Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja (/Temat-Jakimi-kryptowalutami-sie-zainteresowac-inwestycja-128140)

Strony: 1 2


Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - stuudenciok - 30-01-2016 14:14

Jakimi kryptowalutami najlepiej się w tym momencie zainteresować? (poza BTC, DOGE i LTC) w celu inwestycji? Dash, Blackcoin czy może coś innego? Smile


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - lamar6 - 30-01-2016 17:25

Nawet wielki BTC ma takie wahania kursu, że wkładanie pieniędzy w tą walutę ma bardziej znamiona spekulacji niż inwestycji.
Pozostałe waluty, o dużo mniejszej kapitalizacji, o dużo mniejszej płynności, popularności, użyteczności... to ruletka.

Sam interesuję się kilkoma walutami ale bardziej z powodów ideologicznych (np. PLNc - trzeba wspierać takie inicjatywy) niż inwestycyjnych. Nie sądzę po prostu, żeby wśród tych setek kryptowalut rodził się nowy BTC.


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - Mikotoke - 30-01-2016 17:36

DigiCube ( CUBE )


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - lamar6 - 30-01-2016 17:42

(30-01-2016 17:36)Mikotoke napisał(a):  DigiCube ( CUBE )

WHY?


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - Mikotoke - 30-01-2016 18:11

(30-01-2016 17:42)lamar6 napisał(a):  
(30-01-2016 17:36)Mikotoke napisał(a):  DigiCube ( CUBE )

WHY?

0 miningu, tylko stake ( dziennie 5,47 % )


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - Snaggy - 06-02-2016 00:36

Też mam 200 DigiCube. Fajna sprawa tak jak mówi Mikotoke.
Są inwestorzy tak zwani bagholderzy, którzy kupują dużą ilość tanich kryptowalut i czekają na wzrosty.
Przykład kupiłem sobie 7500 MMXVI za 25 satoshi, później stało w miejscu klika dni. Wzrosło do 50 satoshi to sprzedałem, myśląc, że zysk to zysk. Później wzrosło do 200 satoshi czyli przebitka 8x i plucie w brodę, ale nie ma co płakać zysk to zysk. Pozdrawiam. Smile


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - chmura86 - 21-02-2016 13:37

vertcoin , fibrecoin. wczoraj wielkie zalamanie gdy orbitcoin na bittrexie spadl do 2 sato a nastepnie wskoczyl na 6k . a mialem ustawic kupno na 10 i 100 sato za sztuke


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - chmura86 - 22-02-2016 06:56

(06-02-2016 00:36)Snaggy napisał(a):  Też mam 200 DigiCube. Fajna sprawa tak jak mówi Mikotoke.
Są inwestorzy tak zwani bagholderzy, którzy kupują dużą ilość tanich kryptowalut i czekają na wzrosty.
Przykład kupiłem sobie 7500 MMXVI za 25 satoshi, później stało w miejscu klika dni. Wzrosło do 50 satoshi to sprzedałem, myśląc, że zysk to zysk. Później wzrosło do 200 satoshi czyli przebitka 8x i plucie w brodę, ale nie ma co płakać zysk to zysk. Pozdrawiam. Smile

Sprzedac jak najszybciej tego coina . Moneta od Dev - iGotSpots to wielkie lajno . Kazde jego nowe jak i stare coiny to wielki scam i lada moment upadaja . Widac ze nie macie bladego pojecia o kryptowalutach i o tym kto jest ich tworca


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - Mikotoke - 22-02-2016 07:42

(22-02-2016 06:56)chmura86 napisał(a):  
(06-02-2016 00:36)Snaggy napisał(a):  Też mam 200 DigiCube. Fajna sprawa tak jak mówi Mikotoke.
Są inwestorzy tak zwani bagholderzy, którzy kupują dużą ilość tanich kryptowalut i czekają na wzrosty.
Przykład kupiłem sobie 7500 MMXVI za 25 satoshi, później stało w miejscu klika dni. Wzrosło do 50 satoshi to sprzedałem, myśląc, że zysk to zysk. Później wzrosło do 200 satoshi czyli przebitka 8x i plucie w brodę, ale nie ma co płakać zysk to zysk. Pozdrawiam. Smile

Sprzedac jak najszybciej tego coina . Moneta od Dev - iGotSpots to wielkie lajno . Kazde jego nowe jak i stare coiny to wielki scam i lada moment upadaja . Widac ze nie macie bladego pojecia o kryptowalutach i o tym kto jest ich tworca

mizerny tok myślenia


RE: Jakimi kryptowalutami się zainteresować? / inwestycja - chmura86 - 22-02-2016 08:25

mizerny jestes ty widac ze twoja wiedza o bitcointalku = 0 . ile ta twoja monetka kosztowala na starcie? a ile teraz marne 3k sato . sprawdz jego kolejna monete gorillabux i inne ktore juz znikly z tego swiata . kolejna jest gorillabux a nastepnie ten smieszny coin o wartosci 3 k sato. 2 tygodnie 1-2 k sato , 1 miesiac 1-1,5k sato .
A jak chcesz to wpadam na bitcointalk pisze posta i moneta w tydzien bedzie warta 100-500 sato Smile