Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długie ładowanie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Długie ładowanie strony (/Temat-Dlugie-ladowanie-strony-128125)



Długie ładowanie strony - nitroo - 30-01-2016 07:23

Cześć mam problem ze stroną postawioną na gbzl.pl
Strona oparta o wordpress, zredukowana waga zdjęć, W3Cache ustawiony a wyniki prędkości wyglądają tak:

[Obrazek: Screenshot_2016_01_30_07_17_20.jpg]

Dla porównania na tym samym serwerze mam drugą stronę i jej wyniki są takie:

[Obrazek: Screenshot_2016_01_30_07_15_06.jpg]

Wyniki drugiej strony wg mnie są okej ale dlaczego strona postawiona na wp waży aż tyle. Pomysły?


RE: Długie ładowanie strony - daniel42na - 30-01-2016 07:46

Przetestuj tutaj co sie najdłużej ładuje http://tools.pingdom.com/


RE: Długie ładowanie strony - nitroo - 30-01-2016 07:51

Według pingowania to robią grafiki i wtyczka Shareoholic. Tak jak myślałem tylko grafiki zmniejszylem wtyczką Imsanity i bez zmian :/


RE: Długie ładowanie strony - Czaq - 30-01-2016 12:56

No nic, widocznie grafika obciąża. A inne wtyczki? Być może sam w sobie Shareoholic jest tylko częścią wtyczek które obciążają. Spróbuj pousuwać te które możesz.


RE: Długie ładowanie strony - nitroo - 30-01-2016 14:15

[Obrazek: o4th3q.jpg]

Oto efekt po wyłączeniu wszystkich wtyczek. Na pingomacie 4-6 sekund a na innych stronach koło 15-20s czyli wtyczki aż tak nie zamulają. Czy winą może być motyw?

@edit

obalam, na podstawowym motywie Wordpressa prędkość zmienia się nieznacznie

[Obrazek: w6ukg7.jpg]