Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WAZNE] Firmy pomagające w walce o odszkodowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [WAZNE] Firmy pomagające w walce o odszkodowania (/Temat-WAZNE-Firmy-pomagajace-w-walce-o-odszkodowania-128284)



[WAZNE] Firmy pomagające w walce o odszkodowania - backcontrol1993 - 01-02-2016 23:32

Kochanii Forumowicze, wiem ze to kwestie finansowe Was najbardziej interesą a nie cudze sprawy prywatne... niestety spotkała mnie katastrofa, która odwrocila zycie o wiecej niz 180 stopni..

Ujme to w 2-3 zdaniach najszybciej sie jak sie da.

Moja kochana mamuśka, wybiła sobie barek. Została zawieziona karetką do szpitala w moim rodzinnym mieście Piotrkow Trybunalski. NIESTETY... lekarz bez zadnych podstaw medycznych na szybko zaczal jej skladac bark co spowodowało ZATOR. Została odwieziona do Lodzi do szpitala im. kopernika... tam bez zadnych oględzin blad za bledem lekarskim, naprawili zator, WYBILI ZNÓW BAREK I PRZECIĘLI NERW PODCZAS OPERACJI CO POSKUTKOWAŁO ZE MOJA MAMA MA MARTWĄ REKE. Walcze z najlepszymi lekarzami swiata, wydalem mnostwo prywatnych pieniedzy. Odsszkodowania to jedynie 3 i 5 tysiecy zlotych...

potrzebuje firmy albo osoby, ktora zajmuje sie walczeniem o wieksze kwoty za %... slyszalem cos o 50,000 co by pomogloo na akupunkture .

Zgodnie z wyliczeniami, neurolog, naczyniowiec oraz chirurg i ekspert akupunktury, beda w 1 miejscu operowac mame.

Niestety zeby do tej operacji doszlo potrzebuje dobrych 10-20 tysiecy zlotych. Co mi powiecie ? Gdzie jak !

Szukam pomocy wszedzie.. nawet zglosilem sie do jednej organizacji z poomoc.pl