Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? (/Temat-Pytanie-Jak-znalezc-dobra-nisze-i-wypromowac-ja-128051)



[Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - MickeyHuntr - 28-01-2016 20:41

Od dłuższego czasu zmagam się z zerową konwersją i zastanawiam się co robię źle Sad Jeżeli jesteście skorzy to może zdradzicie kilka pomysłów i sposobów na znalezienie i wykorzystanie niszy?


RE: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - zjadamkredki - 28-01-2016 20:44

Widocznie słabo się starasz - nie robiąc praktycznie nic i bez zbędnego główkowania parę leadów zawsze wpada korzystając z poradników ogólnodostępnych.


RE: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - MickeyHuntr - 28-01-2016 21:28

Nisze może i mam, ale mam problem z jej wypromowaniem, wszystkie popularne sposoby są mało efektywne i wypalone :/


RE: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - ScroX - 29-01-2016 10:26

Może spróbuj Subów zamiast Premium SMS.
Generalnie na subach łatwiej wpada , musisz sprawdzić i sam ocenić.


RE: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - MickeyHuntr - 29-01-2016 10:41

Właśnie używam TYLKO subów ze względu na to, że nie trzeba wysyłać SMSa, 15zł w ten sposób mi wpadło w pierwszy dzień po bezmyślnym spamie a GG, a od tamtej pory - klapa.

Patrzę też na te wasze kosmiczne wypłaty i się zastanawiam w jaki sposób to promujecie Blush


RE: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - maxkolanko - 29-01-2016 11:37

Nikt nie zaczynał od dużych zarobków. Smile
I racze nikt kto doszedł do swojego poziomu zarabiania, za darmo nie odda ci patentów.
Więc zabierz się do pracy, poczytaj trochę na forum i będziesz miał już pomysły.
Najwięcej nauczysz sie z obserwacji, więc podpatrz kogoś jak działa. Lol


Odp: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - jupp82 - 29-01-2016 14:21

Polecam Dzienniki Userow wiele sie dowiesz/domyslisz. Ja mam wlaczona subskrybcje wszystkich prowadzonych. Dzieki temu wiele sie nauczysz.


RE: [Pytanie] Jak znaleźć dobrą niszę i wypromować ją? - ReadForums - 30-01-2016 12:28

zadna tajemnica, robisz konta youtube, robisz transmisje, patrzysz na filmwebie co jest w kinach i bedzie i dajesz zapetlony zwiastun 50min, jedynie co musisz miec to sposob na robienie kont (free) albo kupic masowo startery i juz, nie uwierze ze ci nic nie wpadnie w ten sposob bo przy dobrym filmie duzo

mam suby po 7,5 pln

[Obrazek: web.jpg]

383 leady z jednego pliku * 7,5 = 2872,5pln
326 * 7,5 = 2445pln
299 * 7,5 = 2242,5pln

dzisiaj suby to już kicha sie robi, za dużo amatorów robiących spam w którego nie włożyli nawet 5min a w gazetach cochwile o smsach i ludzie już coraz bardziej viraluja info aby nie wysylac sms i nie wpisywac nr tel Sad