Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 18-07-2016 06:50

(18-07-2016 01:30)Fox90 napisał(a):  Bardzo mało prawdopodobne że szukają kogoś chorego na taką chorobę. Ja raz miałem pytanie o cukrzyce w ankiecie o napojach gazowanych, odpowiedź na tak oznaczała dyskwalifikacje Smile Ale może się faktycznie zdarzyć że będzie ankieta np dla cukrzyków Smile Wszystkich ankiet nigdy nie zrobisz Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
A ja jak miałem ankiety odnośnie chorób to po zaznaczeniu TAK były często dalsze, bardziej szczegółowe pytania. Czasami były to pytania na temat chorób o których nigdy jeszcze nie słyszałem...a po potwierdzeniu przeze mnie choroby dowalali takie pytania że zastanawiałem się o co im chodzi Rolleyes i przeważnie odpadałem przy którymś z kolei skomplikowanym pytaniu gdy zaznaczałem na chybił trafił. Ale tak jak mówisz różnie to może być, czasami cięzko przewidzieć i trzeba się zdać na intuicję kogo akurat szukają Wink


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Magisterek - 29-07-2016 02:00

W sumie nikt się nie wypowiadał przez ostatnie dni, ale odświeżę temat swoim postem.

Nie zarejestrowałem się z refa, bo miałem konto już wcześniej co jest równoznaczne z tym że poradnik nie uczy mnie niczego nowego.
No ale mówię o sobie, co do poradnika:

Brakuje jedynie opisu zakładki "Game" oraz "Helpdesk", w moim przypadku było tak że po dowiedzeniu się o tym że również na grach można zarabiać. Game to pierwsza zakładka w którą wszedłem, pierwsza lepsza gra - i tylko wbicie paruset punktów dla sprawdzenia... facepalm

Helpdesk troszkę ważniejsza z punktu widzenia nowych użytkowników. Sprawdzamy tam wysłane, lub dopiero wysyłamy tickety do supportu OBSŁUGI CLIXSENSE, problemy z wypłatą czy coś w tym stylu, nie warto spamować tam screenami z wykonaną ofertą i brakiem wynagrodzenia. Czemu? W regulaminie jest odnośnie tego, sponsor to sponsor, on powinien zapłacić i zakładka z kontaktem do niego jest w zakładce jego ofert - nikt nas nie zje ale to zapewne pomoże im w pracy (brak miliona takich ticketów).

Co do reszty, bardzo ładnie opisane, budowa taka że przyjemnie się na to patrzy jak i czyta. Do tego załączone zdjęcia na których są oznaczenia żeby było "łatwiej", no jeśli się do czegoś przyczepić to najlepiej do siebie bo tutaj nie ma do czego.

Pozdrawiam.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 29-07-2016 02:19

(29-07-2016 02:00)Magisterek napisał(a):  W sumie nikt się nie wypowiadał przez ostatnie dni, ale odświeżę temat swoim postem.

Nie zarejestrowałem się z refa, bo miałem konto już wcześniej co jest równoznaczne z tym że poradnik nie uczy mnie niczego nowego.
No ale mówię o sobie, co do poradnika:

Brakuje jedynie opisu zakładki "Game" oraz "Helpdesk", w moim przypadku było tak że po dowiedzeniu się o tym że również na grach można zarabiać. Game to pierwsza zakładka w którą wszedłem, pierwsza lepsza gra - i tylko wbicie paruset punktów dla sprawdzenia... facepalm

Helpdesk troszkę ważniejsza z punktu widzenia nowych użytkowników. Sprawdzamy tam wysłane, lub dopiero wysyłamy tickety do supportu OBSŁUGI CLIXSENSE, problemy z wypłatą czy coś w tym stylu, nie warto spamować tam screenami z wykonaną ofertą i brakiem wynagrodzenia. Czemu? W regulaminie jest odnośnie tego, sponsor to sponsor, on powinien zapłacić i zakładka z kontaktem do niego jest w zakładce jego ofert - nikt nas nie zje ale to zapewne pomoże im w pracy (brak miliona takich ticketów).

Co do reszty, bardzo ładnie opisane, budowa taka że przyjemnie się na to patrzy jak i czyta. Do tego załączone zdjęcia na których są oznaczenia żeby było "łatwiej", no jeśli się do czegoś przyczepić to najlepiej do siebie bo tutaj nie ma do czego.

Pozdrawiam.
Dzięki za opinie Wink Co do zakladki games to z tego co mi wiadomo to jest tylko takie urozmaicenie strony, a te punkty nie przekładają sie na zarobki.
Cytat: Can I earn playing games?
No. ClixSense does not compensate you for playing the games. ClixSense games are for your enjoyment only.



RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - NixonZzz - 02-08-2016 09:01

Poszło z refa Huh
Zobaczymy co uda się z tego wyskrobać.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 02-08-2016 09:04

(02-08-2016 09:01)NixonZzz napisał(a):  Poszło z refa Huh
Zobaczymy co uda się z tego wyskrobać.

Powodzenia Wink


CLIXSENSE pierwsze kroki - Thinro - 05-08-2016 05:41

Mam problem z uzupełnieniem profilu do ankiet, na końcu pokazuje mi się komunikat że jakieś informacje się nie zgadzają i żebym to poprawił, wydaje mi się że wszystko pasuje i nie wiem co mam zmieniać żeby przeszło.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 05-08-2016 17:41

(05-08-2016 05:41)Thinro napisał(a):  Mam problem z uzupełnieniem profilu do ankiet, na końcu pokazuje mi się komunikat że jakieś informacje się nie zgadzają i żebym to poprawił, wydaje mi się że wszystko pasuje i nie wiem co mam zmieniać żeby przeszło.
Nie zaznaczyłeś odpowiedzi które nawzajem mogły by się wykluczać? Potwierdziłeś obie zgody na końcu ankiety? Musisz jeszcze raz na spokojnie wszystkie przeanalizować.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Thinro - 07-08-2016 02:01

Jeszcze takie jedno pytanie, lepiej zaznaczyć że gdzieś pracuję, czy nie? A jeśli tak to gdzie i jakie zarobki zaznaczyć?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Tabciogaraj - 07-08-2016 08:55

W CrowdFlower we wszystkich zadaniach mam:

You don't meet the qualifications for this task.
Many of our tasks require that you have special qualifications before you can work on them. It seems you don't quite have all of the qualifications this task requires.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - DT82 - 07-08-2016 09:25

Cytat:Jeszcze takie jedno pytanie, lepiej zaznaczyć że gdzieś pracuję, czy nie? A jeśli tak to gdzie i jakie zarobki zaznaczyć?
Tak, najlepiej zaznaczyć że pracujesz. Gdzie, to ciężko stwierdzić która opcja będzie najlepsza. Czasami po prostu mogą wpadać ankiety pod jakiś konkretny zawód który masz w profilu. A zarobki to tak po środku dostępnej listy mniej więcej.

Cytat:W CrowdFlower we wszystkich zadaniach mam:
You don't meet the qualifications for this task.
Many of our tasks require that you have special qualifications before you can work on them. It seems you don't quite have all of the qualifications this task requires.
Sprawdź czy Ci poziomu nie obniżyło i czy masz odpowiedni do zadania które wybierasz. Jeśli wszystko jest OK to możliwe że sam problem ustąpi po którymś przelogowaniu. Ale zdecydowanie polecałbym napisać ticketa do supportu CrowdFlower Wink