Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwer VPS.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwer VPS.. (/Temat-Serwer-VPS-128097)



Serwer VPS.. - supercola - 29-01-2016 17:27

Witam,
Chciałbym się spytać o serwer VPS na którym chciałbym odpalić przeglądarkę Firefox/Chrome na której będzie chodził bot Smile Polecilibyście coś taniego ?


RE: Serwer VPS.. - DzejkobPL - 29-01-2016 17:33

Mintshost lub możesz spróbować ArubaCloud.


RE: Serwer VPS.. - xaxaxa - 29-01-2016 17:42

Mam w minthoscie vps'a z windowsem i jest git, na początku z 2 razy siadl ale od ponad pol roku chodzi 24/7bez problemu, ale jest jeden minus. Administracja minthosta chyba cos instaluje na serwery nie mowie ze kazdy powiem co u mnie sie wydażyło, wchodze raz na vps przez zdalny pulpit i widze jakies otwarte pliki systemowe i jakis program Mailbomber cos w tym stylu pamietam końcowke bomber i odrazu wszystko znikło, nie bylo nic zainstalowane w programach pewnie w tle dziala jakis syf co zmula serwer bo róznica w predkosci dzialania napewno jest w porównaniu do tego co było na początku.


RE: Serwer VPS.. - maroking - 29-01-2016 17:46

Miałem w minthoście i to nie jednego nawet 4 na raz, podziękowałem zamulały wyłączały się jakieś dziwne jaja się na nich działy a administracja cały czas pisała że wszystko działa poprawnie Smile


RE: Serwer VPS.. - rejwus15 - 06-02-2016 14:08

Tiktalik Smile