Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Epicki sposób zarobku na YouTube! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Epicki sposób zarobku na YouTube! (/Temat-Epicki-sposob-zarobku-na-YouTube-128161)

Strony: 1 2 3 4


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - Mrostry0407 - 01-02-2016 17:50

Nie trawię tego typa, nie wiem jak go ktoś ogląda, 24/7 atention mod


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - GaCeL - 01-02-2016 19:28

(01-02-2016 17:33)skiperrros napisał(a):  Najlepsze jest to, że jakieś 2 miesiące temu widziałem jak gość z part2 czyt. IZAAK wstawił komentarz pod swoim postem na fb z linkiem do leadmore związanym z konkursem skinów. Big Grin

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Pewnie to nie był on tylko fanpage o nazwie " " z avatarem tego gościa z part2, który napisał komentarz @Piotr 'izak' Skowyrski <link tutaj>, czyli oznaczył po prostu profil izaka i wyglądało to jak by to on pisał imprezaimprezaimpreza


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - skiperrros - 01-02-2016 19:29

(01-02-2016 19:28)GaCeL napisał(a):  
(01-02-2016 17:33)skiperrros napisał(a):  Najlepsze jest to, że jakieś 2 miesiące temu widziałem jak gość z part2 czyt. IZAAK wstawił komentarz pod swoim postem na fb z linkiem do leadmore związanym z konkursem skinów. Big Grin

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Pewnie to nie był on tylko fanpage o nazwie " " z avatarem tego gościa z part2, który napisał komentarz @Piotr 'izak' Skowyrski <link tutaj>, czyli oznaczył po prostu profil izaka i wyglądało to jak by to on pisał imprezaimprezaimpreza
Umiem odróżnić fake od legit Big Grin

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - wiktor112233 - 01-02-2016 20:38

Każdy orze jak może Lol


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - Koja - 01-02-2016 21:09

Pewnie bo lepiej stracić wiarygodność i zyskać 6zl na lm niż zrobić live i zarobić 5 razy więcej


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - Money. - 01-02-2016 21:12

Było coś takiego, chyba również u paszy, ale to chyba było coś w stylu udostępnienia poprzez zamknięcie reklamy. Nie wiem dokładnie.


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - patulsky1337 - 01-02-2016 21:18

Oszuści, źli i w ogule bul smuteg i rozpadż.

Sub SMS earnerzy nie są oszustami- większość z nich ( czyli Ci co nie używają słowa "ZA DARMO" i nie ukrywają stopki+regulaminu) nimi nie są. Jesteśmy... nauczycielami życia.


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - pointsmaster - 01-02-2016 22:53

Zaraz zrównacie mnie z ziemią ale koleś ma rację (no może poza botami). Nie ma co ukrywać, że zarabianie w taki sposób jest mało etyczne. Nauczyciel życia? To trochę jak sprzedać samochód bez poduszek powietrznych i w razie wypadku mówić, że trzeba było przeczytać regulamin (kodeks drogowy) to nie byloby problemu.


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - Wojtek574 - 02-02-2016 13:27

Ja to sie cały czas dziwie jakie to trzeba mieć niedojebanie mózgowe aby sie na to nabierać beka Ja nie mam nic przeciwko trzebaniu hajsu na bezmózgich dzieciach to jest internet tu nie jest wszystko piękne i kolorowe aby urzywać internetu trzeba wpier mieć coś w głowie a nie jak bezmózg klikać w wsztko co sie da bo jest napisane ze no nie wiem izak da ci skina w cs to nie trzeba być jakimś gienuszem rzeby wiedzieć ze taka popularna osoba która na live ma po 20 tyś ludzi własnie do cb napisze prywatnie i da ci za darmo skina ona nawet nie wie ze taki janusz zyje.


RE: Epicki sposób zarobku na YouTube! - radek0389 - 02-02-2016 16:28

(02-02-2016 13:27)Wojtek574 napisał(a):  Ja to sie cały czas dziwie jakie to trzeba mieć niedojebanie mózgowe aby sie na to nabierać beka Ja nie mam nic przeciwko trzebaniu hajsu na bezmózgich dzieciach to jest internet tu nie jest wszystko piękne i kolorowe aby urzywać internetu trzeba wpier mieć coś w głowie a nie jak bezmózg klikać w wsztko co sie da bo jest napisane ze no nie wiem izak da ci skina w cs to nie trzeba być jakimś gienuszem rzeby wiedzieć ze taka popularna osoba która na live ma po 20 tyś ludzi własnie do cb napisze prywatnie i da ci za darmo skina ona nawet nie wie ze taki janusz zyje.
Taka pointa tej wypowiedzi:
(...)aby urzywać internetu trzeba wpier mieć coś w głowie (...)