Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Shadecaster2 - 17-04-2016 23:19

no nic będę próbował, mam sposób jak sie zarejestrowac jako konto UK, mam po 10-20ankiet dzienie ale zalicza mi z tego moze 1 jak uzbieram na wyplate i wyplaca to sie podziele informacja Tongue


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 17-04-2016 23:22

Jak masz takie podstawowe ankiety w sumie z 90% ankiet tak ma, że pytają czy pracują w reklamie, banku, marketingu, da się rozpoznać kiedy trzeba zaznaczyć że w żadnej, kiedy trzeba wybrać z bardzo wielu branż albo bardzo konkretnych zawodó to znaczy że ankieta jest dla bardzo wąskiej grupy, specjalistyczna taka, ale ich jest może max 10%. Jak w tym pierwszym przypadku zaznaczysz że ktoś pracuje no to wylatujesz z ankiety od razuSmile Zawsze zaznaczaj że wszystko jest Twoje(nie firmowe albo na spółkę z żoną) i jest Twoją własnością, w zdecydowanej większości będzie to oczekiwana odpowiedz, ale może się też zdarzyć jakaś pojedyńcza ankieta gdzie będą oczekiwać innej odpowiedzi. Zarobki to lepiej tak powyżej średniej krajowejSmile A jeżeli jest to typowa finansowa ankieta że pytają o karty i inwestycje to wtedy zaznaczaj że samych inwestycji masz z 200 tysięcySmile Głupie bo nikt kto tyle zarabia przecież ankiet nie wypełnia ale czasem tak jestSmile Po prostu ankieterzy idą na łatwiznę i wrzucają to do takich serwisówSmile


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Shadecaster2 - 17-04-2016 23:25

dzięki bede próbował dalej Tongue


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - GreenVolume - 18-04-2016 19:19

(17-04-2016 22:54)Fox90 napisał(a):  Typowe polskie marudzenieSmile Wszystko ma być na już i super inaczej badziewie, scam i chłamSmile Ja mam 2 poleconych na których nie zarobiłem nawet jednego centa bo się tylko zarejestrowaliSmile Przez pierwszy miesiąc uzbierałem ponad 20$ z samych ankiet i powoli wbijałem level w taskach. Obecnie na clixsense ale i nie tylko jest marnie z ankietami, ja w przeciągu ostatnich 2 tygodniu załapałem się na jedną za niecałe pół dolara, ale dzięki taskom te 2$ dziennie zarabiam. Poświęcam na to około pół godziny dziennie. Niekiedy nie ma nawet ciekawych tasków i mam problem żeby wyciągnąć 50 centów, ale innego jest lepiej i zarabiam te 3-5$. Cierpliwość i właściwe podejście daje minimum 50-60$ miesięcznie, ale że łatwiej narzekać i biadolić to wiadomoSmile

Tak, 50-60$ MIESIĘCZNIE. xD

Ja miesięcznie miałem ponad dolara i tym akcentem skończyłem zabawę z tym chłamem. Miesiąc czasu, dzień w dzień jest warte tylko tyle? Ale że łatwiej rzucić magiczne cyferki nie mające pokrycia w rzeczywistości to wiadomo...


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 18-04-2016 20:08

Jak nie mające pokrycia w rzeczywistości jak są ludzie tutaj na tym forum którzy tyle mają, biadol sobie dalejSmile Pewnie gdzie indziej masz kokosy, chociaż wątpię bo coś łatwo się chyba poddajesz i liczysz na manne z nieba.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - GreenVolume - 18-04-2016 20:24

(18-04-2016 20:08)Fox90 napisał(a):  Jak nie mające pokrycia w rzeczywistości jak są ludzie tutaj na tym forum którzy tyle mają, biadol sobie dalejSmile Pewnie gdzie indziej masz kokosy, chociaż wątpię bo coś łatwo się chyba poddajesz i liczysz na manne z nieba.

