Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dla zielonego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pomoc dla zielonego. (/Temat-Pomoc-dla-zielonego-127977)



Pomoc dla zielonego. - znikad - 27-01-2016 18:11

Czołem,
na dzień dobry , przepraszam jeśli źle trafiłem. Jak źle to powiedzcie proszę gdzie pisać. Lata mineły gdy się konfiguracje stron bawiłem , i zupełnie wypadłem , albo zgłupiałem w tym czasie. Kupiłem domene na home.pl , a hosting , również darmowy na hostinger.pl . Chciałbym pod by domena była podieta ale nie wiem co robie zle Wpisuje w "Ustawienia zewnętrznych serwerów DNS" w home dane z hostinegra które dostałęm z maila "Nameserver 1: ns1.hostinger.pl 31.170.163.241
Nameserver 2: ns2.hostinger.pl 31.220.23.1 itp.. ale
pisze Docelowy serwer DNS nie jest poprawnie skonfigurowany dla domeny ..........". Skontaktuj się z obsługą techniczną serwera "ns2.hostinger.pl" i poproś o jego właściwe przygotowanie (utworzenie rekordu SOA).

czy ja złe rzeczy wpisuje w złe miejsca ?

wybaczcie jeśli gdzieś coś podobnego się przewijało , ale czytam wasze forum od paru dni i już chyba gorzej widze ,... że nie widze. A przydał by mi się poradnik jak wystartowac ze strona, konfiguracja itp..
dzięki za wyrozumiałość,
trzymajcie się


RE: Pomoc dla zielonego. - PanCaro - 28-01-2016 16:13

(27-01-2016 18:11)znikad napisał(a):  Chciałbym pod by domena była podieta ale nie wiem co robie zle Wpisuje w "Ustawienia zewnętrznych serwerów DNS" w home dane z hostinegra które dostałęm z maila "Nameserver 1: ns1.hostinger.pl 31.170.163.241
Nameserver 2: ns2.hostinger.pl 31.220.23.1 itp..

z hostingera nie korzystam bo to ***** Wink

nazwa, home, 1&1 nie polecam... jest drogo. Tanie domeny są w ovh ale nie bierz tam hostingu...

Kilkaset stron konfigurowałem i do tej pory nigdzie nie wpisywałem IP.
Wpisz tylko:
ns1.hostinger.pl
ns2.hostinger.pl

Bez ip. W hostinger jest jakis DirectAdmin? Dodaj tam do panelu domenę. I czekasz do 24h na update dns'ów.



INFO: ewentualnie spróbuj zamiast ns2 wpisać ns3. w 2013 roku mieli problemy... jak to hostinger.... -.-


(27-01-2016 18:11)znikad napisał(a):  A przydał by mi się poradnik jak wystartowac ze strona, konfiguracja itp..


Jest setki tysięcy takich poradników w każdym języku. Trzeba potrafić użyć Google. facepalm


RE: Pomoc dla zielonego. - linoskoczek - 30-01-2016 16:25

(28-01-2016 16:13)PanCaro napisał(a):  W hostinger jest jakis DirectAdmin?
cPanel jest.


RE: Pomoc dla zielonego. - znikad - 31-01-2016 14:20

Dzięki wielkie , za pomoc.trzymajcie się


RE: Pomoc dla zielonego. - lolko89 - 25-03-2016 14:58

hostinger bleeeee. Na pomoc czekasz tydzień. Miałem tam konto