Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ufx.com forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: ufx.com forex (/Temat-ufx-com-forex-128047)



ufx.com forex - mamrocik - 28-01-2016 19:13

Czy ktoś słyszał lub czytał na temat brokera : ufx.com ?
Dlaczego pytam ?
Ponieważ od dłuższego czasu jestem namawiany przez nich do wejścia w inwestycje.
Nawet z zabezpieczeniem części kapitału.
Podobno podają sygnały, np, Panie kup pan rope i ustaw T/P i S/L .
Zarabiają tylko wtedy gdy my zarabiamy.
Zadałem im masę pytań (23) , czekałem tydzień na odpowiedź beka .
ktoś coś ? Rolleyes


ufx.com forex - trade - 20-04-2016 13:31

Jerk2 generalnie kiedyś byly umowy ochronne konta, ale z tego co sie orientuje już z tego wyszli albo chroniony jest jakis procent. Jest to platforma handlowa taka jak wiekszosc mozna iwnestować w wielu instrumentów ale nie chodzi tu o zarabianie z "brokerem" tylko o to żeby spróbowac tych rynków, na poczatku proponuje pograc na demo i zobaczyc jak szybko reaguje platforma.


RE: ufx.com forex - RevTeam - 11-07-2016 19:57

Nie wiem czy wątek nadal aktualny, jednak co do UFX to tak jak pisze kolega, radzę nie sugerować się zbytnio sygnałami dawanymi przez brokera. Brokera jest od udostępniania technologii, a nie od pomagania w inwestycjach. Oczywiście można brać pod uwagę tego typu sugestie, jednak po dokładnej, własnej analizie danego sygnału.
Co do samego brokera to nie spotkałem się z większymi zastrzeżeniami. Jedyne negatywne odzewy dotyczyły właśnie tych "sygnałów". Jednak tak jak mówiłem, są to tylko sygnały i ich nieodpowiednie użycie może doprowadzić do wyzerowania konta.