Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odzyskać BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak odzyskać BTC (/Temat-Jak-odzyskac-BTC-128005)



Jak odzyskać BTC - Beton3980 - 28-01-2016 06:34

Witam, szukam namiarów w postaci adresów mailowych do stronek do ore-mine, rpd main i my-hash. Z góry dzięki za info


RE: Jak odzyskać BTC - lamar6 - 28-01-2016 13:05

Pierwsze gdzie bym szukał kontaktu to bitcointalk.org - tam często właściciele i admini serwisów zaczynają reklamować swoje dzieła i zakładają konta.


RE: Jak odzyskać BTC - Natural - 28-01-2016 13:24

Powodzenia Ci życzę, że cokolwiek Ci oddadzą.


RE: Jak odzyskać BTC - Mikotoke - 28-01-2016 15:31

Admin coal-mine.site był na czacie C-Cex.com ale jak go zapytali co z hajsem to od 2 dni go nie widze =D

ktoś pisał ze wysle dalej zlecone wypłaty....

czekam jak frajer az do teraz Jerk


RE: Jak odzyskać BTC - maslanka80 - 28-01-2016 20:42

Mi też ciężko jest się pogodzić że stratą konta w ore-mine :'( . Miałem tam wpakowane ulepszenia do poziomu 2btc za upgrade, czyli około 1,5btc i co 8h generowalem 0.0036btc. ogólnie to inwestycja mi się zwróciła bo zawsze ulepszanie kopalnie w czasach kryzysu btc po kursie 50-100$ za 1btc.
Przez kilka lat przygody z buxami i hyip uświadomiłem sobie ze wszystkie programy to scamy. Na każdy serwis przychodzi pora.
Nie pierwsza nie ostatnia niespodzianka.
Cóż trzeba się rozejrzeć za inną stronka, choć chyba narazić się wstrzymam z inwestowaniem bo widzę place scamow i roje nowo nagrodzonych tego typu stron klonów.