Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - GreenVolume - 17-04-2016 21:50

(17-04-2016 21:47)DT82 napisał(a):  Nie przesadzaj. Ja po pierwszym miesiącu uzbierałem sobie 17$ które przeznaczyłem na konto premium. Nie miałem wtedy ani jednego refa.

A ja 1,4$... i mogłem sobie za to kupić - nic. facepalm


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Zawadson - 17-04-2016 22:19

(17-04-2016 21:33)GreenVolume napisał(a):  
(17-04-2016 21:09)Zawadson napisał(a):  
(17-04-2016 13:21)GreenVolume napisał(a):  15-20$, miesięcznie? Żyjecie w strefie marzeń.

Jakimś cudem zarabiamy tyle lub nawet więcej.

Z nazbieranych referali? A co, jak się ich nie ma? Zbiera się ochłapy. Nędzne na dodatek.

Mam 5 poleconych, z czego jeden klika codziennie w reklamy i tyle.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - GreenVolume - 17-04-2016 22:24

(17-04-2016 22:19)Zawadson napisał(a):  Mam 5 poleconych, z czego jeden klika codziennie w reklamy i tyle.

Super, fajnie tylko że wam magicznie było dane cieszyć się z tych cudownych kwot a innym już nie. Smile


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 17-04-2016 22:54

Typowe polskie marudzenieSmile Wszystko ma być na już i super inaczej badziewie, scam i chłamSmile Ja mam 2 poleconych na których nie zarobiłem nawet jednego centa bo się tylko zarejestrowaliSmile Przez pierwszy miesiąc uzbierałem ponad 20$ z samych ankiet i powoli wbijałem level w taskach. Obecnie na clixsense ale i nie tylko jest marnie z ankietami, ja w przeciągu ostatnich 2 tygodniu załapałem się na jedną za niecałe pół dolara, ale dzięki taskom te 2$ dziennie zarabiam. Poświęcam na to około pół godziny dziennie. Niekiedy nie ma nawet ciekawych tasków i mam problem żeby wyciągnąć 50 centów, ale innego jest lepiej i zarabiam te 3-5$. Cierpliwość i właściwe podejście daje minimum 50-60$ miesięcznie, ale że łatwiej narzekać i biadolić to wiadomoSmile


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Zawadson - 17-04-2016 22:56

(17-04-2016 22:54)Fox90 napisał(a):  Typowe polskie marudzenieSmile Wszystko ma być na już i super inaczej badziewie, scam i chłamSmile Ja mam 2 poleconych na których nie zarobiłem nawet jednego centa bo się tylko zarejestrowaliSmile Przez pierwszy miesiąc uzbierałem ponad 20$ z samych ankiet i powoli wbijałem level w taskach. Obecnie na clixsense ale i nie tylko jest marnie z ankietami, ja w przeciągu ostatnich 2 tygodniu załapałem się na jedną za niecałe pół dolara, ale dzięki taskom te 2$ dziennie zarabiam. Poświęcam na to około pół godziny dziennie. Niekiedy nie ma nawet ciekawych tasków i mam problem żeby wyciągnąć 50 centów, ale innego jest lepiej i zarabiam te 3-5$. Cierpliwość i właściwe podejście daje minimum 50-60$ miesięcznie, ale że łatwiej narzekać i biadolić to wiadomoSmile

Gdybyśmy pozbyli się tego narodowego marudzenia, żyło by się nam znacznie lepiej.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Shadecaster2 - 17-04-2016 23:02

rep poleciał, jestem zarejestrowany mam juz 5$ ale nic wiecej nie moge zarobić a tych ankiet nie mam pojecia jak wypelniac nie wiadomo jak odpowiem to i tak mi wyskoczy ze ankieta nie dla mnie Sad


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 17-04-2016 23:08

Wiesz ja zarejestrowałem się dokłądnie 19 lutego bo teraz sprawdziłem i zarobiłem do końca miesiąca niecałe 5 dolarów, w marcu już 31$, a w kwietniu już mam 33$. Z ankietami jest teraz słabo, nawet jak będzie lepiej to podstawą do osiągania w miarę przyzwoitych kwot jest robienie tasków. To na nich musisz się skupić i najpierw zająć się tym żeby wbić jakiś level, czasem i na to można długo czekać bo nie będzie akurat taskó na poziomie zerowym, dlatego pisałem o cierpliwości. Z ankiety nie raz wyrzuca z automatu, a jak już masz pytania kwalifikacyjne no to wiadomo że masz zaznaczyć że wszystko kupujesz, potrzebujesz, że to Ty decydujesz o zakupach(Ty i tylko Ty!), Twoja rodzina i znajomi nie pracują w żadnej z branż które tam Ci wymieniają, no i w większości przypadków się uda, ale też może być różnieSmile


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Zawadson - 17-04-2016 23:14

W tych najdroższych ankietach jednak szukają kogoś z branży.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Shadecaster2 - 17-04-2016 23:15

@Fox90
a ja zaznaczam wlasnie ze pracuja : P a o zarobkach ile najlepiej? z samochodem posiadam czy w leasingu dzieki za pomoc Tongue


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 17-04-2016 23:15

No tak, w takich bardzo ciężko się wstrzelić, no ale da się rozpoznać kiedy oczekują że zaznaczysz jakąś branżę, a kiedy trzeba zaznaczyć że w żadnejSmile