Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie upubliczniac filmy Youtube. Dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gdzie upubliczniac filmy Youtube. Dyskusja (/Temat-Gdzie-upubliczniac-filmy-Youtube-Dyskusja-128211)



Gdzie upubliczniac filmy Youtube. Dyskusja - backcontrol1993 - 31-01-2016 21:30

Moi najdrozsi uzytkownicy tego forum. JAKO nowa osoba, dopiero zaczynajaca zabawe z astrocash oraz youtube. Chcialbym moc w miesiac zarobic bynajmniej 20 $. TO bylby piekny sukces na start.

PPytanie mam jedno, gdzie Wy, eksperci, zareklamowalibyscie film Youtube by otrzymac zagranicznych widzów?

Ja glownie reklamuje na kwejk / besty / sadistic i joemonster ale chyba bez zaplacenia joemonster tego nie akceptuje. Brakuje mi zagranicznych wejsc.

Edit:
DOdam ze astrocash chcialbym polaczyc z Youtube. Poniewaz po samych znajomosciach i pomocach bliskich mam na astrocashu zlecone 6 wyplat po 10 $. Niestety takie zrodelka się konczą i bardzo licze na zagraniczne leady. A jedyny pomysl do zrealizowania do Filmy YOutube.


RE: Gdzie upubliczniac filmy Youtube. Dyskusja - Koja - 31-01-2016 21:57

Może reddit ?


RE: Gdzie upubliczniac filmy Youtube. Dyskusja - ambrosini - 31-01-2016 23:28

Poszukaj list z zagranicznymi stronami typu kwejk. Jest tego pełno.


RE: Gdzie upubliczniac filmy Youtube. Dyskusja - Seoul - 17-02-2016 20:34

Kluczowa sprawa to dobry temat na film, musi przyciągnąć uwagę ludzi. Proponuje także nazywać swoje filmy po angielsku - w wyszukiwarce zawsze zdobędziesz większy zasięg.