Nie widziałem nigdzie screenów a na słowo w Internecie nie da się wierzyć. Gadać/pisać sobie możecie, co chcecie.

I tak, na pewno łatwo się poddaje. Według Ciebie powinienem cierpliwie czekać parę miesięcy, żeby się doczołgać do pierwszej wypłaty? Bardzo dobry pomysł na tracenie cennego czasu. facepalm


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 18-04-2016 20:26

(18-04-2016 19:19)GreenVolume napisał(a):  
(17-04-2016 22:54)Fox90 napisał(a):  Typowe polskie marudzenieSmile Wszystko ma być na już i super inaczej badziewie, scam i chłamSmile Ja mam 2 poleconych na których nie zarobiłem nawet jednego centa bo się tylko zarejestrowaliSmile Przez pierwszy miesiąc uzbierałem ponad 20$ z samych ankiet i powoli wbijałem level w taskach. Obecnie na clixsense ale i nie tylko jest marnie z ankietami, ja w przeciągu ostatnich 2 tygodniu załapałem się na jedną za niecałe pół dolara, ale dzięki taskom te 2$ dziennie zarabiam. Poświęcam na to około pół godziny dziennie. Niekiedy nie ma nawet ciekawych tasków i mam problem żeby wyciągnąć 50 centów, ale innego jest lepiej i zarabiam te 3-5$. Cierpliwość i właściwe podejście daje minimum 50-60$ miesięcznie, ale że łatwiej narzekać i biadolić to wiadomoSmile

Tak, 50-60$ MIESIĘCZNIE. xD

Ja miesięcznie miałem ponad dolara i tym akcentem skończyłem zabawę z tym chłamem. Miesiąc czasu, dzień w dzień jest warte tylko tyle? Ale że łatwiej rzucić magiczne cyferki nie mające pokrycia w rzeczywistości to wiadomo...

Przez miesiąc, dzień w dzień siedziałeś na Clixsense i zarobiłeś tylko dolara Rolleyes ? Mam nadzieję że się mylę i życzę Ci jak najlepiej, ale wydaje mi się że ciężko Ci będzie cokolwiek zarobić w necie facepalm


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 18-04-2016 20:33

Dzisiaj mam akurat słaby dzień, bo z naliczaniem tasków jest problem. Ale ta średnia 2$ będzieSmile Jestem krótko w tym programie i też często się wkurzam ale szczerze mówiąc to póki co nie mam co narzekać.
[Obrazek: clixsense.jpg]


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 18-04-2016 20:47

Pewnie mi nie uwierzysz znowu czy coś, ale przedstawię w skrócie moje początki w Clixsense...
[Obrazek: e5f6fb3398c60b95.png]
Rejestracja dla zabawy dnia 13 listopad 2015 i...nic początkowo nie robiłem bo nie byłem przekonany do tego całego zarabiania w necie...27 listopada zacząłem w końcu się tym bawić i coś tam działać...20 grudnia wykupiłem konto premium. Do końca roku czyli przez około miesiąc zabawy z Clixsense miałem zarobionych w sumie: [Obrazek: eb8849e85dd61bf2.png] Nie jest to jakiś rewelacyjny wynik, ale jak na początek to wydaje mi się nie najgorzej. Tak czy inaczej da się wyciągnąć już po pierwszym miesiącu więcej niż 1$ Wink


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - GreenVolume - 18-04-2016 20:49

(18-04-2016 20:26)DT82 napisał(a):  Przez miesiąc, dzień w dzień siedziałeś na Clixsense i zarobiłeś tylko dolara Rolleyes ? Mam nadzieję że się mylę i życzę Ci jak najlepiej, ale wydaje mi się że ciężko Ci będzie cokolwiek zarobić w necie facepalm

Założyłem sobie czyste konto, żeby sprawdzić jeszcze raz, czy faktycznie coś da się zarobić. O dziwo dostałem na start 10-11 ankiet, z których połowa wyrzucała na przycisku "Dalej" a inne na losowych pytaniach... no ludu, co to za system?