Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie blogspot pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Pozycjonowanie blogspot pytania (/Temat-Pozycjonowanie-blogspot-pytania-128203)



Pozycjonowanie blogspot pytania - aero2 - 31-01-2016 18:51

Witam.

Czy jest jakaś strona, która mi sprawdzi, czy dobrze ustawiłem blogspota pod pozycjonowanie?

Czy wysłanie jakiegokolwiek ruchu z Facebooka na blogspota, pomaga coś w pozycjonowaniu?

Blog o tematyce do pobrania, ale nie wiem jeszcze, czy skupiać się tylko na ruchu PL czy zagranicznym też.

Niby z PL mam łatwiej szukać czegoś nowego do pobrania, a z zagranicy już nie bardzo, chyba że jakieś nowe gry.

Potrzebuję się szybko wybić na blogspot, nie zależy mi nawet na utracie bloga, chcę się dowiedzieć jak samemu go mam pozycjonować.

Jak będzie mi dobrze szło, to później sobie zmienię na płatną domenę i hosting to nie problem, aby tylko osoby same wchodziły na stronę.


RE: Pozycjonowanie blogspot pytania - comanche - 31-01-2016 20:18

Nie lepiej od razu zabrać się za domenę i hosting niż czas tracić na blogspot który nie jest wiarygodny w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o pobieranie plików...?


RE: Pozycjonowanie blogspot pytania - aero2 - 31-01-2016 20:36

To wiem, że tak jest lepiej, ale słyszałem, że blogspot sam się pozycjonuje z czasem, nie wiem jak to jest ze normalnymi stronami na własnej domenie i hostingu, w każdym razie nie chcę nic inwestować w pozycjonowanie, jak już to jakieś skuteczne darmowe sposoby, nawet black hat seo jeśli takie coś jest.


RE: Pozycjonowanie blogspot pytania - cezar78 - 04-02-2016 19:13

SEO jest mega trudne w 2016, blackhat nie działa, jedyne co dziala to świeży content na blogu, codziennie po kilka razy i tak cały czas, po pol roku nawet bez linków wskoczy ci do top 10 google. Moj półroczny tumblr bez żadnych backlinkow jest na wiele slow kluczowych w top 10, a postuje codziennie obrazki (nawet nie unikalne), bez tekstu, mam ponad 1000 unikalnych wejść dziennie.