Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Losowe klucze/gry Steam Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Losowe klucze/gry Steam Premium (/Temat-Losowe-klucze-gry-Steam-Premium-127994)

Strony: 1 2


Losowe klucze/gry Steam Premium - michukru - 27-01-2016 21:45

1.Nazwa przedmiotu :Losowe gry Steam Premium
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż losowe gry Steam Premium. Na czym polega owe "premium"? Polega to na tym, że płacąc 0.60$(czyli niecałe 2,5 zł), nie otrzymasz jakieś taniej albo darmowej gierki na Steam. Przy odrobinie szczęścia możesz otrzymać grę nawet za 20€!
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW, Steam(1 - główny, 2 - rzadziej korzystam), GG - 2398448 (też rzadko korzystam). Preferuję PW, Steam
5.Cena : 0.60$ (~2,5zł) za szutkę
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Automatyczny zakup! - kupując tutaj, otrzymujesz klucz niemalże natychmiast po wpłacie! Płatność: PayPal, Bitcoin
Płatność po za sklepem - PSC (od 5 kluczy), mbank (od 5 kluczy), coinsy CSGODouble (800 za sztukę).
Jeśli nie kupujesz przez sklep automatyczny i chcesz wybrać swój numerek do losowania, napisz mi o tym od razu.

Jeśli zakupiłeś grę, wyraź swoją opinię w temacie Smile

N̶a̶ ̶p̶o̶t̶w̶i̶e̶r̶d̶z̶e̶n̶i̶e̶ ̶a̶u̶t̶e̶n̶t̶y̶c̶z̶n̶o̶ś̶c̶i̶ ̶m̶o̶j̶e̶j̶ ̶s̶p̶r̶z̶e̶d̶a̶ż̶y̶ ̶m̶o̶g̶ę̶ ̶w̶y̶s̶ł̶a̶ć̶ ̶z̶a̶u̶f̶a̶n̶e̶m̶u̶ ̶u̶ż̶y̶t̶k̶o̶w̶n̶i̶k̶o̶w̶i̶ ̶f̶o̶r̶u̶m̶ ̶j̶e̶d̶e̶n̶ ̶k̶l̶u̶c̶z̶ ̶z̶a̶ ̶d̶a̶r̶m̶o̶ ̶(̶n̶a̶j̶l̶e̶p̶i̶e̶j̶ ̶M̶o̶d̶e̶r̶a̶t̶o̶r̶ ̶l̶u̶b̶ ̶A̶d̶m̶i̶n̶i̶s̶t̶r̶a̶t̶o̶r̶)̶.̶ Klucz wysłany

Nie wymieniam kluczy, jeśli posiadasz już grę, którą wylosowałeś!


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - Klin - 27-01-2016 22:33

@[michukru] poproszę o klucz na PW Wink


Darmowy klucz otrzymałem, wszystko okey. Dodana gra to "To The Moon"


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - Królik524 - 28-01-2016 19:14

Kupiłem, Klucz dostałem


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - Gremquen - 28-01-2016 19:19

A jaka gwarancja, że gra nawet za 20 euro?


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - Królik524 - 28-01-2016 19:31

Za 20 euro nie ale masz pewność ze nie 10 zł gra warta będzie Big Grin


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - armada23 - 28-01-2016 19:34

Dokładnie skoro gier jest 59 to fajnie by było gdybyś je wypisał Smile


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - Królik524 - 28-01-2016 19:50

@up
To by było ciekawe

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - michukru - 28-01-2016 20:56

O to chodzi w loteriach, że nie wiesz co dokładnie na ciebie czeka Wink

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - GrubszyId - 28-01-2016 22:19

Ładnie, ładnie po 3 zakupach widzę, że CD-KEY kupowane po 0.15-0.20$. Na 3 gry trafione, 3 miałem już kupione właśnie dodane na steam.


RE: Losowe klucze/gry Steam Premium - sajmoon - 29-01-2016 10:07

Przecież gość musi na tym zarobić. Nie łudźcie się, że traficie grę za 20 €. Kiedyś po forum krążył poradnik, w którym opisana była ta metoda. W skrócie - kupujesz klucz za 0,2 $ i niby losujesz grę wartą dużo więcej. Do tego dorzucasz ściemę o kluczu za 20 €, którego nikt nigdy nie "wylosuje". Profit