabiam.
Zaczynając od początku....tak jak w życiu codziennym i w grze występuje zjawisko resellu. Najwięcej zarabia pośrednik, czyli ten który skupuje taniej, sprzedaje drożej. Jestem typem tego gracza, który skupuje przedmioty w samej grze po czym je sprzedaje. Zdobywam dzięki temu kolejne pokłady złota...które następnie sprzedaje innym graczom.

Ile można na tym zarobić?
Na wstępie zaznaczę, że w dzienniku tym posługiwał się będę JEDNOSTKAMI (czyli milionem złota w grze). Jedna JEDNOSTKA to odpowiednik około 2zł.
Mój średni dzienny zarobek to około 10j. Niby grosze...ale zawsze coś.
Jako iż gram na Niemieckim serwerze złoto sprzedaję również graczom z Niemiec. 1j = 0,5 Euro

Cele ? Na co te pieniądze ?
Możecie nazwać mnie debilem...lecz dla mnie pieniądze z gry nie powinny wpływać na życie prywatne. Dlatego też za złoto, które zarabiam w Niemczech (tak nazywam ten serwer) najzwyczajniej w świecie kupuję premium walutę w tej samej grze na Polskim serwerze. Może i głupota...lecz biorąc pod uwagę liczbę graczy oraz kurs walutowy przy włożeniu 5x mniejszej pracy zarabiam 2x więcej.
Kasę wydaje na grę, gdyż chcę w niej osiągnąć coś więcej aniżeli przeciętny gracz. Aby w świecie tym cokolwiek znaczyć trzeba załadować naprawdę wiele $. Ja mogę poprawiać jakość swojej postaci nie wywalając ani jednego grosza z własnego funduszu.
Cel jaki sobie stawiam to tygodniowo zarobek 50j na serwerze Niemieckim. O ile w ferie problemem to dla mnie nie będzie...o tyle od przyszłego tygodnia może mi to sprawiać kłopoty...aczkolwiek zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli !!

W postach będą dodawane wyniki z każdego dnia. Zachęcam do czytania. Pozdrawiam


RE: W drodze do "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Szutam - 04-02-2016 15:15

Dziennik inny od wszystkich Big Grin .Będę zaglądał Tongue


RE: W drodze do "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Cromiell - 04-02-2016 15:16

Skąd ja to znam, grało się dobre kilka lat w gry typu MMORPG. Stare, dobre czasy Smile I fakt, idzie na tym zarobić - zwłaszcza na resellu, o którym mówisz. To identyczna rzecz co skup z chin i sprzedaż na polskim allegro, tylko że w wersji wirtualnej. Ciekaw jestem kwot, które osiągniesz. Niestety - rynek wirtualnych walut jest chwiejny i wcześniej czy później dysproporcje i inflacja zabijają opłacalność takich akcji. Oby nie prędko w Twoim przypadku Smile


RE: W drodze do "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Obamakiller - 04-02-2016 15:21

Grało się Wink Łucznik sp4 <3


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 04-02-2016 16:47

(04-02-2016 15:15)Szutam napisał(a):  Dziennik inny od wszystkich Big Grin .Będę zaglądał Tongue

Bardzo dziękuję oraz serdecznie zapraszam Smile

(04-02-2016 15:16)Cromiell napisał(a):  Skąd ja to znam, grało się dobre kilka lat w gry typu MMORPG. Stare, dobre czasy Smile I fakt, idzie na tym zarobić - zwłaszcza na resellu, o którym mówisz. To identyczna rzecz co skup z chin i sprzedaż na polskim allegro, tylko że w wersji wirtualnej. Ciekaw jestem kwot, które osiągniesz. Niestety - rynek wirtualnych walut jest chwiejny i wcześniej czy później dysproporcje i inflacja zabijają opłacalność takich akcji. Oby nie prędko w Twoim przypadku Smile

Dokładnie Smile Grając można naprawdę nieźle się wzbogacić. Mój dobry kolega, którego poznałem właśnie w świecie NosTale zebrał dwóch ochotników i założył z nimi firmę. W trójkę utrzymują się z tego, że siedzą w grze x godzin dziennie i robią w zasadzie to co sprawia im przyjemność Smile

