Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow (/Temat-Szukam-osob-do-zarabiania-na-btc-na-sciaganiu-plikow-128116)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Ratchet - 01-02-2016 20:11

Skoro masz 2 euro dziś na uploaded to musiałeś zużyć 250 numerów IP z VPNa, jak jest z ilością tych numerów?


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 01-02-2016 20:15

(01-02-2016 20:11)Ratchet napisał(a):  Skoro masz 2 euro dziś na uploaded to musiałeś zużyć 250 numerów IP z VPNa, jak jest z ilością tych numerów?
Ja mam taka ilosc ipkow na vpnie ze nawet na dwoch lapkach nie wykorzystalbym ich wszystkich w ciagu doby . i mam vpna za free od jakichs dwoch lat. Duza ilosc kraji, serwerow oraz ogolek ip. Nie wiem ile wszystkich dokladnie ale jeszcze nigdy mi do takich akcji nie zabraklo ipekow z gornej polki Smile

Jeszcze dodam ze tym vpnem ( w czasie gdy na ul byla stawka bodaj 10euro) potrafilem ubic az ponad 5 euro dziennie . moge ci skrawek screena dac z ul ze stukalem ponad 5 euro dziennie . od czwartku lub piatku znow zaczynam klepac ponad 5 euro na ul Smile

[Obrazek: 75fb8aa73586f20a146ec0a33db9fbe0.jpg]
Masz powieksz sobie i zobacz jak nawalalem i mam wydrukowane nawet dowody wyplat z ul na pamiatke Smile
Pod koniec tygodnia znow zaczne Smile

Juz mam dzis 2,23euro a ogolnie 14,08euro i znow znalazlem sposobik na przyspieszenie kazdego pliku o 10sek. Ale tylko dziala w jd2 bo w jdportable nie trzeba tego robic. Jutro wiecej zdecydowanie nabije


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 07-02-2016 00:00

Aktualizuje . dzis moje glowne konto to 26,77 euro

(01-02-2016 20:15)pumas26 napisał(a):  
(01-02-2016 20:11)Ratchet napisał(a):  Skoro masz 2 euro dziś na uploaded to musiałeś zużyć 250 numerów IP z VPNa, jak jest z ilością tych numerów?
Ja mam taka ilosc ipkow na vpnie ze nawet na dwoch lapkach nie wykorzystalbym ich wszystkich w ciagu doby . i mam vpna za free od jakichs dwoch lat. Duza ilosc kraji, serwerow oraz ogolek ip. Nie wiem ile wszystkich dokladnie ale jeszcze nigdy mi do takich akcji nie zabraklo ipekow z gornej polki Smile

Jeszcze dodam ze tym vpnem ( w czasie gdy na ul byla stawka bodaj 10euro) potrafilem ubic az ponad 5 euro dziennie . moge ci skrawek screena dac z ul ze stukalem ponad 5 euro dziennie . od czwartku lub piatku znow zaczynam klepac ponad 5 euro na ul Smile

[Obrazek: 75fb8aa73586f20a146ec0a33db9fbe0.jpg]
Masz powieksz sobie i zobacz jak nawalalem i mam wydrukowane nawet dowody wyplat z ul na pamiatke Smile
Pod koniec tygodnia znow zaczne Smile

Juz mam dzis 2,23euro a ogolnie 14,08euro i znow znalazlem sposobik na przyspieszenie kazdego pliku o 10sek. Ale tylko dziala w jd2 bo w jdportable nie trzeba tego robic. Jutro wiecej zdecydowanie nabije


(07-02-2016 00:00)pumas26 napisał(a):  Aktualizuje . dzis moje glowne konto to 26,77 euro
Dodam ze dzialam obecnie na lapku i andku ..


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 10-02-2016 18:17

Aktualnie dzis konto to 41,69 euro , niedlugo wyplace i zamienie na btc


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - nakay - 10-02-2016 20:38

moglbym sprobowac posaidam duzo prywatnych proxy eu - usa , ktorych tylko ja uzywam oraz seedboxow okolo ~50.
jak bedzie fajnie to ogarne vpn'a bez problemu czasu mam duzo wiec bym naklikał tego troszkuSmile


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 10-02-2016 21:26

Ja mam juz dwa vpny lacznie z tego co wyczytalem w szczegolach vpnow to lacznie mam ponad 200,000 ipkow a te ktore tylko uzywam to jakos z polowa tego czyli zwszystkie z grupy 1 czyli usa, uk, de, b, fr itd Smile jak chcesz ze mna stukac , sciagac nabijac euro to poczekaj dzien , dwa az ja dobije do 50 euro i zlece wyplate wtedy mozemy od 0 nabijac . a z drugiej strony mialem na pomysl cos takiego jak . dawalbym np paczke dlc z 200 linkami i za np sciagniecie min 10 plikow mp3 placilbym od razu w btc na cryptopii , bo tam mozna transfer kryptowalut robic do uzytkownikow . chcialem tez teraz jak bym juz na konto dostal te ,,40 euro,, po odciagnieciu oplaty podatku , chcialem to zamienic w btc i Przelac na cryptopie zeby wam wyplacac natychmiast za sciaganie , ale teraz mam inne plany co do tych 40 euro.


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 13-02-2016 18:59

No i mamy udogodnienie, uploaded.to dodal metode wyplaty w kuponach btc , zaraz przesle fotke bo pisze na telu
[Obrazek: 539132031c6ea2565d0bcb1cbbf0ae1f.jpg]
Na WJ tez o tym mowa. Ale akurat ja zlecilem wczoraj wyplate na konto bankowe bo nie mieli chwilowo dostepnych kuponow btc. A nagle poznie patrze na WJ ze juz dostepne . na btc szybciej bym sie doczekal niz na wyplate na konto Smile nastepnym razem w btc wyplace


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 13-02-2016 22:16

Jesli chodzi o wyplate w btc z ul.to to wlasnie info znalazlem teraz na innym forum ze ta metoda wyplaty byla juz w 2014 i 50 euro w bitcoinach ktos z tamtego forum wyplacil sobie bez prowizji, bez oplat . 3 dni po zleceniu mial btc na koncie ( a na przelew na konto ja czekalem zawsze okolo 11 dni roboczych w czym odciagali oplate) . nastepnym razem wyplace w btc.


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Cytrynowy012 - 03-05-2016 23:30

Zarabiacie jeszcze tym sposobem, czy pomysl niewypalil?


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - miki87 - 10-05-2016 20:49

Ponawiam pytanie kolegi wyżej, działacie jeszcze