Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk (/Temat-Kosze-becel-bez-skrupulow-chinczyyk-128010)



Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - chinczyyk - 28-01-2016 10:20

Witam

Założyłem ten dziennik głównie w celu motywacji, żeby nie zaprzestawać tego co robie i wytrwale dążyć do obranych sobie celów. Forum śledze już od dłuższego czasu, ale teraz dopiero zdecydowałem się zacząć udzielać. Zarobek głównie suby, czasem może jakiś bukmacher wpadnie. Narazie celuję w dniówki rzędu 50zł, a w przyszłości co CLS AMG, Hublot na ręku i wypłaty takie jak legenda tego forum Killer Tongue

Pozdrawiam i owocnych plonów Panowie! Big Grin


RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - paweuq - 28-01-2016 15:09

CLS AMG Heart

Będe sledził twoje poczynania Smile

Powodzenia


RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - xJAmaTOx - 28-01-2016 15:11

Powodzenia!
Jak potrzebujesz bazy pod fb do pisz śmiało Smile


RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - chinczyyk - 28-01-2016 22:26

#Dzień 1

A więc w sumie dziś nie zrobiłem nic... Sad Niestety praca do godziny 21 mnie trochę wymęczyła. Jutro dzień wolny także jutro będziemy pracować z podwójną mocą. No cóż taki life.

0zł/50zł



RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - chinczyyk - 29-01-2016 22:34

#Dzień 2

Dziś wpadł tylko jeden lead Sad. Poprzeczka jaką sobie ustawiłem to chyba za duzo jak dla mnie na obecną chwile. Cel zmieniam na razie na 50zł/miesiąc. Wiadomo powoli będę zwiększał poprzeczkę. Jako iż jestem jeszcze świeży w dziedzinie subów, przede mną wiele nauki, prób i błędów.

5.50zł/50zł



RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - chinczyyk - 01-02-2016 01:26

#Dzień 3 i 4


Weekend strasznie zabiegany, leadów 0 przez weekend. Może to nisza jest zła, albo ja za mało się staram. W sumie w styczniu zarobiłem 21,50 zł z subów. Plany na luty nie są za duże, bardziej budowanie zaplecza w różnej postaci. Napewno w lutym muszę więcej popracować bo z nieba mi nie spadnie Smile. WORK WORK WORK!
Cele na luty które chce zrealizować:
- przynajmniej 1 lub 2 leady dziennie.
- stworzyć fanpage
- znaleźć nową nisze pod SUB SMS

Pod koniec lutego zrobimy rachunek sumienia z tych założeń Tongue


RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - chinczyyk - 01-02-2016 21:24

#Dzień 5


Wpadły dziś 2 leady co mnie niesamowicie ucieszyło chociaż nie zrobiłem prawie nic bo 12h w pracy. Więc chyba na tej niszy jeszcze coś ugram Tongue. Jutro postaram się więcej popracować i wpłacić hajs na buka. Mam zamiar zrobić mały challenge, trafić 10x pod rząd kupon o kursie 1.7 - 2.0 zaczynając od 2 zł.

11zł/50zł



RE: Kosze becel bez skrupułów - chinczyyk - chinczyyk - 02-02-2016 23:48

#Dzień 6

Dziś leadów wpadło okrągłe 0. Jedyne co to 31 zł wpadło na buku więc to też zaliczam do mojego internetowego zarobku. Musze więcej popracować nad promocją mojej niszy. Średnio dzienie mam 15 unikalnych wejsc wiec to tyle co zerooo Sad.

42zł/50zł