Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany! Powrót do SUB SMS'ów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany! Powrót do SUB SMS'ów! (/Temat-Miedziany-Powrot-do-SUB-SMS-ow-128274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 09-02-2016 22:49

Cześć!
Dzisiaj słabszy dzień Angry Nie chciało mi się nic robić, wpadło kilka instalacji jedna za 0.33$ reszta za 0.01$ pokerface

W sumie dzisiaj zarobiłem 0.39$ beka

Teraz do piątku będę chodził na praktyki więc zarobki też nie będą za duże.
Skupię się przez tez 3 dni na Tworzeniu swojego Bloga, może w końcu zacznę bardziej pasywnie zarabiać 2

W sumie na PPI zarobiłem już: 8.01$ Huh


Jeśli też chcesz zarabiać na PPI to polecam serwis Cinstaller:Reff-Link



RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 10-02-2016 21:39

Cześć!
Dzisiaj myślałem że będzie mega słaby dzień a okazało się że padł rekord dniówki w PPI Big Grin I to z automatu! Nic dzisiaj nie zrobiłem a zarobiłem: 2.34$ Huh

Jutro nie będę także nic robił bo przygotuję sobie zaplecze na sobotę i ruszę z dodawaniem postów na bloga, blog zacznę promować jak osiągnę 50 wpisów a blogu.

Postawię sobie Cel impreza


Cel: Do końca lutego posiadać na blogu 50 postów Jerk

Jeśli się wezmę to dam rade szybciej Big Grin

W niedziele przedstawię cel na kolejny cały tydzień Sex


W sumie na PPI zarobiłem już: 10.35$ Huh


Jeśli też chcesz zarabiać na PPI to polecam serwis Cinstaller: Reff-Link



RE: Miedziany- PPI - Nupek369 - 10-02-2016 21:47

Szkoda, że porzuciłeś G2a Big Grin Jednak i tak zaglądam codziennie. Dyszka z automatu - piękna sprawa. Smile Czekam na jutrzejszy wynik.


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 10-02-2016 22:03

(10-02-2016 21:47)Nupek369 napisał(a):  Szkoda, że porzuciłeś G2a Big Grin Jednak i tak zaglądam codziennie. Dyszka z automatu - piękna sprawa. Smile Czekam na jutrzejszy wynik.

Jutro jak 1$ wpadnie to będzie git Big Grin Bo chce zaplecze na weekend przygotować Big Grin Ale wczoraj też myślałem że nic nie wpadnie dzisiaj a tu ta dyszka się pokazała ;d gdybym korzystał z każdego swojego sposobu to myślę że 10$ dziennie dałbym rade wyjąć, ale niestety praca i szkoła...


RE: Miedziany- PPI - GelO - 11-02-2016 00:27

Świetny dziennik, obserwuję od samego początku i cieszy mnie zmiana na PPI! Big Grin Ile ja bym dał, za pasywny zarobek... Ale cóż... Brak pomysłów... Big Grin Też przymierzam się pod PPI (ale raczej automat będzie ciężko zrobić- brak pomysłów), ruszę zapewne jak będę miał odrobinę więcej czasu (sesja... Sex ), ale generalnie widzę, że przynajmniej Tobie to bardzo fajnie wychodzi!
Mógłbyś udostępniać pojedyncze leady? Interesuje mnie z ilu leadów masz te $ i jakie są mniej więcej stawki za pojedyncze instalacje (jeśli się da to też jakieś ich pochodzenie) Wink Byłbym mega wdzięczny Smile impreza


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 11-02-2016 15:02

(11-02-2016 00:27)GelO napisał(a):  Świetny dziennik, obserwuję od samego początku i cieszy mnie zmiana na PPI! Big Grin Ile ja bym dał, za pasywny zarobek... Ale cóż... Brak pomysłów... Big Grin Też przymierzam się pod PPI (ale raczej automat będzie ciężko zrobić- brak pomysłów), ruszę zapewne jak będę miał odrobinę więcej czasu (sesja... Sex ), ale generalnie widzę, że przynajmniej Tobie to bardzo fajnie wychodzi!
Mógłbyś udostępniać pojedyncze leady? Interesuje mnie z ilu leadów masz te $ i jakie są mniej więcej stawki za pojedyncze instalacje (jeśli się da to też jakieś ich pochodzenie) Wink Byłbym mega wdzięczny Smile impreza

[Obrazek: b783065cee547decgen.png]
Łap moje pierwsze kilka leadów w PPI Big Grin Instalacje za 0.01 $ też mam pełno -.-


RE: Miedziany- PPI - full2000 - 11-02-2016 18:44

@GelO jeżeli przymierzasz się do ppi zapoznaj się z tym http://zarabiam.com/Temat-Zbior-Poradnikow-Ppi-123002

@Miedziany gratulacje, idzie Ci coraz lepiej, ja też tak zaczynałem z ppi aczkolwiek nie od mobilnego Smile


RE: Miedziany- PPI - mateusz2045 - 11-02-2016 21:24

Dzięki niemu też wziąłem się za PPI i dziś wpadła pierwsza instalacja za 0,10$ z czego bardzo się cieszę, we dwójkę coś tam próbujemy i może z czasem na coś wpadniemy impreza


RE: Miedziany- PPI - Miedziany - 11-02-2016 21:27

(11-02-2016 21:24)mateusz2045 napisał(a):  Dzięki niemu też wziąłem się za PPI i dziś wpadła pierwsza instalacja za 0,10$ z czego bardzo się cieszę, we dwójkę coś tam próbujemy i może z czasem na coś wpadniemy impreza

Dokładnie Big Grin +Powodzenia impreza


RE: Miedziany- PPI - ScroX - 12-02-2016 09:00

Pozycjonujesz swojego bloga ? czy po prostu go tylko promujesz na YT ? ;>