Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - spaltooln - 13-06-2017 20:35

Musisz na logike "wstrzelac" sie w klucz odpowiedzi. Jesli pytania sa przedstawiane w miare logicznie o dany produkt to wyrazaj chec zainteresowania nim. Smile


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - headhunterz - 15-06-2017 12:46

(13-06-2017 20:35)spaltooln napisał(a):  Musisz na logike "wstrzelac" sie w klucz odpowiedzi. Jesli pytania sa przedstawiane w miare logicznie o dany produkt to wyrazaj chec zainteresowania nim. Smile
To wiadome, ale najpierw trzeba sie do ankiety zakwalifikować. Jakie dane podajecie że jesteście często akceptowani. Chodzi mi tu o wiek, miejscowosc, status itp. Ja już na podstawowych pytaniach zostaje odrzucony..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - zibov - 15-06-2017 20:42

Dlaczego nie mogę założyć tam konta...?


CLIXSENSE pierwsze kroki - rustin - 29-10-2017 07:22

Wogole nie wchodzą mi ankiety, próbuję na różne sposoby.
Do taskow trzeba mieć konto fb?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - brak - 29-10-2017 08:19

trzeba jest wymagane


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - kangurek - 02-12-2017 21:57

Uważam że to bardzo dobry serwis. Osobiście od 04.11 wypełniłem 24 ankiety. Sumy nie podaję bo i po co ?
Z tym że u mnie nie ma klikania w reklamy. Strona startowa różni się od tej w pierwszym poście.
Jestem nowym użytkownikiem i zakładam że coś się zmieniło. Czy ktoś może to potwierdzić ?
Chyba że o czym nie wiem. Wtedy proszę o informację.
Nie wiem czy śmiecę, ewentualnie przepraszam.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 02-12-2017 22:58

(02-12-2017 21:57)kangurek napisał(a):  Uważam że to bardzo dobry serwis. Osobiście od 04.11 wypełniłem 24 ankiety. Sumy nie podaję bo i po co ?
Z tym że u mnie nie ma klikania w reklamy. Strona startowa różni się od tej w pierwszym poście.
Jestem nowym użytkownikiem i zakładam że coś się zmieniło. Czy ktoś może to potwierdzić ?
Chyba że o czym nie wiem. Wtedy proszę o informację.
Nie wiem czy śmiecę, ewentualnie przepraszam.
Jakiś czas temu zmieniono odrobinę wygląd strony. Zlikwidowano możliwość wypłaty na PayPal (być może wkrótce wróci), ale za to pojawił się Skrill. Usunięto też konto Premium i klikanie w reklamy. Za to pojawia się więcej ankiet niż bywało to dawniej. Poradnik ten był pisany niecałe 2 lata temu, wkrótce postaram się go pozmieniać i odpowiednio uaktualnić Wink


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - kangurek - 02-12-2017 23:07

DT82 dziękuję że odpowiedziałeś. Myślę że możesz śmiało uaktualniać poradnik bo warto. Chociaż to tylko moje zdanie bo nie ma zbyt dużego doświadczenia w tej kwestii. Jednak ten serwis dał mi realne pieniądze, więc wniosek nasuwa się sam.
Tobie życzę powodzenia.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - paweldelrey - 06-01-2018 19:40

Jak często pojawiają się ankiety na Clixsense i polecacie jakieś inne strony z ankietami?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Guxinimod - 07-01-2018 00:48

Na około 10 ankiet ze wszystkich mnie wyrzuciło, z większości za brak kamerki, ale także gdy zaznaczam wiek 19 lat... Irytujące.