Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? (/Temat-W-co-wejsc-dzisiaj-czyli-3-lutego-128374)

Strony: 1 2


W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - znikad - 03-02-2016 14:57

Czołem
Jestem z wami krótka chwilę i doświadczenia jeszcze nie mam. Chciałem was poprosić o pomoc,a jednocześnie może sprowokować do dyskusji. Chciałbym wejść w jakiś program, na dzień dobry z 5 słowami. Biorąc obecna sytuację z %, doświadczenia z wyplacalnoscia i o ogólna przyszłością co byście polecili ?
A drugą prośbą o rade jest taka : czy brać kredyt 2000 na 48 rat po 59.31 i zainwestować w coś .czy też nie pchac się się kredyt.
Dzięki trzymajcie sie

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - Darken - 03-02-2016 15:08

Inwestuje ile mozesz stracić, nigdy nie bierz na to kredytów. A co do wejścia aktualnie w jakiś program to pomysłu nie mam ;<


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - znikad - 03-02-2016 15:11

Ale 2000 zł mogę zaryzykować, tylko czy się opłaci , jak do splaty będzie 2850 ?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - twardy - 03-02-2016 15:14

Brac kredyt i inwestowac w HYIP? facepalm


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - Majka - 03-02-2016 15:14

1. Nie bierz kredytu.
2. Pewnie dostajesz teraz mnóstwo PW w stylu "pomogę - inwestuj jak najszybciej". Uważaj, weryfikuj dokładnie takie wiadomości.


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - Fallriv - 03-02-2016 15:31

Kredyt to głupota. Skrajna nieodpowiedzialność.

Co do tego w co warto ogólnie wejść - na ten moment MxRevshare jest chyba najbardziej stabilny, no i Traffic Monsoon (ale tutaj poczekaj aż się wyjaśni sprawa z Bankiem).


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - rafi213 - 03-02-2016 19:15

A może pomyślisz o Caribbean Bridge? tam inwestycja w granicach 500$ jest już jak najbardziej opłacalna a ryzyko mniejsze niż w jakiś rev sharach.
Chociaż także odradzam jakiekolwiek kredyty na inwestycje w hyipy, jak już coś to inwestować swoje własne pieniądze lub zarobione na innych hyipach. Smile


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - znikad - 04-02-2016 09:56

A co uważacie o modestrevshare ?


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - hypocrisy - 04-02-2016 10:13

Na pewno nie jest to długoterminowy i stabilny revshare, o ile w przypadku hyipów można w ogólne mówić o stabilności...W mojej ocenie to dobry program do wbicia z kasą, szybkiego wyciągnięcia wkładu i dalszej zabawy ewentualnym zyskiem, na długoterminowe zyski nastawiać się nie warto. Oczywiście nikt nie da gwarancji, że odzyskasz wkład a program za kilka dni się nie wysypie, tak samo zresztą jest z każdym hyipem, obojętnie czy jest to piramidka z anonimowym adminem i garstką użytkowników, czy gigant typu tm czy mxrev. Taki już urok hyipów...
Druga kwestia, jeśli chcesz inwestować grubszą kasę, to nie pchaj całej w jeden program. I w kwestii doboru programu, pamiętaj, że czasem lepiej jest nie zarobić, niż stracić, a jeśli ktoś próbuje ci wmówić, że hyip może być biznesem na lata, to możesz go z miejsca skreślić jako potencjalnego sponsora Smile


RE: W co wejść dzisiaj czyli 3 lutego ? - slayer999 - 04-02-2016 13:27

polecałbym fortadpays, hiszpanski revshare , 15 miesięcy , ale raczej to coś na dłuższy okres , z tym że pózniej można zarobić dużą kasę , a z innych to polecałbym pokeram , nieduży procent miesięcznie , ale program działa długo i jak na razie dobrze