Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow (/Temat-Szukam-osob-do-zarabiania-na-btc-na-sciaganiu-plikow-128116)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 10:16

Obecnie mam na ul.to nabite 9,17euro . samemu juz mi sie lekko odechciewa pykac eurosy , ale w kilka osob doslownie w dzien mozna osiagnac minimum

(30-01-2016 10:15)fabian51 napisał(a):  5 vps narazie
Ale nie w tym sensie pytam. Np ja mam aero2 czyli nieograniczona ilosc ip pl. Ale za malo warte to nie uzywam . i mam vpna 1-ego ale ten vpn ma z 350 ip z usa , z 200 ip z uk , i reszte okolo 500 ipkow z reszty krajow tych wysoko wartych .


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 10:24

a tak konkretne pytanie wiesz co to jest vps??


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fusek - 30-01-2016 10:27

(30-01-2016 10:24)fabian51 napisał(a):  a tak konkretne pytanie wiesz co to jest vps??

ale tu raczej jest vpn potrzebny nie vpsWink

ja moge w to wejsc. mam vpn


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 10:31

W skrocie wirtualny serwer , lepszy od vpn bo mozna stworzyc wiele wirtualnych maszyn . reszty nie wiem , nie mialem do czynienia z vpsem. Nie znam sie na tym , jedynie moge poczytac o tym. Ale z pewnoscia wiem co to vpn bo uzywam od paru lat i jest zaje..... Cie. Wybacz moja niewiedze na temat vps ale mnie to nigdy nie interesowalo.
Drazymy lepiej temat ten tu o sciaganiu i wymiany na btc . narazie zainteresowane 2 osoby . za malo.

3 osoby juz zainteresowane . juz coraz lepiej ale jeszcze za malo osob


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 10:47

jak ma byc tylko vpn to mnie dopisz


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 10:51

No ja cb liczylem . bo przeciez zaczeles temat czytac od poczatku wiesz co potrzene : jd , proxy , vpn lub inny sposob zmiany ip i ewentualnie wtyczka w jd do captchy lub szybciej recznie . i rozumiem ze masz mozliwosci do sciagania ze zmiana ip i klepaniem captcha lub wtyczka w jd.

Fabian do cb konkretne pytanie , robimy to wszyscy , sciagamy to wszyscy z jednego konta na ul.to czy robic dla kazdego osobne konto na ul.to . bo sciagajac z jednego konta ciezko bedzie sie doliczyc kto ile sciagnal zeby wyplacic danej osobie tyle ile zarobil. A na wielu kontach oczywiscie bede widzial w statystykach kto ile sciagnal ale zeby potem to wyplacic to trzeba by bylo dobijac na kazdym koncie do minimum . masz jakis pomysl jak to zgrac ? Bo na jednym koncie gdybysmy wszyscy sciagali to bardzo szybko by sie wyplacilo duze sumy ale problem by byl kto ile i z jakich ip sciagal. Wiesz o co chodzi ? Odpisz

Juz chyba wiem jak ? Z jednego konta to bedziemy sciagac ale z gory ustalimy kolejnosc wyplat. Czyli np bedzie nas lacznie sciagac 5 osob , kazdy inne linki(paczki dlc) po ilosci sciagniec bedzie widac czy ktos pracuje czy nie . i np dobijemy razem do 100euro i wyplata kazdemu po rowno czyli 100euro/5osob czyli 20euro dla kazdego. Co ty na to ?


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 11:18

sposob z paczkami jest najlepszy


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 11:28

Ok z paczkami dlc dla kazdego , ale wiesz ze w statystykach ul.to bedzie tylko ile razy ktos pobral plik ale nie mma tam wiecej info np z jakiego ip . bo przeciez potem trzeba wyplacic euro i zamienic w btc to proste ale jak potem ocenic kto ile pobral z np ip usa zeby takiego kowalskiego rzetelnie wycenic i wyplacic? Bo zobacz jak ktos np zrobi tyle samo pobran co my np my zrobimy 2 tys pobran z ip usa a ktos zrobi 2 tys pobran z ip pl to jak takiego rzetelnie wyplacic. Przeciez nie bedziemy wiedziec z jakiego kraju ma ip. ? Czy jestes za tym ze sciagamy wszyscy nie wazne jakie ip i dobijamy zawsze do 100euro i dzielimy rowno na sciagajacych . ?


