Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - malpa2 - 05-10-2021 14:14

U mnie sie pokazało 100$ depozyt a nie 150. A nagroda 120$ a nie pierwotne 100. Za to 4 dzień oczekuje na weryfikacje konta... porażka.


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - ADAM2332 - 18-10-2021 09:22

(15-09-2021 15:50)ADAM2332 napisał(a):  Poszło z reffa dam znać po miesiącu czy wypłacili 100$
Minął ponad miesiąc, a płatność dalej nie ma za tę ofertę…
Za ankiety może i wypłacają drobne ale gdy pojawi się oferta z wyższym bonusem i dłuższym czasem rozliczenia to nie wypłacają/nie zaliczają kliku, a korzyści od partnera pewnie zatrzymują dla siebie.
Zdecydowanie odradzam wykonywania tej oferty stracisz tylko czas.


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - boksowany - 18-10-2021 19:34

(18-10-2021 09:22)ADAM2332 napisał(a):  
(15-09-2021 15:50)ADAM2332 napisał(a):  Poszło z reffa dam znać po miesiącu czy wypłacili 100$
Minął ponad miesiąc, a płatność dalej nie ma za tę ofertę…
Za ankiety może i wypłacają drobne ale gdy pojawi się oferta z wyższym bonusem i dłuższym czasem rozliczenia to nie wypłacają/nie zaliczają kliku, a korzyści od partnera pewnie zatrzymują dla siebie.
Zdecydowanie odradzam wykonywania tej oferty stracisz tylko czas.



Grosze płacą ?? hahahaha.. coś ci pokaże. Na ysense nie mam ani jednej osoby poleconej, działam tylko na ankietach a mimo to wypłacam conajmniej raz w tygodniu 10$

[Obrazek: Zrzut-ekranu-117.png]


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - karuzel - 18-10-2021 20:16

@boksowany Te kwoty ze screnów to dużo czy mało?
Kolega powyżej chyba zainwestował większą kwotę, niż 10$ w promocję etoro. W tych promocjach z większymi stawkami albo z wyższym depozytem często nie zaliczają. To moje spostrzeżenia z opinii osób na innym forum. Ankiety i inne zadania z niskimi stawkami zaliczają.
Na miejscu @Adam2332 też zdenerwowałbym się, bo sam chciałem zrobić depozyt, ale na szczęście trafiłem na ten dzień kiedy podwyższyli wymagany depozyt z 50$ do 150$, co mnie zmusiło do poważnych przemyśleńBig Grin


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Owl_ - 18-10-2021 20:26

(18-10-2021 09:22)ADAM2332 napisał(a):  
(15-09-2021 15:50)ADAM2332 napisał(a):  Poszło z reffa dam znać po miesiącu czy wypłacili 100$
Minął ponad miesiąc, a płatność dalej nie ma za tę ofertę…
Za ankiety może i wypłacają drobne ale gdy pojawi się oferta z wyższym bonusem i dłuższym czasem rozliczenia to nie wypłacają/nie zaliczają kliku, a korzyści od partnera pewnie zatrzymują dla siebie.
Zdecydowanie odradzam wykonywania tej oferty stracisz tylko czas.

Adam2332, a czy wykonałeś minimum 4 transakcje na koncie eToro, tak jak jest w opisie zadania?

„This offer requires a $100 deposit. Must make four trades to earn Cents.”


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - boksowany - 18-10-2021 22:32

(18-10-2021 20:16)karuzel napisał(a):  @boksowany Te kwoty ze screnów to dużo czy mało?
Kolega powyżej chyba zainwestował większą kwotę, niż 10$ w promocję etoro. W tych promocjach z większymi stawkami albo z wyższym depozytem często nie zaliczają. To moje spostrzeżenia z opinii osób na innym forum. Ankiety i inne zadania z niskimi stawkami zaliczają.
Na miejscu @Adam2332 też zdenerwowałbym się, bo sam chciałem zrobić depozyt, ale na szczęście trafiłem na ten dzień kiedy podwyższyli wymagany depozyt z 50$ do 150$, co mnie zmusiło do poważnych przemyśleńBig Grin

Czy dużo czy mało??!! hmm... jak dla mnie, to jest to panel nr 1 wśród wszystkich możliwych. Bo 10$ tygodniowo, to masz 38zł* 4 tyg to masz 150zł z samego ysense tylko z ankiet. A są przecież jeszcze zadania itp.. no i pozostałe panele.. Obecnie jestem w trakcie wykonywania zadania "State of survival" za ktore jest 35$.. więc będzie więcej. Ja wypełniam ankiety od połowy lipca, i jak dla mnie 10$ tyg calkowicie wystarczy.( Puki co, nie udało mi się dostać do żadnej społeczności, ani dzienniczka bo były by lepsze wypłaty) Jeśli uważasz że to mało, to próbuj sił gdzie indziej


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Cobra1974 - 28-12-2021 13:22

Dostał ktoś nagrodę za eToro?
Cytat:This offer requires a $100 deposit. Must make four trades to earn Cents.
Wie ktoś o jakie dokładnie Trade'y chodzi? Czy mają być dokonywane za cały depozyt?


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - malpa2 - 28-12-2021 13:44

Sprzedaż, kupno. Nie ma napisane że za cały depozyt trzeba, możesz i nawet za 1$.


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - karol03 - 01-01-2022 09:37

A mnie zastanawia jedno. Czy jeśli zrobimy zadanie z gra np od sponsora offertoro czy możemy później robić to samo w zakładce z gramy ysense? Niby piszą żeby był nowy user, ale czy jeśli zrobię tzw druga przestrzen w Xiaomi to mi zaliczy?