Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Zielarz019 - 07-04-2017 17:14

Ja osobiście polecam korzystanie ze Skrilla. Wypłata na konto bankowe kosztuje 5,5 euro... ale ja robię tak, że za zarobione $$ kupuję jakieś waluty premium w grach albo po prostu gry i je sprzedaję na polskim rynku - wychodzę na proficie.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - vasili - 08-04-2017 23:14

tak btw to wbiłem z refka Smile
w wolnej chwili poklikam


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Shejker - 10-04-2017 14:51

Inaczej, sprawa wygląda następująco - mam dobite 8dolarów do wypłaty, czy któryś z tych procesorów pozwala na wypłacenie tych dolarów bez jakiejś minimalnej stawki wypłacenia?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - rejwus15 - 10-04-2017 14:52

Ja mam problem z tymi ankietami Sad
Cały czas mnie wywala kurcze, pecha jakiegoś może mam.
Wypełniłem sobie ładnie profil tak, żeby przychodziło mi jak najwięcej ankiet i trzymam się cały czas tych zasad, ale mnie odrzuca.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Zawik - 17-04-2017 15:14

Chłopaki, jestem w Clixsense od pół roku i do tej pory nie dostałem żadnej ankiety. Ktoś wie o co chodzi?
Niedawno od nowa zrobiłem surveys profile z nadzieją, że coś się poprawi. Jednak do tej pory żadnej ankiety nie miałem. Pomoże ktoś?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - MrDyrektor - 17-04-2017 15:22

Mam to samo co kolega wyżej, do tego za wypełnianie ofert nie otrzymuję ClixCentów, a support pisze mi że moje urządzenie nie nadaje się do oferty (instalowanie aplikacji). Nie wiem jak to możliwe że ludzie tu robią grubą kasę jak to leci scam'em na kilometr.

@edit: o przepraszam, po 5 minutach od napisania tego posta wpadła pierwsza ankieta za 0,85$ Big Grin


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - mateusz2045 - 17-04-2017 17:00

W profilu trzeba podawać swój prawdziwy wiek i miejsce zamieszkania (adres) orz tel?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Fox90 - 17-04-2017 17:17

(17-04-2017 15:22)MrDyrektor napisał(a):  Mam to samo co kolega wyżej, do tego za wypełnianie ofert nie otrzymuję ClixCentów, a support pisze mi że moje urządzenie nie nadaje się do oferty (instalowanie aplikacji). Nie wiem jak to możliwe że ludzie tu robią grubą kasę jak to leci scam'em na kilometr.

@edit: o przepraszam, po 5 minutach od napisania tego posta wpadła pierwsza ankieta za 0,85$ Big Grin
Scamem na kilometr to wali Twój profil, przestaje już subskrybować większość wątków na tym forum, a ten będzie kolejny. Głupota, niewiedza, ignorancja i hejt pojawia się praktycznie w każdym temacie, bo skoro ja nie potrafię to znaczy, że to jest głupie i ściema...


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - mateusz2045 - 17-04-2017 17:30

Ja mam taki problem, kiedyś miałem konto na clixsense i mi je zamknęli za brak aktywności, teraz nie mogę na nowym koncie dodać procesorów płatniczych bo piszę, że są przypisane do innego konta -.-


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - smagi1709 - 29-04-2017 12:21

Zapisałem się (co prawda nie z refa, bo dopiero później go zauważyłem :/)

Na razie ankiety też mi odrzuca, ale może kiedyś Tongue