Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany! Powrót do SUB SMS'ów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany! Powrót do SUB SMS'ów! (/Temat-Miedziany-Powrot-do-SUB-SMS-ow-128274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Miedziany- PPI - Czaq - 14-02-2016 11:16

(14-02-2016 10:41)paweuq napisał(a):  @[Czaq] Z tego co mi wiadomo to tak się nie da Big Grin Albo pod seo albo pod ludzi! Nie wiem jaki target ale jeśli chodzi o faperów to rób po seo, jeśli bardziej pod ogarnięty target to rób pod ludzi Tongue a późneij podbijesz pozycje BL-ami na potrzebne Ci keywordy i już. Ale to tylko moja opinia!
Miedziaku i Paweuqu, jeżeli zrobicie dobry post pod SEO to i ludziom też on przypadnie do gustu. Dla google najważniejsze jest właśnie czytelność i logiczność. Po to aby ludzie byli zadowoleni, przecież SEO nie działa pod roboty tylko dla ludzi!
Pozdro! Idea


RE: Miedziany- PPI - paweuq - 14-02-2016 12:14

Według mnie nie dokonca to tak działa! Ale ile pozycjonerów tyle zdań Big Grin Każdy ma po częsci racji, a żeby wykonać dobry post pod seo i dla ludzi trzeba nieźle nakombinować się aby to ładnie wyszło.

A w pozycjonowaniu głownie chodzi o to aby była dobrze zoptymalizowana cała witryna jej treść, dodatkowo pozyskiwanie dobrej jakość backlinków. No i nie kopiować treści z innych stron. I to tyle Smile


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 14-02-2016 21:56

Cześć!
Dzisiaj jeszcze gorzej niż wczoraj pokerface
Zacznę działać tak jak na początku... Bo im więcej pracy wkładam w promocje linków tym mniej instalacji facepalm

Na bloga dodałem 14 postów razem mam już 19, chce do końca tygodnia mieć te 50 postów i zacznę promować, nie będę go pozycjonował. Będę go promował gdzie się tylko da i wycisnę z niego tyle ile będę w stanie. W marcu wykupię Hosting i Domenę i wgram na nie WordPressa, którego będę chciał wypozycjonować. Będzie on moim oczkiem w głowie, mam taki plan na niego że myślę że jak go ogarnę w jakimś stopniu to będą ładne dniówki Idea


Dzisiaj na PPI zarobiłem aż 0.50$ 4

Myślę że jutro będzie lepiej Sex

Cel zmieniam na 50 postów do końca tygodnia a nie do końca miesiąca Cool

Ogólnie na PPI zarobiłem już: 14.63$ Huh

Jeśli też chcesz zacząć zarabiać w PPI to polecam serwis Cinstaller: Reff-Link



RE: Miedziany- PPI - Ratchet - 14-02-2016 22:50

Jaką średnio masz konwersję?


RE: Miedziany- PPI - ScroX - 14-02-2016 22:54

Można mieć na Cinstaller ruch motywowany ? Smile


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 14-02-2016 23:04

(14-02-2016 22:50)Ratchet napisał(a):  Jaką średnio masz konwersję?

Słabą ;d Tak mw wczoraj na ok 1500 wejść w link, miałem 10 instalacji -.-

(14-02-2016 22:54)ScroX napisał(a):  Można mieć na Cinstaller ruch motywowany ? Smile

W sumie to nawet nie wiem ;d


RE: Miedziany- PPI - ScroX - 14-02-2016 23:05

Kurcze bo założyłem konto z twojego reflinka, podałem moja stronę ( ale na razie nie działa bo jest wyłączona ) zaakceptują mi konto ?


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 14-02-2016 23:08

(14-02-2016 23:05)ScroX napisał(a):  Kurcze bo założyłem konto z twojego reflinka, podałem moja stronę ( ale na razie nie działa bo jest wyłączona ) zaakceptują mi konto ?

Ja wpisałem 'facebook i blog' i zaakceptowali ;d Pewnie zaakcetpują + dzięki za reffa Sex


RE: Miedziany- PPI - ScroX - 14-02-2016 23:09

Nie ma problemu, w końcu wykorzystam moją domenę pod hacki bo stoi od pół roku nie używana Big Grin


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 14-02-2016 23:11

(14-02-2016 23:09)ScroX napisał(a):  Nie ma problemu, w końcu wykorzystam moją domenę pod hacki bo stoi od pół roku nie używana Big Grin

Jak coś to pisz na gg- 55750789
Bo spam się robi ;d