Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D (/Temat-Zarobek-19-latka-na-SUB-SMS-poki-co-D-128109)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - steel123 - 02-02-2016 22:02

Używasz fb ads do zarabiania? :-)


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 03-02-2016 10:10

Tak Wink
Dzisiaj będę bardziej aktywny na forum jak i z zarobkami będzie lepiej Big Grin
Myślę o najlepszej dniowce na dziś, jestem ciekaw czy się uda Jerk2


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - radek0389 - 03-02-2016 11:23

(03-02-2016 10:10)bartik123pl napisał(a):  Tak Wink
Dzisiaj będę bardziej aktywny na forum jak i z zarobkami będzie lepiej Big Grin
Myślę o najlepszej dniowce na dziś, jestem ciekaw czy się uda Jerk2
A jak z rentownoscią FB ADS u ciebie? Ile wlozonej kasy na reklamę przynosi ci zyskuSmile?


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 03-02-2016 11:29

Różnie Wink
Eksperymentuje z tym. Ale średnio 10-50 złotych na dzień wydaje na to Big Grin


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 03-02-2016 19:22

Witajcie!
Tak jak już zapowiadalem kończę w tym miesiącu z subami. Dzisiaj sprzedałem 1 sztukę sposobu na którym robiłem te dniowki po 300-400 złotych.
Od razu uprzedzam nie piszcie czy dam ten sposób czy sprzedam. Sprzedałem jedną sztukę i tyle z tego sposobu. Kupca chciał być anonimowy więc też nie piszcie do mnie kto to był bo nie odpowie.
A teraz tak. Do końca tego tygodnia będę zarabiał na reszcie moich spsoobow z których będą dniowki około 200 złotych.
I już tak jakby zapowiadam koniec tego dziennika, przynajmniej co do subow Wink teraz będzie to allegro Big Grin niewiem czy stworze dziennik o tym, być może tak Ale Dopiero jak wpadnę w wir pracy kiedy już coś będzie wpadalo impreza
Co do reszty sposobów... Zastanawiam się nad zrobieniem mega poradnika. Tzn wszystko co wiem o zarabianiu w sieci i nie będę mówił że napiszę go tylko dlatego aby pomóc innym... Nie ukrywam iż będzie mi potrzebna kasa i też dlatego być może sprzedam poradnik. Na dzisiaj to tyle. Jeszcze będę się zastanawiał na tym czy zorobic czy nie robić poradnika. Jutro dam co do tego odpowiedź. Jeśli chcecie abym zrobił taki poradnik to napiszcie co o tym myślicie Big Grin
Pozdrawiam Bartek Wink


EDIT: Przykro mi że ten dziennik nie trwał dlugo. Miałem inne zamiary Ale jak zwykle wyszło inaczej :/


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - Kryminalista - 03-02-2016 19:33

A masz działalnośc gospodarczą do sprzedaży na allegro,taka rada tylko bo ktoś może cie pod*ebać


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 03-02-2016 19:34

Spokojnie mam Wink
Nie zabrał bym się za allegro bez niej Big Grin


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - PaidMoney - 03-02-2016 19:46

Napisz poradnik czemu nie sprzedając przynajmniej trochę zarobisz Smile


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 03-02-2016 19:48

Właśnie też o tym myślę, przy allegro kasa potrzebna a przy okazji pomogę innym swoimi sposobami Wink


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - Ando - 03-02-2016 20:17

Skoro z subów dniówki po 400zł leciały to nie możesz pociągnąć trochę żeby odłożyć właśnie na allegro? Wtedy nie musisz sprzedawać poradnika.