Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na kodach do Spotify Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na kodach do Spotify Premium (/Temat-Zarabianie-na-kodach-do-Spotify-Premium-128402)



Zarabianie na kodach do Spotify Premium - shady1971 - 04-02-2016 01:56

Witam. Mam dostęp do kodów Spotify Premium na miesiąc. Nie są to hurtowe ilości ale kilkanaście/kilkadziesiąt spokojnie. Na allegro chodzą za ok. 3zł ale nie specjalnie chcę mi się babrać ze sprzedawaniem, zwłaszcza,że wielkiej kasy by z tego nie było.
Więc jest może jakiś sposób aby to sprytnie wykorzystać? Np. zrobić jakiś konkurs "Kto pierwszy ten lepszy" i kody dać do pobrania w linkach Adf.ly albo Shorte i wtedy ludzie będą klikać, mi będą się nabijać wejścia,a ludzie oszukani nie będą i naprawdę będą mogli wygrać. Ale nie mam żadnego fanpage czy popularnego konta na yt więc może być problem. Jak mógłbym zdobyć spore grono ludzi na których by to zadziałało? Lub jakiś sposób na zorganizowanie tego?

Ale to tylko mój pomysł. Jeśli ktoś miałby lepszy i bardziej korzystny pomysł jak mógłbym wykorzystać te kody,żeby zarobić to byłbym bardzo wdzięczny Smile

Za dobry pomysł,który faktycznie może wypalić mogę dać kod lub dwa Big Grin


RE: Zarabianie na kodach do Spotify Premium - CraftRidersPL - 04-02-2016 16:51

jeśli Twój pomysł ma działac bez dużego FanPage/kanału YouTube się nie obejdzie :/
1000 wyświetleń min żeby zarobić więcej niż na allegro


RE: Zarabianie na kodach do Spotify Premium - BabyBuns - 04-02-2016 20:44

Na allegro po 3 to chodzą KONTA a nie KODY więc za kod premium możesz zawołać połowę ceny normalnego premium. A co do skracania to żeby na tym zarobić więcej, musiałbyś mieć kilkadziesiąt wyświetleń. Za 3400 wyświetleń dostałem 6,68$ więc bieda Tongue


RE: Zarabianie na kodach do Spotify Premium - shady1971 - 04-02-2016 21:43

Dlatego liczę na inne pomysły Big Grin Bo ten co podałem się nie nada bez gotowego dużego grona odbiorców