Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik TheMe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik TheMe (/Temat-Dziennik-TheMe-128376)

Strony: 1 2


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 20-02-2016 20:22

Witam ponownie.
[b]Dzisiaj zarobiłem:[b] 0.91$
Większość z Ayuwage, oraz zarejestrowałem się na ClixSense - stąd ten cały cent impreza
Jestem coraz bliżej wypłaty z Ayuwage i myślę że do końca miesiąca wpadnie wypłata na PP. Dorobiłem się również jednego poleconego.
Co do FP - liczba lajków się nie zmieniła, lecz odwiedzając fake-konta znalazłem tam całkiem niezły spam powiadomieniami z FP ero Jerk2 . Nawet dostałem kilka wiadomości Tongue


RE: Dziennik TheMe - Miluus - 20-02-2016 21:47

Zawsze za zarobioną kasę z innych stron możesz nawet na tym forum kupić reklame swojego FP. Jak w ten sposób zdobyłem może nie dużo ale w 2 dni ponad 300 like Wink
Powodzenia.


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 21-02-2016 08:45

Dzięki za podpowiedź! Obecnie jak wypłacę te 5$ z Ayuwage zamierzam wykupić dostęp do Strefy, a następnie pomyśleć nad reklamą.
Dzisiaj możliwe że pojawi się jeszcze jeden wpis, ewentualnie zedytuję ten post.

EDIT
Statystyki na szybko!
Dzisiaj zarobiłem: 0.30$
Malutko, ale zawsze coś impreza


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 22-02-2016 19:46

Dzisiaj krótka historyjka (można pominąć).
Dawno dawno temu - wczoraj klikałem sobie jak to zawsze bez namysłu a tu nagle przekierowanie na stronę główną Ayuwage. Myślę sobie: co to jest? Reklamują sami siebie? NIE. WARN. Dlaczego? Bo Mateusz nie czyta tytulów stron a tam była pewna od antybota ("Do not click"). Tak więc skonczyłem aby nie kusić losu. Ale najlepsze się zaczyna teraz: następnego dnia na długiej przerwie nudząc się chciałem trochę poklikać a tu patrze - 2 warny! Za co? Jak? Gdzie? Kiedy? Tak więc tak. Dlatego tak mało.

Dzisiaj zarobiłem: 0.10$ - prawie 0.01$ Ayuwage a reszta to Clixsense (tak, tak w końcu zaczynam z tym na serio, szkoda tylko że jeszcze ani jednej ankiety nie miałem).

Branoc.


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 26-02-2016 18:54

Tak więc po niemałej przerwie spowodowanej sprawami nie związanymi z forum (taaa, jasne po prostu nie chciało mi się pisać) czas na małe statystyki.
Na fanpage zdobyłem kilka lajków (nadal prowadzę, tylko dla przyjemności)
Na Ayuwage mam obecnie 2.50$ (jeszcze chwila i wypłata impreza). Jedynym błędem było wykupienie poleconych z których większość się okazała się nieaktywnymi kontami.
Na ClixSense zarobiłem około 0.10$ - nie miałem jeszcze ani jednej ankiety do wypełnienia facepalm, mimo że są dostępne nagle przenosi mnie do informacji o tym że żadna nie jest dostępna...


RE: Dziennik TheMe - Obamakiller - 27-02-2016 00:06

Czekam na kolejne posty Wink


RE: Dziennik TheMe - mafiaziom - 27-02-2016 15:41

wazne zeby sie nie poddawac , nie od razy Rzym zbudowano


RE: Dziennik TheMe - jola8000 - 27-02-2016 15:57

Powodzenia w klikaniu. U mnie ostatnio na AyuWage około 0,80$ dziennie. Na początku też złapałam 3 warny w Ayu , jeden właśnie z kliku w baner a dwa kolejne jak zaczęłam klikać ze smartfona. Więcej tego nie robię, tylko komp Smile


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 05-03-2016 20:29

Po kolejnej przerwie tak na szybko, bo zaraz CW w WoT się zaczyna:
Przez ten czas dobiłem do 3.20$ na Ayuwage (trochę mi nie bardzo idzie), na ClixSense nic nie nabiłem bo stwierdziłem że reklamy są nieopłacalne a ankiet nadal jak nie było tak nie ma.
Branoc


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 13-03-2016 10:18

Po kilku dniach, w których działo się naprawdę dużo czas na trochę statystyk:
Na Ayuwage mam już 3.46$ (trochę zaniedbałem ale mam także strasznie dużo obowiązków)
Na ClixSense mam obecnie całe 0.18$ + w końcu dostałem ankietę więc jeszcze trochę $$$ wpadnie
Ruszyłem ze skracaniem - pod "okiem" mysc'a, tak więc mam nadzieję że zaczną wpadać kolejne dolary.

Koniec.