Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany! Powrót do SUB SMS'ów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany! Powrót do SUB SMS'ów! (/Temat-Miedziany-Powrot-do-SUB-SMS-ow-128274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Miedziany- G2A - Nupek369 - 03-02-2016 16:00

Miedziany, daj znać jeśli możesz jak pojawią się pierwsze prowizje. Wink Bo tak się zastanawiam czy jest sens promować g2a w tygodniu, czy tylko w weekendy jak są wyprzedaże. Big Grin


RE: Miedziany- G2A - Miedziany - 03-02-2016 21:17

Cześć!

Dzisiaj mało co zrobiłem ;d O ok 19 wróciłem z pracy, i zanim wszystko w domu ogarnąłem to było po 20 Big Grin No ale założyłem 5 fejków na FB, jutro chcę założyć jeszcze z 5 albo jak będę miał chęci to 10 kont Big Grin + Do tego chcę założyć kolejne 5 kont na YT Huh

W piątek zacznę spamować linkami gdzie się da, weekendowa wyprzedaż ruszy więc może pierwsze $$$ wpadną z G2A Huh

Cel na dziś: Myślę że zrealizowałem go bo po pracy brak chęci do wszystkiego ale przełamałem się i te 5 fejków założyłem, każde konto dodałem do kilkunastu różnych grup i ustawiłem zdjęcia profilowe Big Grin +Wpadło 6 wejść w link Huh

Cel na jutro: Stworzyć min 5 Fejk Kont na FB + 5 Kont na YT, jeśli będę miał ochotę na prace po pracy to może jeszcze coś innego porobię Big Grin

Czuję że w weekend 500 wejść w link to minimum jakie osiągnę Big Grin Jutro więcej info o celu na weekend!

Jeśli macie pytania to pytajcie śmiało! Jerk2



RE: Miedziany- G2A - hypocrisy - 03-02-2016 23:01

Powodzenia i grubych hajsów życzę, będę regularnie zaglądał bo sam się przymierzam do przetestowania g2a Smile


RE: Miedziany- G2A - Cromiell - 03-02-2016 23:30

Też jestem zainteresowany tym tematem Smile Powodzenia i czekam na kolejne rezultaty.


RE: Miedziany- G2A - Czaq - 04-02-2016 00:08

Daj normalny kolor czcionki bo nic nie widać Sad na telefonie.


RE: Miedziany- G2A - Nupek369 - 04-02-2016 16:44

(04-02-2016 00:08)Czaq napisał(a):  Daj normalny kolor czcionki bo nic nie widać Sad na telefonie.

Przyłączam się do prośby, bo wieczorkiem leżąc w łóżku jak przeglądam forum na fonie, to nie mogę przeczytać normalnie Twoich postów i muszę klikać cytuj, a tak niewygodnie się czyta. Big Grin


RE: Miedziany- G2A - Miedziany - 05-02-2016 21:10

Cześć!

W G2A nic nie wpadło... Dzisiaj kilka grup przespamiłem, dodatkowo pospamowałem trochę linkiem z PPI, jeśli coś wpadnie to przechodzę na PPI Big Grin Oczywiście ten dziennik będę kontynuował nawet jak przejdę na PPI bo nie chce kolejnego zakładać Big Grin Na Cinstaller zarobiłem już niecałe 4$ w kilka minut w sumie ostatnio, wypłata doszła, więc wszystko ok Big Grin Zobaczymy jak będzie dzisiaj i jutro, dzisiaj mało czasu na zarobek ale może jutro coś wpadnie Big Grin

Także więcej info co dalej jutro wieczorem ponieważ jutro pracuję i o ok 15-16 będę w domu 4



Miedziany- G2A - Mikey - 06-02-2016 00:32

PPI na Polskę?


RE: Miedziany- G2A - full2000 - 06-02-2016 12:27

(05-02-2016 21:10)Miedziany napisał(a):  
Cześć!

W G2A nic nie wpadło... Dzisiaj kilka grup przespamiłem, dodatkowo pospamowałem trochę linkiem z PPI, jeśli coś wpadnie to przechodzę na PPI Big Grin Oczywiście ten dziennik będę kontynuował nawet jak przejdę na PPI bo nie chce kolejnego zakładać Big Grin Na Cinstaller zarobiłem już niecałe 4$ w kilka minut w sumie ostatnio, wypłata doszła, więc wszystko ok Big Grin Zobaczymy jak będzie dzisiaj i jutro, dzisiaj mało czasu na zarobek ale może jutro coś wpadnie Big Grin

Także więcej info co dalej jutro wieczorem ponieważ jutro pracuję i o ok 15-16 będę w domu 4

Obserwuję. Powodzenia ! Smile


RE: Miedziany- G2A - Miedziany - 06-02-2016 15:20

(06-02-2016 00:32)Mikey napisał(a):  PPI na Polskę?
Na razie PL, potem Global ;d Wczoraj z PL mi wpadło pobranie za 1.38$ Big Grin Jak widać Polska nie taka zła nawet ;d