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - fabian51 - 30-01-2016 11:33

to juz zalezy od ciebie

a jaka jest cena za 1k pobran z us i pl


RE: Szukam osob do zarabiania na btc na sciaganiu plikow - pumas26 - 30-01-2016 11:55

Tak wiec chyba zaczynamy. Ok z zwiazku z tym iz nie ma jak na jednym kocie sprawdzic z jakiego ip dana osoba zrobila pobrania . decydujemy sie ze sciagamy wszyscy razem i rowno jestesmy dzieleni z wyplaty. Moze jeszcze jedna informacja . osoby dolaczajace do nas dzis lub jutro beda rozliczani przy pierwszej wyplacie jaka uzyskamy , kolejne osoby ktore dolacza pojutrze czyli w 3 i 4 dzien po starcie beda rozliczani przy drugiej wyplacie i tak dalej . kolejne dni kolejne osoby.
2. Z gory prosze przyjac ze w najgorszym przypadku ul.to moze sie skapnac co robimy i zablokowac wyplaty. Mam nadzieje ze nigdy do tego nie dojdzie ale prosze o tym pamietac . w miedzyczasie zrobie fakestrone na tzw oknach modalnych niby serwis z tymi plikami ze gdyby ci z ul.to chcieli jakis dowod skad takie sciagniecia to podam im ta stronke.
3. Uzytkowniku jesli chcesz z nami tak zarabiac i dostawac wyplaty , badz uczciwy , sciagaj pliki z najlepiej ip usa uk lub innych wysoko cenionych krajow na serwisie ul.to . twoja praca , sciagania beda sprawdzane w statystykach na ul.to czy dziennie w miare rowno sciagasz ( czy pracujesz jak inni jak my) , przykladowo jesli wiekszosc osob sciagnie po 2 tys plikow to ty tez musisz w miare w tych ilosciach sie zmiescic. Jesli sie okaze ze robisz tylko 100 sciagniec z 1 k na dobe , to poprostu z wyplaty zostanie ci odjete lub przy dluzszej twojej niewydajnej pracy wyplaty nie dostaniesz.
Po rozmowie tu w temacie zostanie w najblizszym czasie zalozona zamknieta grupa na fb.. Gdzie poprzez uczestniczenie w niej dostaniesz paczki dlc z linkani dla JDownloadera.
Prosze zainteresowanych tematem uzytkownikow czy moze byc to napisane tak powyzej . ? Sugestie zmiany dotyczace ,,akcji,, mile widziane..

Fabian za 1k dla usa, niemcy,uk,francja,hiszpania,australia,belgia,canada to 8euro.
Grupa 2: austria, japan , holandia, dania, grecja, wlochy, polska, rosja, szwecja, szwajcaria to 4euro.
Grupa 3: turcja, brazylia, argentyna, meksyk to 1euro.
Oczywiscie pliki tylko od min. 3mb patrze. A od 100mb to grupa1:30euro
Grupa 2:8euro
Grupa3:4euro.
Ale sciagamy tylko pliki od 3mb do gora 4mb . ok? A dlatego ze akurat ja mam bardzo wolne lacze aero2 i przy sciaganiu przez free usera ul.to ma limit predkosci 50-70kb/s

Poczekajcie wrzuce jeszcze z 20-30 plikow i powysylam dla chetnych paczki dlc . i codziennie bede wrzucal wiecej plikow zeby nie bylo ze 100 plikow na koncie a tak duzo pobran i codziennie bede wysylal nowe paczki dlc . a i zaraz zrobie grupe na fb . i piszcie czy zrozumieliscie punkty powyzej ktore napisalem , takie wstepne zasady