Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozpoczęcie na opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Rozpoczęcie na opcjach binarnych (/Temat-Rozpoczecie-na-opcjach-binarnych-128056)



Rozpoczęcie na opcjach binarnych - Vamph - 28-01-2016 22:33

Siemka. Chciałbym rozpocząć zarabianie na OB i mam kilka pytań Smile 1) polecacie jakieś lektury / poradniki czy coś co wprowadzi mnie w świat OB, nauczy sztuczek itd ?
2) czy np zainwestowanie 100zł tylko po to aby zobaczyć jak to wszystko wygląda da jakiekolwiek zarobki? Jakie % z inwestycji można wyciągać?
3) jest jakiś serwis oferujący OB na "czysto"? Chodzi mi o to, aby była wirtualna gotówka gdzie mogę ją inwestować. Z góry dziękuję za pomoc Smile


RE: Rozpoczęcie na opcjach binarnych - MaLiN - 28-01-2016 22:51

@[Vamph]

1. Co do lektur, to jest ich mnóstwo. Właściwie skupiające się na rynku Forex, który ma z opcjami wiele wspólnego. Możesz zacząć od książki Steve Nisona na temat świec japońskich. Jak chcesz, możesz do mnie napisać, to postaram się pomóc Smile
2/3 Są różne serwisy i różne minimalne depozyty wymagane. Z reguły Ci co oferują najmniejsze, są scamowate albo nie warte uwagi. Średnio to 350PLN, jeśli chodzi o walutę w złotówkach - TopOption albo OptionTrade. Możesz też w IQoption spróbować, gdzie stawka jest od 10USD.


RE: Rozpoczęcie na opcjach binarnych - BaaTooN - 28-01-2016 22:52

1.Polecam stronę: http://binary24.pl/,
2. Inwestując własną kasę poczujesz prawdziwe emocje związane z grą, zobaczysz że strategia przynosząca zyski na koncie demo nie musi przynosić zysków gdy będziesz grał za swoje pieniądze. Zwrot z inwestycji zależy od brokera, najczęściej jest to przedział od 65% do 80% (na pojedynczej transakcji),
3. Na stronie z pierwszego punktu są linki do kont demo


RE: Rozpoczęcie na opcjach binarnych - Polak123 - 29-01-2016 19:52

Co do konta demo polecam tego brokera: http://zarabiam.com/Temat-HighLow-Opcje-Binarne-Darmowy-CashBack-50-bez-wymagan-obrotu-127954

Konto demo bez rejestracji 10 000$ Bardzo fajny interfejs. I nie ma problemów z brokerem.


RE: Rozpoczęcie na opcjach binarnych - jungli - 31-01-2016 15:35

(28-01-2016 22:33)Vamph napisał(a):  Siemka. Chciałbym rozpocząć zarabianie na OB i mam kilka pytań Smile 1) polecacie jakieś lektury / poradniki czy coś co wprowadzi mnie w świat OB, nauczy sztuczek itd ?
2) czy np zainwestowanie 100zł tylko po to aby zobaczyć jak to wszystko wygląda da jakiekolwiek zarobki? Jakie % z inwestycji można wyciągać?
3) jest jakiś serwis oferujący OB na "czysto"? Chodzi mi o to, aby była wirtualna gotówka gdzie mogę ją inwestować. Z góry dziękuję za pomoc Smile

Wal do MLNa chlop ma pojecie na pewno pomoze i doradzi.
Graj na razie na demo, a przede wszystkim czeka Cie duzo nauki na temat rynku, analizy itd bez tego nie zarobisz na OB, wszystko to oczywiscie jezeli myslisz o zarabianiu powaznie.

Optiontrade i pokrewne osobiscie odradzam, mam bardzo niemile wspomnienia od samego dzialania platformy do problemow z wyplata zarobionej kasiorki.

Reasumujac:

1. Nauka,
2. Demo,
3. Jak powyzsze beda opanowane depozyt u dobrego broka i powodzenia w zarabianiu - DA SIE!

pozdroofka