Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sezonowy Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sezonowy Biznes (/Temat-Sezonowy-Biznes-128282)



Sezonowy Biznes - marall98 - 01-02-2016 23:05

Cześć!
Zacznę od tego że nie wiedziałem gdzie umieścić wątek, więc off topic beka
Powiem tak udało mi się wydzierżawić pole namiotowe nad samym jeziorem, popularnym Huh macie jakieś pomysły żeby to pole rozreklamować w internecie? Mam też dostęp do sprzętu wodnego oraz kilku rowerów więc będzie wypożyczalnia myślę że jakiś mały sklepik z okularami i czym jeszcze? Może macie jakieś pomysły żeby bez większych nakładów finansowych zarobić jak najwięcej Big Grin Będę bardzo wdzięczny za każdy podsunięty pomysł. Cool


RE: Sezonowy Biznes - Mrostry0407 - 01-02-2016 23:10

Jakiś konkurs, kto polajkuje/udostepni itd. ?

EDIT:/
Napisałem mało zrozumiale, lajk/udostępnienie - wzięcie udziału w konkursie Tongue


RE: Sezonowy Biznes - Toskan - 01-02-2016 23:15

Moze pusc reklame na fora wedkarskie, oni tez biwakowicze Wink


RE: Sezonowy Biznes - marall98 - 01-02-2016 23:20

O tym nie myślałem a będę miał 1-2 lodzie wędkarskie Big Grin pomysł z udostępnianiem też dobry


RE: Sezonowy Biznes - ambrosini - 02-02-2016 08:51

Reklamuj się na fb ads. Jako target brałbym miasta, do tego retargeting i może zabraknąć wolnych miejsc Smile


RE: Sezonowy Biznes - dazy19 - 02-02-2016 11:06

Olx jako wczasy dla warszawki