Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakie buxy klikac?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W jakie buxy klikac?? (/Temat-W-jakie-buxy-klikac-128141)

Strony: 1 2


RE: W jakie buxy klikac?? - lolitek - 30-01-2016 19:33

(30-01-2016 17:56)patulsky1337 napisał(a):  
(30-01-2016 17:14)Kiniek napisał(a):  Możesz rozwinąć tą myśl? Zaintrygowałeś mnie Wink.

Hm... nie spodziewałem się, że ktokolwiek nie zrozumie tego co powiedziałem.

Ale oczywiście, skoro prosisz już tłumaczę.

Według mnie nie opłaca się klikać w jakiekolwiek buxy, bo czasami to jest czasochłonne, wymaga inwestycji nie tylko czasu ale i też pieniędzy ( jak naprawdę chcemy coś zarobić) i bywa monotonne.

I teraz odpowiedz mi na pytanie- czy nie lepiej ten czas poświęcić na np. stworzenie własnego fanpage'a, serwisu, czy witryny Internetowej? Wymienię tutaj kilka zalet, w których się nie spotkasz z buxami.

1. Przyjemność tworzenia, ciągle coś nowego i zwiększanie umiejętności ( np. marketingu, SEO, języków do tworzenia stron internetowych, opanowanie silników typu. wordpress, joomla itp.)
2. O wiele większe, pasywne zarobki.
3. Inwestycja to głównie czas.
4. Długoterminowy zarobek- sam dyktujesz zasady i nie musisz się bać czy np. serwis na którym zarabiasz padnie.
5. Ty decydujesz w jaki sposób będziesz zarabiać na swoi dziele- subsms/premium/programy afiliacyjne/ruch na stronie/wynajem miejsca reklamowego.
6. Możliwość ciągłego rozwoju w razie potrzeb i np. założenia działalności gospodarczej ( tj. własnej firmy).

Mam wymieniać więcej? Myślę, że nie muszę.


Wez tez pod uwage ze niewszyscy umieja cos robic a klikanie b reklamy to raczej kazdy potrafi a troche grosza wpadnie jak ktos na mus szuka.


RE: W jakie buxy klikac?? - Kiniek - 30-01-2016 19:34

(30-01-2016 17:56)patulsky1337 napisał(a):  
(30-01-2016 17:14)Kiniek napisał(a):  Możesz rozwinąć tą myśl? Zaintrygowałeś mnie Wink.

Hm... nie spodziewałem się, że ktokolwiek nie zrozumie tego co powiedziałem.

Ale oczywiście, skoro prosisz już tłumaczę.

Według mnie nie opłaca się klikać w jakiekolwiek buxy, bo czasami to jest czasochłonne, wymaga inwestycji nie tylko czasu ale i też pieniędzy ( jak naprawdę chcemy coś zarobić) i bywa monotonne.

I teraz odpowiedz mi na pytanie- czy nie lepiej ten czas poświęcić na np. stworzenie własnego fanpage'a, serwisu, czy witryny Internetowej? Wymienię tutaj kilka zalet, w których się nie spotkasz z buxami.

1. Przyjemność tworzenia, ciągle coś nowego i zwiększanie umiejętności ( np. marketingu, SEO, języków do tworzenia stron internetowych, opanowanie silników typu. wordpress, joomla itp.)
2. O wiele większe, pasywne zarobki.
3. Inwestycja to głównie czas.
4. Długoterminowy zarobek- sam dyktujesz zasady i nie musisz się bać czy np. serwis na którym zarabiasz padnie.
5. Ty decydujesz w jaki sposób będziesz zarabiać na swoi dziele- subsms/premium/programy afiliacyjne/ruch na stronie/wynajem miejsca reklamowego.
6. Możliwość ciągłego rozwoju w razie potrzeb i np. założenia działalności gospodarczej ( tj. własnej firmy).

Mam wymieniać więcej? Myślę, że nie muszę.

To co powiedziałeś, było zrozumiałe. Chodziło mi po prostu o jakąś argumentację Wink. Można cię prosić o odzew na PW? Chciałem napisać wiadomość ale nie ma takiej moźliwości.


RE: W jakie buxy klikac?? - fabian51 - 30-01-2016 20:05

ludzie kazdy od czegos zaczyna, tak samo jak i ja od buxow zaczynalem a zostalem tylko na Clixsense i InstaGC, a aktualnie zajmuje sie YT i Fullscreenem


RE: W jakie buxy klikac?? - patulsky1337 - 31-01-2016 07:30

(30-01-2016 19:33)lolitek napisał(a):  Wez tez pod uwage ze niewszyscy umieja cos robic a klikanie b reklamy to raczej kazdy potrafi a troche grosza wpadnie jak ktos na mus szuka.

Ja też nie umiałem. Ale od czego jest Internet? Od czego są poradniki? Od czego jest mózg? :-;

Nauczyłem się obsługiwać Wordpressa na wysokim poziomie, poznałem większość kodów HTML, sposobów na pozycjonowanie, Obsługi Adobe Photoshop ( sam robię już nawet ładne grafiki dla swojego serwisu). I to wszystko za pomocą tego forum+ internetu. Dodam, że wcześniej w ogóle nie wiedziałem o co w poszczególnych rzeczach chodziło.

Ludzie, jesteśmy dorośli, samodzielności trochę. Big Grin


RE: W jakie buxy klikac?? - kubasz5 - 31-01-2016 09:14

Tylko clixsense, reszta to marnowanie życia za bardzo marne grosze.
W clixsense jesteś w stanie wyciągnąć 15 - 20 $ miesiecznie


RE: W jakie buxy klikac?? - asapatryk - 31-01-2016 22:25

wejdź sobie na mojąa stronkę TUTAJ kazdy program godny polecenia


RE: W jakie buxy klikac?? - MrocznyKILL - 05-02-2016 17:20

Według mnie 2 najlepsze polskie serwisy:
http://zarabiam.com/Temat-ForsaPL-info-79520
http://zarabiam.com/Temat-Sejfik-Get-Paid-Dowody-wyplat-Opinie-uzytkownikow-Porady-jak-zarabiac-wiecej-51152


RE: W jakie buxy klikac?? - ElPolakoX - 06-02-2016 17:59

Clixseanse najlepszy


RE: W jakie buxy klikac?? - wska232 - 10-02-2016 14:43

clixsense Big Grin

http://www.clixsense.com/?8669402Shrink Link


W jakie buxy klikac?? - Artinesse - 02-03-2018 17:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.