Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Martuskaa1919 - 26-01-2019 15:12

(02-11-2018 13:06)ismulkowski napisał(a):  Witam,

Jeżeli jest chętny to zapraszam, pokażę jak skutecznie zdobywać poleconych i budować swój dochód.
Dodaję zdjęcie ze swoimi osiągnieciami Smile

[Obrazek: 2127411]

Pozdrawiam,

Nie wypłaca bo to fake, clixsense nigdy nie miał takiego procenta...


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Martuskaa1919 - 26-01-2019 19:47

ismulkowski krętaczu zostałeś sprawdzony, Twoje konto na Clixsense jest puste, nie masz żadnych poleconych. Po co te oszustwa? Chyba tacy ludzie powinni zostać wyrzuceni z forum!! Gdzie jest admin ??


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Sahya - 26-01-2019 20:13

(26-01-2019 19:47)Martuskaa1919 napisał(a):  ismulkowski krętaczu zostałeś sprawdzony, Twoje konto na Clixsense jest puste, nie masz żadnych poleconych. Po co te oszustwa? Chyba tacy ludzie powinni zostać wyrzuceni z forum!! Gdzie jest admin ??
Pewnie chce sobie poleconych nabić.
Nie trzeba się tak gorączkować jeśli coś jest nie tak. Wystarczy zgłosić post i administracja na pewno zajmie się tym panem w odpowiedni sposób. Smile


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - kamys0 - 05-03-2019 10:01

Te cyferki są pogrubione i widać, że wstawione w programie graficznym, albo zwykłym paincie. Odnośnie tego screena na górze.


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - koorteo - 06-11-2019 20:45

Z tego co wiem, jest dużo ankiet dla ludzi spoza PL, np. w UK niektórzy potrafią wyciągnąć i 10$ dziennie.
Otóż moje pytanie, czy jakbym zakupił program z płatnym VPN'em i ustawił na inne państwo, to bedzie ban? Próbował ktoś?


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - 121 - 08-11-2019 22:58

Za vpna są bany, ale zastanawia mnie czy gdyby nie kupić vpsa za granicą to czy by się udało coś zarobić


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - r00t - 21-03-2020 11:14

cześć wszystkim, czy ktoś korzysta aktualnie z ySense? Zarejestrowałam się z reflinka autora, coś tam ogarniałam wczoraj jak to działa. Chciałam się wziąć za taski bo wydaje się to najsensowniejsze ale cykam się podawać swój nr na CrowdFlower, nie skasują mi opłaty za tego smsa aktywującego? Bo jest dopisek "Standard SMS rates may apply"
Da rade w obecnych czasach cokolwiek tam zarobić? Wiadomo, że nie kokosy ale chwile poklikać i coś wpadnie czy dać se spokój? Czy może polecicie jakąś inna strone teraz do tego?


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - DT82 - 26-03-2020 21:46

(21-03-2020 11:14)r00t napisał(a):  cześć wszystkim, czy ktoś korzysta aktualnie z ySense? Zarejestrowałam się z reflinka autora, coś tam ogarniałam wczoraj jak to działa. Chciałam się wziąć za taski bo wydaje się to najsensowniejsze ale cykam się podawać swój nr na CrowdFlower, nie skasują mi opłaty za tego smsa aktywującego? Bo jest dopisek "Standard SMS rates may apply"
Da rade w obecnych czasach cokolwiek tam zarobić? Wiadomo, że nie kokosy ale chwile poklikać i coś wpadnie czy dać se spokój? Czy może polecicie jakąś inna strone teraz do tego?
Niestety to już nie to co dawne clixsense Sad Ale faktem jest że nadal warto się zarejestrować i od czasu do czasu dorobić parę groszy (centów). Najważniejsze że cały czas bez problemu wypłaca i wrócił PayPal. Ankiet jest ogólnie mniej niż było to dawniej, ale co jakiś czas coś tam wpada.

Obecnie pojawiła się oferta z gry King of Avalon i możliwość zarobienia ok 10$
1. U góry na pasku klikamy w Offers, potem Ysense Offers
2. Wybieramy grę Play King of Avalon- Android za 8$
3. Inwestujemy wszystko w ulepszenie fortecy. (PAMIĘTAJCIE ŻEBY SZYBKO DOŁĄCZYĆ DO SOJUSZU, BO WTEDY DOSTAJEMY DUŻO ZŁOTA KTÓRE MOŻEMY WYDAĆ NA PRZYŚPIESZACZE)
Po wykonaniu zadanie dostajemy 8$+2$ z daily bonusu. Wink


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - palhrytos - 10-01-2021 20:02

Chciałbym zaproponować wam zdobycie 10$ za zagranie w gre mobilną.

Po pierwsze trzeba zrobić sobie konto na Ysense.com

Uwaga bardzo ważne. Konto musicie zarejestrować na taki sam adres email jaki macie do Paypal ponieważ później mogą być problemy z wypłatą.

Czysty: https://www.ysense.com/

Po zarejestrowaniu musimy przejść do zakładki Offers -> ySense Offers -> Dalej trzeba poszukać gry King of Avalon i kliknąć w niebieski przycisk z 8$(tak 8$ ale za to ,że będzie to nasze pierwsze wykonane zadanie dostajemy dodatkowe $$ i suma sumarum dostaniecie za zrobienie tego zadania 11$ z czego 10$ będzie można wypłacić na Paypal).

[Obrazek: a39763bfdd87a.jpg]



Po kliknięciu przenosi nas do strony gdzie musimy kliknąć view offer

[Obrazek: e45045e1b4066.png]
Zdjęcie przekroczyło ustalony limit. Kliknij, aby zobaczyć w pełnym oknie.


Po kliknięciu View offer przeniesie nas do naszej oferty

Uwaga zadanie jest tylko 1 na 1 użytkownika więc nie warto podsyłać linka innej osobie no chyba ,że zrobi to za nas ,a my zyskamy kase Big Grin

Jeżeli chcecie komuś to polecić to możecie to zrobić za pomocą linka ref z ysens.

[Obrazek: 76625df0abba5.jpg]

Na tej stronie podajemy email i klikamy send it.(później odbieramy email na telefonie i postępujemy zgodnie z jego treścią co zaowocuje pobieraniem gry)

Bądź wpisujemy link z dołu strony w przeglądarce w telefonie i postępujemy tak samo jak wyżej.



Żeby zdobyć 10$ na paypal należy wykonać zadanie. Wbić 13 poziom twierdzy. Gra jest prosta i prowadzi za rękę co bardzo ułatwia. Żeby zrobić to zadanie trzeba poświęcić około 4dni wchodząc do gry na jakieś 30-1h dzennie. Oczywiście jak ktoś będzie grał więcej to szybciej osiągnie ten 13 poziom. Polecam sam dostałem te 10$ mam dowód w postaci screena z Paypal. Kasa idzie około 3dni robocze na paypal.

[Obrazek: 02d9babc034e7.png]
Zdjęcie przekroczyło ustalony limit. Kliknij, aby zobaczyć w pełnym oknie.


RE: YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - malpa2 - 13-01-2021 20:36

Kolega wyżej został zbanowany więc muszę spytać tutaj. Gierkę pobrałem z maila od ysense. No i sobie gram, nawet spoko gierka, ale wchodzę na profil w ysense i nie mam o tym żadnego info a zaraz wbije ten level 13. Powinno być jakieś info że robię tę ofertę czy coś? Jak to wygląda?