Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Woze 8,5% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Woze 8,5% (/Temat-Woze-8-5-128285)



Woze 8,5% - djMruczekk - 01-02-2016 23:40

[Obrazek: 8173cb9eb8d8e88f.png]

Witam chciał bym przedstawić wam program a raczej firmę, która od niedawna działa na terenie polski.
Do tej pory działała tylko za granicą.
Mianowicie inwestujemy w odnawialne źródła energii typu elektrownie wiatrowe, solary i wiele wiele innych.
Minimalna inwestycja od 5000zł
Po roku dostajesz 8,5%, u nas nie ma wahań jak w banku dostajesz tyle na ile podpisujesz umowę.
Przez tydzień od rozpoczęcia działalności w Polsce zebraliśmy już przeszło 40 zadowolonych inwestorów.
Kolejnym możesz być ty i zabezpieczyć się małą kwotą lub większą.
Gwarantujemy 100% zabezpieczenia. Podpisujesz umową na inwestycję więc masz wszelkie prawa do roszczeń.

Jesteś zainteresowany wejdź w link i podaj swój e-mail i Imię a ja wyślę ci wszystkie informację i powiem jak zainwestować.

http://inwestujmywoze.pl/agenci/id_0009.php


RE: Woze 8,5% - rcielak - 02-02-2016 08:58

Kolejny Amber Wiatrak Wink

8,5% rocznie, smiech na sali Wink

Za duze ryzyko w porownaniu z potencjalnym zyskiem.

Ja chcecie taniego finansowania to zapraszam do banku jak chcecie finansowania od ludzi to musicie wynagrodzic ryzyko.

Pozdrawiam


RE: Woze 8,5% - mikuss - 02-02-2016 09:08

firma krzak
ryzyko ogromne
dochodzenie roszczeń może trwać latami jak w ambergold
wybór bank a oni lepszy bank przynajmniej w 1 przypadku jest bfg


RE: Woze 8,5% - djMruczekk - 02-02-2016 11:48

Firma jest zarejestrowana i wypłacalna. Prowadzą ją profesjonalni inwestorzy z Polski i zagranicy. W banku masz zmienny procent nie wiesz kiedy stracisz zamiast zarobić. U nas masz pewny zysk.
Nie wypowiadaj się proszę jak nie przetestowałeś programu. Osądzanie z góry bez żadnego doświadczenia z firmą jest karygodne. Wielu ludzi którzy zainwestowali jest zadowolonych.
Firma posiada duży kapitał więc nawet jak by wypłaciło po upadku wszystkim inwestorom pieniądze to by jej zostało 3 razy tyle.


RE: Woze 8,5% - rcielak - 02-02-2016 12:28

Zostaloby im trzy razy tyle co pozyczyli?!

Czyli przyznajesz, ze firma do tego jest jeszcze zarzadzana w sposob niegospodarny i nieudolny. Po co pozyczaja skoro maja 3 razy takie rezerwy?!

Z Ciekawosci ile placa za pozyskanie jelenia na ta pseudoinwestycje?
Inaczej inwestora, ktory wklada kase w taki twor na tak niski procent nazwac nie mozna.
Zwlaszcza gdy na rynku sa sprawdzone firmy, ktore dzialaja od kilku/kilkunastu lat i daja ponad dwa razy tyle.

Nie wiem tez gdzie znajdujecie tych zadowolonych inwestorow, ja nie znam nikogo kto bylby zadowolony z takiej inwestycji...

Amber Wiatrak prosze podaj pelne dane firmy oraz zrealizowane inwestycje.
Przydaloby sie rowniez podac jakimi mocami dysponujecie i w jakich nosnikach.

Ps. Domena zarejestrowana na osobe fizyczna w AZ.pl na rok.
(bo darmowa)

Pelen profesjonalizm Wink


RE: Woze 8,5% - mikuss - 02-02-2016 12:30

(02-02-2016 11:48)djMruczekk napisał(a):  Firma jest zarejestrowana i wypłacalna. Prowadzą ją profesjonalni inwestorzy z Polski i zagranicy. W banku masz zmienny procent nie wiesz kiedy stracisz zamiast zarobić. U nas masz pewny zysk.

każda firma krzak w zasadzie jest zarejestrowana i cóż z tego jak to w żaden sposób nie podnosi jej wiarygodności ani nie sprawia że staje się godna zaufania
wole bank jak firmę krzak mając do wyboru jedno z dwojga, przy okazji w banku tego co wpłacę czyli moich pieniędzy nie stracę więc głupot już nie wypisuj a firma krzak to od startu jak każda inwestycja to gwarancja straty tylko to ryzyko zależne od programu jest mniejsze lub większe, a tutaj jest zbyt duże.
Nie muszę być w projekcie by go ocenić a wręcz oceniam projekt przed jakąkolwiek inwestycją bo tylko idiota wkłada pieniądze w coś bez analizy i oceny ryzyka - a tutaj ryzyko jest takie, że po mojej ocenie i analizie firmy krzak wychodzi, że to nie projekt wart wpłacenia środków.
zapewnienia o pewnym zysku w firmie krzak przez osobę która nawet na forum sygnatury poprawnie nie umie zamieścić bo wygląda ona tak :

[Obrazek: afexqx.jpg]

jest po prostu żałosne beka

(02-02-2016 11:48)djMruczekk napisał(a):  Firma posiada duży kapitał więc nawet jak by wypłaciło po upadku wszystkim inwestorom pieniądze to by jej zostało 3 razy tyle.

skoro mają własne środki to po co im idioci z ich pieniędzmi ?
ja widzę tutaj moverinwestments :mam swoje, ale zbieram od ludzi na inwestycje a jak niewyjdzie to oddam ze swoich beka i 20k ze swoich oddać nie może od 7-8 miesięcybeka
firma krzak i pełen profesjonalizm "biznesmenów" w skarpetkach i bez gaci bo nawet ich nie stać na taki wypasiony zakup Tongue


Woze 8,5% - piotrekprorok - 02-02-2016 12:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.