(04-02-2016 15:21)Obamakiller napisał(a):  Grało się Wink Łucznik sp4 <3

Oh tak, WK jest bardzo silną kartą. Aczkolwiek od kiedy do gry wprowadzono nowe karty (teraz jest ich 8 dla każdej klasy) te 1-4 nieco wypadły z gry. Nie zmienia to faktu, że poskramiacz jest nadal jedną z najlepszych (o ile nie najlepszą) kartą do zdobywania doświadczenia Smile
Pozdrawiam Smile


01.02.2016 - 04.02.2016r

Śmiało mogę już podsumować okres wraz z całym dniem dzisiejszym. Czas ten był niezwykle udany. Dzięki zakupowi kilku naprawdę bardzo ciekawych ofert wzbogaciłem się o dużą ilość jednostek. Dni te były udane również z innego powodu - z sukcesem szybko pozbyłem się wszystkich jednostki dzięki czemu mogłem zakupić złoto na Polskim serwerze Nostale.

Podsumowując :

Zarobek : 80j
Zarobek w złotówkach : ~140zł (jest to spowodowane tym, że dawałem dosyć duże bonusy podczas trade'ów aby wyrobić sobie "markę")
1 tydzień lutego : 80j / 50h !!
Cel na 1 tydzień lutego osiągnięty !! Bijemy dalej !!


Jako ciekawostkę dodam, iż gracze z Niemiec są niezwykle mili Sex Handel z nimi przebiega naprawdę szybko i bez większych nieporozumień. Jest to naprawdę duża różnica w porównaniu z graczami z Polskiego serwera

Pozdrawiam HeartHeartHeart


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - WilkerekOS - 04-02-2016 17:21

jako nowy gracz ile bym musial poswiecic, zeby dojsc do poziomu gdzie moge tak robic?


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 04-02-2016 17:26

(04-02-2016 17:21)WilkerekOS napisał(a):  jako nowy gracz ile bym musial poswiecic, zeby dojsc do poziomu gdzie moge tak robic?

generalnie to zależy. Jeśli chciałbyś zarabiać na resellu to wystarczy tylko zdobycie w jakiś sposób wirtualnej gotówki (czyli w domyśle kupienie jej od innego gracza).
Załóżmy, że w grze na której zarabiam ja (Nostale) masz 100j kupionych za 100zł i resellujesz...przy "grze" przez 3 godziny i dosyć sporym szczęściu w trafianiu fajnych ofert we własne ręce jesteś w stanie zarabiać jakieś 20j dziennie.

Ja na chwilę obecną dysponuje ~1050 jednostek (tak, wychodzi z tego około 2100zł) jednak systematycznie je rozmnażam. Ustaliłem sobie, że 1000j to jest minimum, które potrzebuje do resellu. Nadwyżki zaś sprzedaję innym graczom i właśnie to daje mi ten zarobek.


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - mikuss - 04-02-2016 18:11

całkiem inny i przyjemny dziennikSmile
powodzenia życzę no i wysokich zarobków


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Vamph - 04-02-2016 19:49

(04-02-2016 18:11)mikuss napisał(a):  całkiem inny i przyjemny dziennikSmile
powodzenia życzę no i wysokich zarobków

w idei tej nie chodzi o same zarobki Smile chciałbym pokazać, iż każdy może zarabiać robiąc to co lubi Smile na forum tym widzę dziesiątki ludzi zarabiających z obowiązku a nie z "pasji". Dziennikiem tym pokazuje, że ta "pasja" (dla mnie granie w tego typu gry, rywalizowanie w nich jest stosunkowo pasjonujące) też może przynosić jakieś korzyści materialne Smile

Owszem...w moim wypadku wypłat do portfela z tego nie będzie....aczkolwiek jeśli ktoś normalny zarabia w podobny sposób to myślę, że spokojnie mógłby dorabiać sobie do kieszonkowego Smile


RE: W drodze ku "dorosłości" - zarabianie grając w gry - Stworkowaty - 04-02-2016 19:54

Będę zaglądało, dużych zysków życzę! Smile