Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D (/Temat-Zarobek-19-latka-na-SUB-SMS-poki-co-D-128109)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - Dante_/ - 31-01-2016 16:35

Rozumiem, lecz jak rozwiniesz się w jednej rzeczy to pamiętaj, żeby nie rezygnować z innych rzeczy i rozwijać się w każdej 'dziedzinie'. A co do tego, żeby to otrzymała to osoba, która zainstaluje program/grę to dostanie tą rzecz po którą przyszła do Ciebie, ponieważ po zainstalowaniu programu/gry ta osoba odblokowuje lockera, bądź zostaje przekierowana do danej strony, którą podasz.

[Obrazek: LNEgKri.png]


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 31-01-2016 16:41

Wiem, rozumiem na czym to polega Big Grin Na razie będę cisnął na subach jak będzie jakaś okazja na własny interes to otwieram go ;D Gorzej by było gdyby brakło kasy na otwarcie swojego projektu :/ No nic coś bym wtedy wymyślił Big Grin Od czego mam głowę Wink Teraz suby do dna, jeśli ma ktoś pomysł na jakiś własny interes może napisać pw Jerk2
Miłej reszty niedzieli wszystkim życzę Wink Wieczorem jeszcze napiszę ile wpadło dzisiaj impreza


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - KXT - 31-01-2016 17:22

powodzenia i gratuluje zarobkow Big Grin

wgl ciekaw jestem jak wy to robicie lecicie spamem i leady macie, mi juz dawno blokuja konta, leady nie wpadaja ale ok, najwidoczniej nie jestem stworzony do zarabiania


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - mixelektronix - 31-01-2016 17:25

Co nie?

EDIT: Podziel się sposobem, bo dniowki cud malina Jerk2


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 31-01-2016 17:35

Powiem wam jedno jeśli chcecie zarabiać poprzez spam to odpuście sobie. Spam był dobry 2 lata temu, co prawda coś się da zarobić ale nie duże kwoty a jeśli się da to przepraszam za pomyłkę Jerkl
Teraz trzeba mieć swój unikalny sposób, pomyślcie za co Ty byś zapłacił Big Grin
Poczytajcie książki psychologiczne (dużo dają, w sensie jak dojsc do klienta) i to wszystko, kasa leci impreza


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - PaidMoney - 31-01-2016 17:56

Jak nie spam
To może swoja strona? Smile


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - armada23 - 31-01-2016 18:12

Dniowki robią wrażenie Smile gratulacje i powodzenia Smile ciekawi mnie aby na czym to tak idzie Big Grin bo jak napisałeś "pomysł za co ty byś zapłacił" to ja za nic. ani żadne kody do gier ani skiny, tym bardziej żadne nagie fotki czy też jakieś pokazy showupy i inne badziewia... W ogóle niewiem jak ludzie mogą siedzieć na takich stronach tego typu to chyba trzeba wyglądać jak przez okno... Także na czym to tak idzie? Big Grin


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - mpn - 31-01-2016 18:15

Polecasz jakieś konkretne tytuły książek psychologicznych?


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - bartik123pl - 31-01-2016 19:20

A więc tak pisze drugi raz ten post bo przy 1 razie wywaliło mi komputer i od nowa musze pisać Lol
Więc tak, nie jest to własna strona. Działam na FB Big Grin
Co do "pomysł za co ty byś zapłacił" pomyśl o rzeczach nie wirtualnych. Wymieniłeś rzeczy wirtualne i oklepane więc na to nikt nie poleci impreza
Uwierz jest bardzo bardzo dużo rzeczy i sposobów na pozyskanie tego leada Wink
Co do książek to jest ich bardzo dużo. Dużo ich czytałem i każda coś mi dała Big Grin Ale za kompletną podstawę uważam Potęgę Podświadomości Josepha Murhyego (Jakoś tak Big Grin) Książka za 9zł w empiku więc warto 2

Tak lubię emotikony Jerk


RE: Zarobek 19 latka na SUB SMS (póki co) :D - mativip - 31-01-2016 19:33

Życze powodzonka i będe śledzić dziennik! sam mam 16 lat i co do zarabiania to także uważam, że przy odrobinie głowy da się na FB zarobić, do Twoich dniówek to mi daleko, ale 60-70 dziennie też mnie mocno satysfakcjonuję.. Wystarczy dobrze pomyśleć Big Grin spam już dawno przejedzony