Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! (/Temat-Podejmij-ryzyko-w-internetowym-swiecie-127966)

Strony: 1 2


Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Veres - 27-01-2016 15:18

Dzień dobry,

Chciałbym zaprosić wszystkich na moją nowo powstałą stronę internetową o tematyce zarobku w sieci. Wiem, że jest tego pełno, ale posiadam swój unikalny styl, a strona została zrobiona od zera. Trochę się przy niej napracowałem jako amator programowania Smile

Zapraszam serdecznie i czekam na krytykę! http://podejmijryzyko.gory.info.pl/


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - 8gruzin8 - 23-02-2016 20:09

@Vares
Obrazki trochę rozjechane - rozciagnięte, ale ogólnie ok. Dodaj wiecej info i pozycjonuj i będzie git


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Reszka - 25-02-2016 14:32

Za długo wczytuje ci się strona srednio 5 sekund przy dobrym necie przy 10 Mb/s to już 10 sekund Zrób tak aby nie przekraczało 1,5 sekundy Włącz kompresje,popraw błedy W3C masz ich 40 . No i waga strony 15 MB to chyba za dużo troszkę Smile W tym stanie tej strony nie wbijesz w top 10 i wszelkie próby pozycjonowania raczej będą bezcelowe w tym wypadku .Chyba głownie przez te niebieskie tło ,Wezuwiusz neaopl png i troszke reklama traficmonsona, one zabierają za dużo czasu.


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Veres - 25-02-2016 21:42

Dzięki za wszelką krytykę, jeśli chodzi o takie sprawy muszę się jeszcze dużo poduczyć, zapewne strona nie będzie tak wyglądać cały czas, zmienie koncepcję jak nauczę się javy w stopniu dostatecznym Smile


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - full2000 - 29-02-2016 12:43

Mnie się podoba stronka Smile
Dodał bym do listy mxrs,
bo to świetny program.
Powodzenia w rozwoju!


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - palma111 - 29-02-2016 16:14

dobra stronka Wink nic tylko pozycjonować


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - rachman - 29-02-2016 18:38

Na wolnym necie kręci niemiłosiernie długo... chyba to tło tak długo się ładuje?
Chcesz uczyć się javy? Na strony www to prędzej javascript chyba co? To 2 różne bajki... Można obie stosować na stronach ale JS chyba miałeś na myśli Wink
Logo bym wrzucił na lewą stronę - to taki standard więc nie warto tego zmieniać. Logo linkuje do adresu http://podejmijryzyko.gory.info.pl/index.html co powoduje że to jakby drugi adres - w seo to nie dobrze. Zrób przekierowanie w .htaccess
Tyle z wyłapanych na szybko rzeczy do ewentualnego poprawienia Smile Ogólnie ok.


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Veres - 29-02-2016 20:29

Dziękuję za rady, to dopiero mój bardzo wczesny początek po 2 dniach nauki udało mi się właśnie wykreować takiego potworka, szału nie robi, ale cóż z małych rzeczy powstają duże Smile


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Lukasz5555 - 19-03-2016 09:54

Mi się podoba, szata graficzna jest ładna według mnie i strona ładuje się szybko ( przynajmniej na telefonie) .


RE: Podejmij ryzyko w internetowym świecie! - Pirat - 19-03-2016 12:07

szata graficzna jak najbardziej, ja zminiłbym osobiscie banerki na prawo procentowo bedziesz miał wiecej klikniec