Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik TheMe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik TheMe (/Temat-Dziennik-TheMe-128376)

Strony: 1 2


Dziennik TheMe - TheMe - 03-02-2016 16:56

Witam!



Zdecydowałem się rozpocząć mój dziennik zarobków, po kilku miesiącach siedzenia na forum (jako użytkownik oraz jako gość). Prowadzony będzie w celu motywacji do pracy jak i obserwowania zmian zarobków. Tak więc:

Coś o mnie: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat interesuję się programowaniem, tworzeniem stron WWW, oraz innymi pierdołami związanymi z informatyką.


Historia zarobków: (radzę ominąć): Kilka miesięcy temu zainteresowałem się "zarabianiem w internecie". Po kilku próbach z Sub-SMS i innymi programami zainteresowałem się serwisem shorte.st, oraz wszelkimi kranikami 'darmowych' Satoshi.
Do tej pory zarobiłem około 10$ facepalm - ~0.25$ na shorte, oraz ~6$ w kryptowalucie Bitcoin. Reszta to kilka dolarów z innych serwisów i aplikacji (przeważnie CashPirate).


Na czym będę zarabiał?
Shorte - prowadzenie FP oraz SPAM Jerk2
Jakieś cele?
Nope.
Na co zbieram?
Gold do WoTa. pokerface
Celu zarobków nie mam, raczej będę odkładał - zbierał na większe wydatki, studia, wyjazd za granicę itp.



============
Dzisiejszy zarobek: 0.0070$
Liczba fanów FP: 28
Co dzisiaj zrobiłem: Nic tj. odwiedziłem kilka fake-kont oraz dodałem post na stronę.
============





RE: Dziennik TheMe - TheMe - 04-02-2016 21:51

Kolejny dzień obijania się, ale zmusiłem się do zaplanowania 4 postów na stronę, oraz wrzuceniu lekkiego spamu na FB.
Dzisiaj zarobiłem: 0.0167$
Liczba fanów FP: 28

-pisane z telefonu więc bez efektów specjalnych-


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 06-02-2016 19:45

Tak więc moja szeroka publiczności:
============
Dzisiejszy (i wczorajszy) zarobek: 0.0231$
Liczba fanów FP: 28
Co dzisiaj zrobiłem: Pospamiłem trochę na FB, oraz zdobyłem kilka polubień
============

Teraz pytania:
1. Jak zdobyc tą pierwszą setkę fanów (spam, czy jak? - na s4s to chyba jeszcze trochę mało)?
2. Czy będę miał jakiś zasięg, interakcję z osobami które polubiły stronę z AddMeFast?


RE: Dziennik TheMe - bartek9330 - 06-02-2016 21:13

(06-02-2016 19:45)TheMe napisał(a):  2. Czy będę miał jakiś zasięg, interakcję z osobami które polubiły stronę z AddMeFast?

Nie. Te polubienia nic ci nie dadzą poza liczbą, bo konta z których dostaniesz lajki to zwykłe fejki.


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 09-02-2016 19:34

Minęło kolejne kilka dni spamu i próbowania reklam fanpage'a. Tak więc "statystyki" z ostatnich dni:

============

Dzisiejszy zarobek: 0.0403$ (shorte), 0.05$ (Bitcoin)
Liczba fanów FP: 43 (było przez chwilę 56, lecz niestety spadło)
Co dzisiaj zrobiłem: Spamowałem, Reklamowałem FP, Przeglądałem forum w celu wyszukania nowych sposobów zarobku - wpadłem na Ayuwage, czy inne tego typu serwisy, jednak jeszcze nie rejestrowałem się. Wypłaciłem również 2.50$ z CashPirate.
Stan konta PP: 2.50$ impreza
============



RE: Dziennik TheMe - komorxd - 09-02-2016 20:43

Najlepiej rób fake konta zapraszaj dużo znajomych i zaproś wszystkich do polubienia FP, zależy jeszcze jaki fp jak ERO to jest bardzo dobry sposób.


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 11-02-2016 18:54

Minęły kolejne dwa(?) dni, więc zechciałem coś napisać.
============
Dzisiejszy zarobek: 0.0044$ (po doliczeniu wczorajszego zarobku)
Liczba fanów FP: 41 4
Co dzisiaj zrobiłem: Dodałem 1 post na stronę, teraz tworzę jeszcze kilka kolejnych, oraz udostępniłem kilka skróconych linków. #EDIT - Facebook zablokował możliwość dodawania skróconych linków na stronę, więc muszę znaleźć skracacz nie blokujący Shorte pokerface (pytanie - zna ktoś takowy skracacz?).
Stan konta (PP): 2.50$
============



RE: Dziennik TheMe - TheMe - 15-02-2016 18:47

Kolejne dni minęły, nadchodzi kolejny post. Tym razem na szybko.
Zarobiłem: 0.40$
Od kiedy kochany Facebook zablokował udostępnianie linków z shorte, przerzuciłem się na Ayuwage. Idzie mi o wiele lepiej i szybciej.
Obecnie szukam innego sposobu zarobku, zastanawiam się również nad sekcją PPI. Ale to jednak daleka przyszłość.


RE: Dziennik TheMe - full2000 - 15-02-2016 22:58

Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik TheMe - TheMe - 17-02-2016 17:42

Witam,
Dziś zarobiłem: 0.20$ - nadal klikam w Ayuwage
Wciąż szukam czegoś pod Shorte czy PPI lecz mogę cokolwiek zrobić dopiero na PC (mam do dyspozycji jedynie telefon w tygodniu).

UWAGA!
Lifehack do Ayuwage:
Jeśli w dziale Explore klikacie stronę, a tam nie ma reklam - skopiujcie z historii przeglądarki link reklamy i wklejcie Jerk2