Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kredyt z banku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kredyt z banku (/Temat-Kredyt-z-banku-128395)

Strony: 1 2 3 4


Kredyt z banku - asiulka40 - 03-02-2016 22:35

Od niedawna zarabiam na stronie trafficmonsoon.com. Jak na razie słabo mi idzie gdyż nie mam zbyt dużo odłożonych pieniędzy, więc nie mam jak zainwestować w to przedsięwzięcie. Jak myślicie, czy opłaca się wziąć kredyt w wysokości 100 tys zł?
To czy go dostanę to już inna kwestia ale zastanawia mnie to czy mi się to opłaci.
Wyliczyłam, że jakbym zainwestowała całą kwotę na adpacki i co miesiąc wypłaca z zarobionych pieniędzy ok 700$ (na ratę) to po ok 1100 dniach miałabym ok 66 tys $. Tylko nie wiem czy ja to dobrze wyliczyłam. No i co z podatkiem?


RE: Kredyt z banku - piotrekprorok - 03-02-2016 22:36

Brać kredyt aby wsadzić hajs w HYIPa?

Troll czy głupota?


RE: Kredyt z banku - nicooo - 03-02-2016 22:38

Piotrek sprawdź konto bo wydaję mi się , że to jakiś mover v2 albo janusz biznesu beka


RE: Kredyt z banku - asiulka40 - 03-02-2016 22:40

(03-02-2016 22:36)piotrekprorok napisał(a):  Brać kredyt aby wsadzić hajs w HYIPa?

Troll czy głupota?

Nie jestem trolem.
Znasz stronę trafficmonsoon.com, że się wypowiadasz? Jest ona bezpieczna i dla wielu ludzi ta strona to jedyne źródło dochodu.


RE: Kredyt z banku - armada23 - 03-02-2016 22:40

Była by to największa głupota jaka może być, przecież TM też się skończy i kto ci da? Zapewni te pieniądze? Gdyby to było takie proste to nie jeden by już wladowal milion, szczerze odradzam


RE: Kredyt z banku - daniel42na - 03-02-2016 22:42

Przeglądnij sobie dział scam, tam jest cała masa takich "bezpiecznych" do czasu serwisów.
W takie gówno jak już pchać pieniądze to pchać po pierwsze własne a nie pożyczone a po drugie takie które można swobodnie stracić.


RE: Kredyt z banku - asiulka40 - 03-02-2016 22:42

(03-02-2016 22:40)armada23 napisał(a):  Była by to największa głupota jaka może być, przecież TM też się skończy i kto ci da? Zapewni te pieniądze? Gdyby to było takie proste to nie jeden by już wladowal milion, szczerze odradzam
Dlaczego ma się skończyć ta strona jak dobrze sobie radzi? Mają zakładać swój bank aby ułatwić ludziom wypłatę pieniędzy. Ponoć są ludzie którzy zarabiają na niej miliony.


RE: Kredyt z banku - twnt22 - 03-02-2016 22:43

Każdy HYIP sobie do jakiegoś czasu dobrze radzi Jerk2


RE: Kredyt z banku - mikuss - 03-02-2016 22:45

(03-02-2016 22:40)asiulka40 napisał(a):  
(03-02-2016 22:36)piotrekprorok napisał(a):  Brać kredyt aby wsadzić hajs w HYIPa?

Troll czy głupota?

Nie jestem trolem.
Znasz stronę trafficmonsoon.com, że się wypowiadasz? Jest ona bezpieczna i dla wielu ludzi ta strona to jedyne źródło dochodu.

widzę tekst wypranego mózgu przez naganiaczy debili którzy ręce zacierają jak dorwą jelenia

TM to piramida która padnie prędzej czy później jak wiele innych hyip przed TM padło i po również

jak chcesz ukręcić sobie sama sznur na szyję, że zostaniesz z kredytem do spłaty i bez wirtualnych cyferek w hyip to pozostaną ci wtedy 2 wyjścia :

albo się powiesić w akcie desperacji
albo poszukać najlepszego adwokata w kraju i uzyskać odszkodowanie od promotora który wyprał ci tak doszczętnie mózg i doprowadził do niekorzystnego zarządzania własnym mieniem


1 zasada inwestora brzmi w każdy hyip nawet i TM :
inwestuj tyle na ile cię stać by stracić i nigdy nie bierz pożyczek by zainwestować w program typu ponzi


RE: Kredyt z banku - nicooo - 03-02-2016 22:45

"Ponoć są ludzie " takich bajek w sieci jest miliony... jedyną pewną inwestycją jest lokata w banku Smile