Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd (/Temat-Szukam-osob-do-szybkiego-zarabiania-Ppd-128107)

Strony: 1 2


Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - pumas26 - 29-01-2016 20:00

Witam , szukam chetnych osob do wspolnego sciagania np plikow mp3 ze znanego serwisu ppd (uploaded.to) , z jednego konta zeby szybko dobijac do np 100euro i wyplacamy . im wiecej osob tym wyplaty szybsze i stabilnijsze. Nawet kilka wyplat w miesiacu. Jak wiadomo uploaded.to jest wyplacalny . ja osobiscie zrobilem dwie wyplaty 50euro i potem 100euro. Nabijalem to sam , sciagajac wlasne pliki na aero2 i vpnie. (Ze wzgledow na zmienne ip) . o co chodzi ? Szukam osob ktore maja jdownloadera i proxy lub vpn albo zmienne ip. I ja wrzucam pliki na up.to z minimalna wymagana wielkoscia . i kazda osoba dostanie ode mnie paczki linkow do plikow w formacie dlc. ( format paczki dla jdownloader) .. I sciagamy . np zeby nie placic nie tracic na oplacie podatku na uploaded.to dobijamy nie do 50 euro, ale do 100euro. I wyplacamy. Ja recznie jestem w stanie nabic dziennie 3-4euro czyli liczac mniej czyli 3 euro , 10 osob to 30euro dziennie. Czyli po 3,4 dniach robimy wyplate i kolejne dni nabijamy i tak ciagle. Kto chetny ? Pisac .


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - pumas26 - 30-01-2016 11:12

Admin prosze o usuniecie tego tematu. Ten temat zostal juz poruszony w kategorii ,,bitcoin,, . czyli tam sie rozpisujemy na ten temat, tu z dzialu ppd prosze o jego usuniecie. Dziekuje.


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - milo - 08-02-2016 21:05

Wyslij szczegoly na PW


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - Mroczek20 - 20-02-2016 18:40

JW. wyślij szczegóły PW


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - ZBIGNIEW27686 - 20-02-2016 18:55

Proszę o szczegóły na PW Smile


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - RockShox - 21-02-2016 21:54

prosze pw


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - WujRock - 21-02-2016 22:11

pisz pw


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - surfbar - 21-02-2016 22:28

Pisz pw Smile


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - pumas26 - 23-02-2016 09:26

Przepraszam ze tu w temacie nie odpowiadam . ten temat znajdziecie w dziale kryptowaluty-bitcoin i tam prosze piszac w temacie i macie tam rozpisany temat na pare stron .


RE: Szukam osob do szybkiego zarabiania Ppd - TheKozaksPL - 30-04-2016 13:20

pisz pw Smile