Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opłaty bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Opłaty bitcoin (/Temat-Oplaty-bitcoin-128320)

Strony: 1 2


Opłaty bitcoin - jamroczik - 02-02-2016 17:20

Tak się zastanawiam, jako niebyt obyta osona w temacie btc, wielkość fee zależy od tego jaka jest wielkość bloku, ale między klientami też są na pewno rozbieżności. Blockchain ma 3 tryby wysyłki - zauważyłem ze między eko a tym zalecanym nie ma róznicy w predkosci, na ich blogu jest zdjęcie z minimalnymi fee:

[Obrazek: Screen-Shot-2014-10-29-at-12.26.33-PM.png]

Czyli wynika z tego ze na giełdzie poloniex jest to podobna kwota (TX Fee: 0.0001 BTC), z tamtąd byłoby mi nawet wygodniej przesyłać. Przelewacie w ramach opłacania czegoś jakieś drobne kwoty bezpośrednio z giełd a nie portfeli? Gdzie jest najtaniej i w miarę krótkie czasy oczekiwania?


RE: Opłaty bitcoin - CraftRidersPL - 02-02-2016 17:29

najtaniej i chyba najszybciej jest z własnego portfela.
internetowe portfele biorą sobie jeszcze % dla siebie żeby mogły istnieć.
z części giełd wypłatą są na adres BTC który można zmienić raz dziennie, więc wypłaty z giełdy nie wchodzą w grę Tongue


RE: Opłaty bitcoin - sitnicki - 02-02-2016 20:38

Można realizować przelewy bez fee, warunek BTC powinny poleżeć w portfelu:
http://bitcoin.pl/poradniki/pozostale/610-nie-dalem-fee-transakcja-utknela-co-robic


RE: Opłaty bitcoin - jamroczik - 04-02-2016 00:43

Na poloniexie można definiowac chyba częściej adres wypłaty. Czyli wynika z tego, ze taka marża 0.0001 BTC nie jest wysoka?


RE: Opłaty bitcoin - jamroczik - 07-02-2016 16:43

Ew który portfel daje w takim razie najmniejsze prowizje? Elektrum?


RE: Opłaty bitcoin - thomasward - 08-02-2016 20:05

Na Xapo nie masz prowizji

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


RE: Opłaty bitcoin - jamroczik - 09-02-2016 02:29

Hm, ale chciałbym zaimportowac klucze prywatne - jest w nim taka opcja?


RE: Opłaty bitcoin - sitnicki - 09-02-2016 09:19

Do Bitcoin Core możesz zaimportować klucze prywatne i określić własną prowizję a nawet ją pominąć.


RE: Opłaty bitcoin - sitnicki - 12-02-2016 11:26

nowy serwis, który pomoże dobrać odpowiednią prowizję do transakcji

http://bitcoin.pl/wiadomosci/techniczne/1140-bitcoinfees-21-co-nowy-serwis-ktory-pomoze-dobrac-odpowiednia-prowizje-do-transakcji

.


RE: Opłaty bitcoin - jamroczik - 26-02-2016 17:01

Trochę off topic, ale ciekawi mnie czy ktoś z Was gra opcjami binarnymi na zmiany kursów bitcoina/innych walut krypto?